Obecnie rozmawiamy o:

sprawdzony stomatolog

gorący temat

Zapalenie pęcherza

56 minut temu

transportery taśmowe

dzisiaj o 9:45

sklep detailingowy

dzisiaj o 9:17

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

dresy na ulice

dzisiaj o 8:22

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
1 2 ... 9 10 11 -->

W tym temacie pokazujemy:

*ciuszki dziecięce i dodatki, które wpadły nam w oko w internecie, lub też te, których nasze dzieciaki są szczęśliwymi posiadaczami
*i ciekawe stylizacje wyszperane w internecie, ale też i własnoręcznie skomponowane stroje na naszych pociechach.

Myślę, że niejednej Mamie temat ten podsunie fajny pomysł na ubranie swojego maluszka, a przy okazji podyskutujemy o naszych gustach i guścikach. :)

No to start.




Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-17 16:04 przez oxygenium.

Ja lubie modnie ubierac swojego Synka, i mam mnóstwo zadjęć a to kilka moich ulubionych kreacji:)



klaa21 czyżby to 3 foto to w Forum/Atrium?

fajny temat-z pewnością chętnie tu zajrzę.

msiarnecka- tak to jest Atrium :)

Chętnie będę tu zaglądac ...mam kilka zdjęc córci ...uwielbiam ją stroic :D

Klaa ubierasz extra Małego ...mały model:*

Klaa21-jak zawsze rewelacja-każda mamusia uwielbia stroić-oto kilka moich-ja też będę zaglądała-zawsze można coś podpatrzeć:)








OXYGENIUM-ta pierwsza stylizacja dla dziewczynki świetna:)
Fajny temat:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-17 17:17 przez agawa84.

Nasze najlepsze zestawienie ciuszków !:)


To kilka innych, może ktoś się zainspiruje :)
Lady212- swietne ciuszki, bardzo dziewczęco ubierasz córcię, tak jak lubię:)


Ja osobiście lubie ubierac Synka w zywe wesołe kolory :)





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-17 17:23 przez klaa21.

Faktycznie bardzo fajny temat:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-27 08:54 przez Motylek09.

no jak dla mnie świetny watek ;)
i z tego co widze kazda mamusia wyzej bardzo lubi stroic swoje dzieciatko zreszta to chyba nic nadzywczajnego wszystkie lubimy gdy nasze pociechy sa ladnie ubrane ;)

Bardzo mi sie podobaja niektore stylizajce zwlaszcza dzieczynek bo sama mam 2,5 letnia corcie ;) oczywiscie ja tez uwielbiam gdy jest pieknie ubrana ;) napewno jakies wstawie i bede czesto zagladac pogratulowac dobrego gudtu i pewnie nieraz cos podpatzre ;)

oto moja perełka :P





to takie znalazlam bo wszystkie mam na plytach ale kiedys przy okazji cos wrzuce jeszcze ;)

Ja nie bardzo rozumiem wklejania tu zdjęc pociech, tym bardziej że jest galeria zdjęć dzieci na szafce gdzie wrzuca się fotki i są one widoczne tylko dla zarejestrowanych uzytkowników a dostęp do forum mają wszyscy.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-17 20:05 przez CHRUPEK.

Chrupek - ale czego nie rozumiesz?
W galerii pociechy raczej nie wstawisz ciekawych stylizacji wygrzebanej z internetu - ten temat jest po to, żeby każda z mam mogła przedstawić swój gust czy to na podstawie internetowego zdjęcia, czy na podstawie tego jak ubiera własne dziecko. I tyle. :)

Motylek gdzieś Ty znalazła takie świetne legginsy z eko skóry dla Małej? Boskieeee!! :)

Lady strasznie mi się podoba jak ubierasz Córcię. Tak dziewczęco. :)

A to nasz ulubiony zestaw: bluza long w serduszka z legginsami a'la jeans, z tym że moja Niunia już się w niego niestety nie mieści.





Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-17 20:26 przez oxygenium.

ja jako mama 3 synów-nie mogę sie napatrzeć na te cuda płci żeńskiej--ohy i ahyy cudaaaa.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-17 20:24 przez msiarnecka.

Jak dla mnie super :)
Sama na razie nie stroje mojej 3,5 misiecznej córci bo raczej stawiam na ciepłotę i wygodę (zima), zwłaszcza że jeszcze nie siedzi, ale wiosna za pasem więc z miłą chęcią podpatrzę od was mamuśki w co ubieracie swoje księżniczki i przystojniaków :)

agawa, klaa chłopaki super, wyglądają bosko !!! napatrzeć się nie można

Lady, a Wiki to moja ulubiona modeleczka, kilka razy dziennie do Was zaglądam, ubierasz ją super!!!

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

pomocy jak mam to odszukać!!!