Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Administrator
Posty: 3.824

Gry dla pociech

16 sty 2012 - 14:25:31

Na szafka.pl pojawiła się nową funkcja. Udostępniamy Waszym pociechom możliwość grania w gry bezpieczne i przygotowane specjalnie dla najmłodszych użytkowników. Dostępne są na stronie: http://szafka.pl/gry.html

Na początek wprowadzamy 6 gier i jeśli Wasze pociechy będą się dobrze bawiły, pojawi się ich więcej :)





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-16 14:30 przez Magda.

Gry dla pociech

21 lip 2012 - 16:53:34

Fajne gry, mój szkrab już jedną zobaczył i chce w nią grać chyba już nie popiszę tutaj, bo będę musiała dać pograć:)

niezweryfikowana
Posty: 223
Ostrzeżenia: 5/5

Gry dla pociech

21 sie 2012 - 10:58:50

Super, ja też sobie troszkę pograłam w znaki :)

Gry dla pociech

08 paź 2012 - 12:46:28

nooo, mojemu dziecku też się podoba:) muszę przyznać, że nawet ja się skusiłem na 5 minut gry :)

Gry dla pociech

10 paź 2012 - 09:46:22

Ja teraz będę musiała odciągać mojego małego smyka od komputera :P Tak mu się spodobały, że teraz nie chce się od tych gier oderwać :P

------------------
converse

Gry dla pociech

25 paź 2012 - 15:57:26

Witam wszystkich forumowiczów,

Jesteśmy w trakcie tworzenia darmowego portalu dla najmłodszych użtkowników z kolorowankami, zabawami, grami itp dla dzieci. Bardzo zależy nam na opinii rodziców co ich dzieci lubią robić w wolnym czasie i jakich zabaw najczęściej szukają.
Jeśli masz chwilkę wolnego czasu wypełnij dla nas ankietę, która znajduje się pod adresem www.e-urwis.pl. To tylko chwilka, a dla nas Twoja opinia jest bardzo ważna.
Dziękujemy i wkrótce zapraszamy na naszą stronę.
Wszelki uwagi mile widziane

Gry dla pociech

22 sty 2013 - 10:41:12

Bardzo fajne gry ;)

Gry dla pociech

23 sty 2013 - 09:13:42

swietne te gry!:)

Gry dla pociech

06 mar 2013 - 14:51:31

Nie jestem fanką zbyt wczesnego zaznajamiania dzieci z komputerem. Będą na to miały dość czasu. Lepiej pograć w jakieś gry edukacyjne ale z rodzicami na dywanie albo przy wspólnym stole. A od ekranu najdalej. Już zabawki i cicha zabawa samotnie są lepsze od gier komputerowych.

Gry dla pociech

21 maj 2013 - 15:42:43

Cytat
Spectacle
Nie jestem fanką zbyt wczesnego zaznajamiania dzieci z komputerem. Będą na to miały dość czasu. Lepiej pograć w jakieś gry edukacyjne ale z rodzicami na dywanie albo przy wspólnym stole. A od ekranu najdalej. Już zabawki i cicha zabawa samotnie są lepsze od gier komputerowych.

Dziecko i komputer to wzajemnie wykluczające się słowa. Popieram gry edukacyjne, spacery, wycieczki. Na siedzenie przy laptopie przyjdzie czas.

niezweryfikowana
Posty: 273
Ostrzeżenia: 4/5

Gry dla pociech

24 cze 2013 - 18:18:27

o, to jak mówicie, że fajne, to ja sobie dzisiaj też załaczą, tfu tfu tzn dzieciom:D:D

Gry dla pociech

06 gru 2013 - 10:28:27

Dzięki za pomysł na świąteczny prezent! Mała na Mikołajki dostała książeczki z zagadkami http://bambinoluk.pl/ i bardzo jej się podobają więc gry to właściwy trop :)

Gry dla pociech

25 sty 2014 - 20:03:40

Mam prawie trzyletnią chrześnicę. Chciałabym jej kupić coś, czym będzie się bawić, ale też coś, co ją czegoś nauczy. Jakieś gry edukacyjne, lub coś w tym stylu. Czym lubią się bawić wasze trzylatki?

niezweryfikowana
Posty: 227
Ostrzeżenia: 5/5

Gry dla pociech

13 lut 2014 - 17:04:01

Moja 3-latka uwielbia gry edukacyjne odpowiednie do jej wieku i puzzle:)
Wejdź sobie na http://www.pomocnicymamy.pl/Gry-i-zabawy-1593.html może coś ci się spodoba. Ja osobiście jestem zachwycona ofertą tego sklepu.

Gry dla pociech

12 mar 2014 - 05:18:11

Gry edukacyjne, właściwie to wszystkie gry i zabawki powinny być po trochu edukacyjne. My czasami bierzemy udział w jakimś konkursie, np. z wiązanym z czytaniem. Konkursy bardzo motywują dzieci do pracy. Dla zainteresowanych podaję link do portalu Konkursidla.pl na którym są m. in. ciekawe konkursy dla dzieci: http://konkursidla.pl/dladzieci/?home

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

OSTRZEGAM PRZED BAJKĄ ŚWINKA PEPPA