Obecnie rozmawiamy o:

dieta przy cukrzycy

dzisiaj o 19:27

motywacja na diecie

dzisiaj o 18:53

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-17 21:50 przez oxygenium.

oxygenium- jak dla mnie rewelacja!!
Kupowałam u tej Pani kiedys ubranka:)

Dziękuje za miłe słowa :***
luna11 Ty ubierasz Córcie w te same ciuszki co ja :)))Mamy taki sam gust :)
oxygenium wklejasz świetne zestawienia ciuszków!
andzia córcia super ubrana !:))))

Lady Ty Wiesz, że coś w tym jest. Wczoraj przypadkowo weszłam na wątek z zakupami i zobaczyłam, że kupiłaś komplet z jabłuszkiem - ja też kilka dni temu taki kupiłam. Już drugi bo jeden już za mały. Jest super.

jakie swietne stylizacje!
moja dzidzia jest w drodze. lada chwila sie urodzi takze narazie nic nie dodam;p ale tez juz mam pelno swietnych ciuszkow takze jak zacznę ja tak fajnie ubierac to dołącze do tego wątku;)
oxygenium swietne te ciuchy. rozumiem, ze na allegro są takie ciuszki? opłaca się je kupowac? bo patrząc na zdjęcia to wydaje mi sie, ze to cos w rodzaju dzieciecego japan style, zgadza sie??
kupowaliscie te ciuszki od tego sprzedawcy? drogie są czy raczej tanie?? warto kupic??

natalia_23, ciuszki tego sprzedawcy odkryłam wczoraj i też zastanawiam się nad ich jakością. Jeśli chodzi o ceny to pojęcie względne - moim zdaniem najtaniej nie jest. Mam w planie niebawem zamówić coś na roczek mojej Małej, wtedy dam znać czy opłaca się inwestować w dziecięce japan.

klaa21 Ty kupowałaś więc może się wypowiesz? :)

Nie mogę się powstrzymać i też zamieszczam kilka stylizacji, na które mam oko. Co o tym sądzicie?:)


tą ostatnią z kotkiem miałyśmy, już za mała, ale jest super, polecam

Tak ja zamawiałm u tej Pani, czapeczkę, szaliczek dla Synka i sa dobrej jakość, koleżanka zamawiałą bluizeczkę i tej jest świetna :)
Więc polecam ta Panią:)

Motylek Twoja mala jest rewelacyjna, nie moge od niej oczu oderwac, a buzia sama sie smieje :)

Klaa do dzisiaj szukam takich dresowych portek dla mlodego, tez wyglada swietnie :)

Agawachlopaki rewelacyjne, ich stroje rowniez :)

Lemonko dziękujemy bardzo za miłe słowa:)

A to kilka innch, jak widać chłopców stylizacji jest mniej :)





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-18 12:55 przez klaa21.

Dzięki dziewczyny:)
Oto kilka moich propozycji wygrzebane w necie:)



Trochę się tego uzbierało:)

Lavayla ta ostatnia z kotkiem jest super.
Klaa dzięki za odpowiedź, właśnie przymierzam się do zakupów. Świetnie ubierasz swojego Syneczka, zazdroszczę kreatywności, bo ja chyba nie wiedziałabym jak to wszystko połączyć, żeby dobrze wyglądało. Z dziewczynką jakoś łatwiej. ;) Koszula z pierwszego zdjęcia jest świetna.
Agawa ta dziewczynka z pierwszego zdjęcia jest genialna. Świetne ubranka, zwłaszcza ten czarny dwurzędowy płaszczyk. Świetna stylizacja chłopca w bluzie z kapturem - chyba właśnie tak ubierałabym synka... gdybym miała. :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

pomocy jak mam to odszukać!!!