Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

prywatne przedszkole-ile płacicie?

19 cze 2013 - 02:33:07

To ja nie wiem gdzie Ty takie przedszkola publiczne ogladasz ;/ mnie otaczaja same male placowki a standardy lepsze jak w prywatnych. Meble, zabawki wszystko co rusz nabywane nowe.
Przeciez prywatne czy publiczne musi spelniac te same wymogi. Gdyby bylo jak piszesz to juz dawno by byly pozamykane.....

prywatne przedszkole-ile płacicie?

19 cze 2013 - 06:13:00

My jesteśmy z Chorzowa

właśnie dzis ide do prywatnego ja zapisać od 1 lipca pójdzie do przedszkola córeczka.

Opłata jednorazowa 300zl
Opłata co miesięczna dla dzieci z Chorzowa 400zl, spoza 700zl

wyzywienie w przypadku mojej malej 9zl* 20 dni 180zl

dla mlodszych dzieci 6mce- 2 lat
nasz zlobek z grupa przedszkolna co mce bedzie wynosil 580zl w tym wycieczki itp itd, przedszkole nowopowstale 2010 rok- koncówka, skromne ale widac ze Panie strasznie przykładają się do dzieciaczkow

niezweryfikowana
Posty: 598
Ostrzeżenia: 3/5

prywatne przedszkole-ile płacicie?

19 cze 2013 - 16:10:29

fallen - nie byłyby pozamykane, bo większość rodziców chyba najtańszej opcji dla dzieci ze względu na posiadane zarobki. Po prostu nie mogą sobie pozwolić na więcej. To ile tych przedszkoli widziałaś?

niezweryfikowana
Posty: 702
Ostrzeżenia: 1/5

prywatne przedszkole-ile płacicie?

12 lip 2013 - 17:59:48

ja miałam duży orzech do zgryzienia jeśli o to chodzi, ale ostatecznie zdecydowałam, że wybiorę dla małej prywatne przedszkole Częstochowa pod tym względem nie jest nawet jakaś szczególnie droga, płacę niecałe 400 zł z wyżywieniem

niezweryfikowana
Posty: 399
Ostrzeżenia: 4/5

prywatne przedszkole-ile płacicie?

18 kwi 2014 - 15:24:50

Dziecko chodzi od września do Kangruka w Białymstoku i powiem wam, że warto zapłacić więcej. Monitoring, inne podejście prowadzących, lepszy standard wszystkiego, smaczne jedzenie. Niestety, ale w publicznych przez państwowe posadki pracownice robią jedną wielką odwalankę.

niezweryfikowana
Posty: 399
Ostrzeżenia: 4/5

prywatne przedszkole-ile płacicie?

22 maj 2014 - 15:19:55

Córka będzie od września chodziła do przedszkola w Białymstoku, prywatnego, nazywa się Klub kangurek. Nie wiem jeszcze w 100% jaka będzie cena, ale za to wiem, że mają monitoring online, dobre jedzenie, program, opieka... Mam porównanie do publicznych - inny świat.

prywatne przedszkole-ile płacicie?

25 maj 2014 - 23:18:22

W gdańskim przedszkolu językowym na Orunii (to: http://orunskaakademia.pl/) - 400 zł wpisowego i 500 pln czesnego miesięcznie, ale cenowo warto, bo kadrę mają naprawdę świetną, dziecko robi językowo duże postępy i nie narzeka żeby je męczyli czy coś - raczej po prostu dobrze prowadzą zajęcia no i sporo nauki przez zabawę.

niezweryfikowana
Posty: 399
Ostrzeżenia: 4/5

prywatne przedszkole-ile płacicie?

28 maj 2014 - 15:10:09

A dla mnie największe znaczenie przy wyborze Kangurka w Białymstoku miało pojawienie się monitoringu online. Po prostu mam opcję sprawdzenia co dzieje się z dzieckiem, a z drugiej strony to gwarancja tego, że do niczego złego tam nie dochodzi.

prywatne przedszkole-ile płacicie?

29 maj 2014 - 18:01:13

A wiesz, to prawda, monitoring jest bardzo ważny

prywatne przedszkole-ile płacicie?

20 cze 2014 - 10:54:12

jak czytam wasze wpowiedzi to jakis szok, mój synus chodzi do miejskiego za calutki miesiac chodzenia płace 160 zł plus 20 zł na różne wyjscia i z tego na wycieczke jada, teatrzyki itp. na imprezki, duzo maja zajec angielski, tańce, dogoterapia itp, jestesmy bardzo zadowoleni, jak nie chodzi w jakies dni wszystko mu odliczaja, chodzi od 7 - 16 i 3 posiłki, przedewszystkim panie zajmuja sie dzieciaczkami

niezweryfikowana
Posty: 560
Ostrzeżenia: 2/5

prywatne przedszkole-ile płacicie?

29 sie 2014 - 20:42:07

Stosunkowo mało. Córka chodzi do prywatnego przedszkola Kangurek w Białymstoku, z monitoringiem, z zajęciami dodatkowymi.
Bylismy w przedszkolach publicznych, ale jednak to nie ten standard - zakres oferty nie ma porównania.

niezweryfikowana
Posty: 261
Ostrzeżenia: 5/5

prywatne przedszkole-ile płacicie?

07 sty 2015 - 10:00:19

Córka chodzi do prywatnego, kosztuje nas to sporo więcej niż publiczne, ale program ma bogaty, przedszkole organizuje mnóstwo spotkań, wyjazdów dla dzieci, generalnie córka jest szczęśliwa, że tam chodzi. A mam porównanie do publicznych ze względu na dzieci znajomych. Różnice są ogromne.

prywatne przedszkole-ile płacicie?

13 maj 2015 - 22:15:04

W przedszkolu Wesołe Siódemki płacę 390 zł/msc + 6 zł dziennie za wyżywienie

prywatne przedszkole-ile płacicie?

14 maj 2015 - 08:22:03

w Rzeszowie 600 zł z wyzywieniem:)

prywatne przedszkole-ile płacicie?

14 maj 2015 - 11:59:32

My płacimy w Sieradzu 490 zł na miesiąc z wyżywieniem. Oczywiście gdy dziecka nie ma zwracają za wyżywienie (7zł/dzień). Jest monitoring, j.angielski, j.włoski, zajęcia logopedyczne i sporo innych. Za większość wycieczek teatrzyków itp też nie płacimy. Jesteśmy zadowoleni i mały też :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

FURBY