Obecnie rozmawiamy o:

sklep detailingowy

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

prywatne przedszkole-ile płacicie?

21 sty 2012 - 18:31:25

witam mam zamiar dac dziecko do prywtanego przedszkola w sosnowcu koszt 420zł za godziny od6-16.
ile wy płacicie za przdszkole z rejnonu lub pobliskich.
jesteście zadowolone z prywatnych przedszkoli??

<moderacja> korekta tytułu



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-22 12:57 przez moderator.

prywatne przedszkole-ile płacicie?

21 sty 2012 - 18:41:45

nie uczęszczamy do prywatnego ale za państwowe w Wawie płacimy ok 500 zł ( obecnie ) wraz z wyżywieniem, zajęciami dodatkowymi oraz pobytem od 8 do 17 - było taniej ale wprowadzili " lepsze zmiany " i teraz jest drożej....

co do prywaciarzy - zależy jak trafisz niestety. Miałam okazję być na dniach próbnych w kilku i nie wróciłam tam z własnej woli :( dzieciaki brudne, zasmarkane a opiekunki ( w wieku lat od 20 do 24 max. ) siedziały przy kawce i plotkowały....

Pozostał mi niesmak tylko jednak są i pozytywne przedszkola - najlepiej zasięgnąć dobrej opinii od kilku rodzin, które posyłają dzieci oraz ich opinii na temat innych placówek.

prywatne przedszkole-ile płacicie?

21 sty 2012 - 18:55:30

my wybraliśmy prywatne. mała chodzi tzreci rok i jesteśmy bardzo zadowoleni. drozej niż państwowe, ale w ofercie mnóstwo zajęć dodatkowych w cenie przedszkola. nie płacimy dodatkowo za wycieczki, bal karnawałowy(w modnej restauracji)i inne atrakcje, których nie brakuje.

prywatne przedszkole-ile płacicie?

21 sty 2012 - 19:26:14

wszystko oczywsicie zależy od przedszkola, i nie można generalizoać ale ja jakoś nie mam zufania do państowych. grupy są zazwyczaj bardzo duże i opiekunki nie są w stanie należycie zająć sie wszystkimi dziećmi. w prywatnym właścicielowi zależy na tym, żeby rodzice posyłali do niego dzieci i dba o to żeby wszystko było dopięte, a dzieci szczęśliwe, poza tym jest bardzo dużo zajęc dodatkowych w cenie. płacę 940

zweryfikowana
Moderator
Posty: 946

prywatne przedszkole-ile płacicie?

21 sty 2012 - 20:46:10

u nas społeczne do którego chcemy synka posłać 480 na 8godz w tym jest wyżywienie i zajęcia dodatkowe.

prywatne przedszkole-ile płacicie?

21 sty 2012 - 20:48:26

cena 420zł jest cena promocja z wyżywieniem i zajęciami dodatkowymi
300zł czesne plus 120zł jedzenie

prywatne przedszkole-ile płacicie?

21 sty 2012 - 21:00:44

a u nas żłobek prywatnie kosztuje 700zł,chcialam isc do pracy malego do żłobka ale jest tylko 2żłobki obydwa prywatne z tym że do jednego z nich nie posłała bym małego nigdy w zyciu,na jedna babke przypada 6dzieci! jak moze jedna kobieta zajac sie 6-ciorgiem maluchow do 3r.ż?? bo ja nad jednym czasem nie potrafie.
a za przedszkole kuzynka płaci prywatnie 480zł bez wyżywienia(wyżywienie 60zł) i bez zadnych dodatkowych zajęć,za wszystkie przedstawienie,wyjazdy i inne przedszkolne rozrywki tez płaca odobno.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-21 21:02 przez monika171189.

prywatne przedszkole-ile płacicie?

21 sty 2012 - 21:26:46

u mnie na osiedlu priv kosztuje 1200 zł + wpisowe (jednorazowe) + wyżywienie + zajęcia dodatkowe
Kraków... no comments

prywatne przedszkole-ile płacicie?

21 sty 2012 - 21:33:32

u nas prywatne naszczęście chyba :) kosztuje 200 zł plus wyżywienie czyli 300 zł w tym już są zajęcia ,angielski itd.Czynne od 6.30 do 18.00

prywatne przedszkole-ile płacicie?

21 sty 2012 - 21:35:13

Cytat
monika171189
a u nas żłobek prywatnie kosztuje 700zł,chcialam isc do pracy malego do żłobka ale jest tylko 2żłobki obydwa prywatne z tym że do jednego z nich nie posłała bym małego nigdy w zyciu,na jedna babke przypada 6dzieci! jak moze jedna kobieta zajac sie 6-ciorgiem maluchow do 3r.ż?? bo ja nad jednym czasem nie potrafie.
a za przedszkole kuzynka płaci prywatnie 480zł bez wyżywienia(wyżywienie 60zł) i bez zadnych dodatkowych zajęć,za wszystkie przedstawienie,wyjazdy i inne przedszkolne rozrywki tez płaca odobno.

to jest standard - sama miałam taką grupę w wieku od 4 msc do 3 lat ( placówka państwowa - opiekuńczo/wychowawcza ) w ilości 6-rga dzieciaków. Czasem jeszcze jest pomoc wychowawcy ale nie wszędzie.

prywatne przedszkole-ile płacicie?

21 sty 2012 - 21:57:55

Cytat
monika171189
a u nas żłobek prywatnie kosztuje 700zł,chcialam isc do pracy malego do żłobka ale jest tylko 2żłobki obydwa prywatne z tym że do jednego z nich nie posłała bym małego nigdy w zyciu,na jedna babke przypada 6dzieci! jak moze jedna kobieta zajac sie 6-ciorgiem maluchow do 3r.ż?? bo ja nad jednym czasem nie potrafie.
a za przedszkole kuzynka płaci prywatnie 480zł bez wyżywienia(wyżywienie 60zł) i bez zadnych dodatkowych zajęć,za wszystkie przedstawienie,wyjazdy i inne przedszkolne rozrywki tez płaca odobno.

nie wiem czym się koleżanka dziwi... tak jw ktos napisał to standard, mój synek chodzil do żlobka panstwowego i przypadała jedna na 7dzieci, synek mimo to zawsze byl czysty, bylo ok. Niestety zlobek podrozal i wychodzi prawie 700zł w zlobku panstwowym ;/
420zł za przedszkole prywatne to cud, ja mieszkam w Warszawie i przedszkola prywatne zaczynają sie od 1000zł w góre często bez zywienia jeszcze
dodam jeszcze, że mój starszy syn (4latka) chodzi do przedszkola panstwowego i jestem niesamowicie zadowolona, mają duzo zajęc, atrakcje takie jak koncerty w przedszkolu, teatrzyki a ostatnio nawet cyrk przyjechał i byly zwierzeta takie jak węze, małpki i pieski pudelki, które skakały przez rece dzieci, moj synek dzieki temu przestal sie psow bac, dodatkowo jakie cudne zdjecia mają w przebraniach :) jestem bardzo zadowolona z tego przedszkola, synek chodzi od 8 do 15 a miesiecznie płace 300zł, jak to porownac ze zlobkiem do ktorego chodzil mlodszy syn i placiłam od 8 do 15 prawie 500zł i jedynie raz w miesiacu byl teatrzyk,



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-21 22:02 przez Majka2011.

prywatne przedszkole-ile płacicie?

21 sty 2012 - 22:24:54

malwinus221 to masz super u bo państwowe od 7-16 kosztuje więcej,no a prywatne u nas też w kosztach 1000zł na miesiąc +jednorazowe wpisowe.

prywatne przedszkole-ile płacicie?

21 sty 2012 - 22:33:45

Cytat
Majka2011
Cytat
monika171189
a u nas żłobek prywatnie kosztuje 700zł,chcialam isc do pracy malego do żłobka ale jest tylko 2żłobki obydwa prywatne z tym że do jednego z nich nie posłała bym małego nigdy w zyciu,na jedna babke przypada 6dzieci! jak moze jedna kobieta zajac sie 6-ciorgiem maluchow do 3r.ż?? bo ja nad jednym czasem nie potrafie.
a za przedszkole kuzynka płaci prywatnie 480zł bez wyżywienia(wyżywienie 60zł) i bez zadnych dodatkowych zajęć,za wszystkie przedstawienie,wyjazdy i inne przedszkolne rozrywki tez płaca odobno.

nie wiem czym się koleżanka dziwi... tak jw ktos napisał to standard, mój synek chodzil do żlobka panstwowego i przypadała jedna na 7dzieci, synek mimo to zawsze byl czysty, bylo ok. Niestety zlobek podrozal i wychodzi prawie 700zł w zlobku panstwowym ;/
420zł za przedszkole prywatne to cud, ja mieszkam w Warszawie i przedszkola prywatne zaczynają sie od 1000zł w góre często bez zywienia jeszcze
dodam jeszcze, że mój starszy syn (4latka) chodzi do przedszkola panstwowego i jestem niesamowicie zadowolona, mają duzo zajęc, atrakcje takie jak koncerty w przedszkolu, teatrzyki a ostatnio nawet cyrk przyjechał i byly zwierzeta takie jak węze, małpki i pieski pudelki, które skakały przez rece dzieci, moj synek dzieki temu przestal sie psow bac, dodatkowo jakie cudne zdjecia mają w przebraniach :) jestem bardzo zadowolona z tego przedszkola, synek chodzi od 8 do 15 a miesiecznie płace 300zł, jak to porownac ze zlobkiem do ktorego chodzil mlodszy syn i placiłam od 8 do 15 prawie 500zł i jedynie raz w miesiacu byl teatrzyk,

tym ze na jedna babke przypada 6-8maluchów.. dla mnie to porazka..

prywatne przedszkole-ile płacicie?

21 sty 2012 - 22:50:09

często jest tak, że są dwie opiekunki i dwie, trzy babki do pomocy, takie są realia więc naprawdę nie wiem czym się Pani tak dziwi,

prywatne przedszkole-ile płacicie?

22 sty 2012 - 09:04:38

w porównaniu z takimi cenami to rzeczywiście dobrze , u nas publiczne kosztuje chyba ok 120 zł bądż 150 zł podstawy plus wyżywienie więc wychodzi troszkę taniej.Miałyśmy szczęście z przyjęciem do przedszkola bo poszłam dopiero 1 września chyba osobiście i wypełniłam zgłoszenie ,byłyśmy chyba 11 na liście rezerwowej, miejsce się zwolniło i Amela została przyjęta 1 z listy :) z pomocą znajomej ale udało się :) przedszkole kilka bloków od nas i nie narzekam.Na jedną panią też wychodzi napewno 6-7 dzieci a pań jest zazwyczaj 3 - nauczycielka , pomoc i pani wożna chociaż to to samo co 2 pomoc :) Moja siostrzenica też chodzi do prywatnego koszt ok 400 zł z wyżywieniem , ale to wygląda bardziej jak przechowalnia dzieci , moja mała chodziła tam na próbę w wakacje 1 miesiąc i podobało się jej zwłaszcza ,że i siostrzyczka była razem z nią ,ale musiałam codziennie ją wozić bo było już dalej i np. chodząc na 7 do pracy to już był problem ,bo nie bardzo chciało im się otwierać ok 6.30 rano ... wolałam więc poczekać na miejsce w przedszkolu gdzieś bliżej naszego domku :)
W każdym przedszkolu są inne zasady u naszej Amelki np. wyżywienie jest :
śniadanko , II śniadanie , zupka , drugie danie , podwieczorek i na wyjście już owoc
U siostrzenicy np. :
śniadanko , obiad , podwieczorek

moja mała zazwyczaj problemu z jedzeniem nie ma więc mi bardziej podoba się opcja w naszym przedszkolu ;) tak mówiąc nieskormnie ;p a tak na serio córka jedząc obiadek nie zje i zupy i drugiego na raz bo nie podoła a tak mają po spacerku zupę póżniej idą spać i po spaniu np. dopiero II danie.U siostrzenicy obiad jest podawany cały od razu może dlatego ,że przywozi to catering ... i mniejsza koszta troszkę może ...

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

urodziny naszych pociech