Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 572
Ostrzeżenia: 6/5

prywatne przedszkole-ile płacicie?

18 sty 2013 - 11:26:42

Przedszkole prywatne- Ciuchcia Puch Puch, wychodzi nas 1300 miesięcznie, ale jestem naprawde bardzo zadowolona z przedszkola.

prywatne przedszkole-ile płacicie?

18 sty 2013 - 13:46:19

Ja nie mam zbyt dobrych dosiadczen jesli chodzi o placówki prywatne (żłobki) Żałuję ze nie zapisaliśmy dziecka do publicznego, ale przerażał mnie długi okres oczekiwania.
Jesli chodzi o przedszkole to wszystko super, Mała chodzi do publicznego. Mają duzo ciekawych zajeć, wyjazdy do kina, teatrzyki, imrezy okolicznościowe itd. Grupy około 23-25 dzieci na dwie Pani wychowawczynie oraz dodatkowo jedna Pani (pomoc wychowawcow).Płace 80 zł na miesiac plus 5 zł dziennie wyzywienie. Opłata jest tak mała ponieważ gmina dopłaca do pobytu każdego dziecka takze na wyzywienie. Tak wiec jesli dziecko chodzi caly miesiac to oplata za miesiac z wyzywieniem to około 180 zł.
Mała bardzo lubi chodzic do przedszkola.
Moim zdaniem nie ma jednej reguły co do tego czy lepsze jest przedszkole publiczne czy prywatne. Najwazniejsze to wybierac placówki z polecenia, najlepiej kilku osób oraz kierowac sie włąsna intuicja - ona zawsze sie sprwadza!
Pozwodzenia w dokonaniu trafnego wyboru.

prywatne przedszkole-ile płacicie?

12 lut 2013 - 14:01:59

Ja znalazłam bazę przedszkoli z opisem i ze zdjęciami, może wybierzesz coś ciekawego
eMaluszki.pl

prywatne przedszkole-ile płacicie?

12 lut 2013 - 14:12:39

Moja ciocia płaci za prywatne 800 zł..

prywatne przedszkole-ile płacicie?

13 lut 2013 - 19:02:49

Bardzo tanio , jak na prywatne przedszkole , ja mieszkam w warszawie płacę 600 zł. jest w połowie prywatne i w połowie państwowe prowadzą je siostry zakonne ogólnie super , ale u nas w warszawie ceny wahają się od 1400 do nawet 2200 , lekkie przegięcie i dlatego wszyscy próbują dostać się do państwowych które kosztuje 450 zł , pozdrawiam monika

niezweryfikowana
Posty: 985
Ostrzeżenia: 7/5

prywatne przedszkole-ile płacicie?

20 lut 2013 - 14:56:00

Moja siostra płaci za prywatne przedszkole 900zł. Ja sama korzystam na razie z pomocy opiekunki, która zresztą wcale nie jest tańsza, ale tak mi po prostu póki co wygodniej.

prywatne przedszkole-ile płacicie?

20 lut 2013 - 15:29:30

Ja jestem zadowolona.Moje dziecko chodzi do prywatnego integracyjnego przedszkola Hulajnoga w Łodzi.
Koszt pobytu dziecka to 500zł miesięcznie,dzieci wymagające specjalistycznej opieki ok 250zł,tylko za jedzenie.
Przedszkole ma dwie grupy,każda po 20 dzieci.
Opiekunki są po 2 na grupę,do tego na stałe pomagają logopedzi i inni specjaliści,dyrekcja również,więc stale jest tam 4-6 osób aktywnych.
Opiekunka mojej córki ma sporą listę tutułów magisterskich,od logopedy,psychologa,wykształcenia w kierunku terapii sensorycznej,specjalnej,nauki poprzez zabawę dla dzieci trudnych itd...
W opłatach mieszczą się zajęcia zwykłe,rytmika,korekcyjne,tańce,język angielski,dogoterapia,zajęcia teatralne,jedno wyjście w miesiącu,jeden raz w miesiącu przyjeżdża np teatr,dostajemy prace domowe.
Dzieci,które wymagają pomocy,mają zajęcia z psychologiem i logopedą.Dodatkowo za opłatą basen z panią dyrektor i gra na instrumencie.
Moja córka robi ogromne postępy,jestem zadowolona z opieki.Podejście jest indywidualne do każdego dziecka i to widać.Opiekunki zawsze służą radą,same zawsze zamienią kilka słów,jeśli coś się dzieje,są bardzo ciepłe.Nie ma problemu z pampersami,dzieci mają treningi załatwiania się,to ważne w przypadku dzieci,które są troszke opóźnione.
Koszty moim zdaniem nie są wysokie,bo w przeciętnym państwowym przedszkolu ze wszystkimi dodatkowymi zajęciami wyszłoby drożej,a tu są w cenie i wszystkie dzieci robią wszystko razem.Polecam

prywatne przedszkole-ile płacicie?

20 lut 2013 - 16:19:02

Moja szwagierka płaci za prywatne przedszkole 290 zl w tym juz wszytskie zajecia dodatkowe angielski, rytmika itp, przedszkole idzie jakimś programem z dofinansowaniem z unii wiec dlatego tak tanio :)

prywatne przedszkole-ile płacicie?

25 lut 2013 - 07:30:43

Cytat
asiunia_1989
Moja szwagierka płaci za prywatne przedszkole 290 zl w tym juz wszytskie zajecia dodatkowe angielski, rytmika itp, przedszkole idzie jakimś programem z dofinansowaniem z unii wiec dlatego tak tanio :)

Każde przedszkole ma dofinansowania ;) ale tu faktycznie strasznie tanio aż podejrzanie :D

Ja płacę ok 700 zł miesięcznie w tym stałe czesne 450 zł/ w tym już 5xangielski,1xniemiecki,religia / + terapia sensoryczna, aikido, wyżywienie . Przedszkole czynne od 6.30 do 18.00 i można po 18.00 też odbierać z tym że płaci się 20 PLN za każdą kolejną godzinę . Jesteśmy bardzo zadowoleni dlatego nie zmieniamy na państwowe. Syn w podskokach do niego chodzi ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-02-25 07:31 przez nadinkaaa.

prywatne przedszkole-ile płacicie?

06 maj 2013 - 18:35:09

Ja płacę 1200 za przedszkole Tequesta w Warszawie na Marinie Mokotów, mój syn jest w grupie z nauczycielem po angielsku, to ważne by już od małego kształcić rozwój dziecka na języki.

prywatne przedszkole-ile płacicie?

06 maj 2013 - 20:06:35

Mój synek juz drugi rok chodzi do prywatnego przedszkola i jestem naprawde zadowolona,bardzo duzo zajec dodatkowych(angielski,plastyka, rytmika, ceramika itd), przynajmniej raz w miesiacu wycieczka lub wyjscie do teatru, kina, odwiedziny przeróżnych gośći(policjant,strażak,pielegniarka itd) Małe grupy dzieciaczków 15 osob,dwie wykwalifikowane nauczycielki,genialna opieka nad dziećmi.
Płacimy czesne 400zł plus wyzywienie ok.150zł miesiecznie,

prywatne przedszkole-ile płacicie?

07 cze 2013 - 15:55:56

Cześć, ja płacę za pobyt dziecka w przedszkolu od 8 do 18 550 zł miesięcznie razem z posiłkami :) Moja Kasia chodzi do Złotej Rybki http://przedszkole.warszawa.pl/
Generalnie dużo ciekawych zajęć i mała jest zadowolona a i grupy też są małe. Pozdrawiam

niezweryfikowana
Posty: 598
Ostrzeżenia: 3/5

prywatne przedszkole-ile płacicie?

14 cze 2013 - 16:22:21

Nasza córka będzie chodziła do prywatnego w Czewie, Przedszkole nazywa się Sowa - naprawdę dobry standard i fajne podejście pracowników. Byliśmy też w publicznych, no i cóż... Standard pozostawia wiele do życzenia. To na pewno nie jest to czego oczekiwaliśmy, tym bardziej, że nawet mnie jako mamę traktowano jako zło konieczne. Może miałam pecha? Nie wiem, ale na pewno nie pozwolę, żeby ktokolwiek tak podchodził do mojego dziecka.

niezweryfikowana
Posty: 560
Ostrzeżenia: 2/5

prywatne przedszkole-ile płacicie?

17 cze 2013 - 18:10:50

Czym się niby różni publiczne od prywatnego pod względem standardu?

niezweryfikowana
Posty: 598
Ostrzeżenia: 3/5

prywatne przedszkole-ile płacicie?

18 cze 2013 - 15:58:24

Wszystkim - w publicznych zabawki mają po 20 lat, meble nie zmieniane od dawna. Pracownicy wypaleni. Długo można wymieniać. Idź sobie do PKO BP i do banku komercyjnego - różnica jest naprawdę ogromna. To samo tutaj. Co państwowe, rządzi się swoimi prawami.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Przekaż 1% podatku