Obecnie rozmawiamy o:

wybór przedszkola

gorący temat

polecany dentysta

25 minut temu

elektryka sklep

31 minut temu

wakacje last minute

46 minut temu

Budowa domu

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

Espumisan opinie

7.05 o 22:15

Desmoxan opinie

14.01 o 21:11

dieta grejpfrutowa

6.02 o 8:44

Garnki Hoffner opinie

24.01 o 9:48

Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Administrator
Posty: 3.824

Gry dla pociech

16 sty 2012 - 14:25:31

Na szafka.pl pojawiła się nową funkcja. Udostępniamy Waszym pociechom możliwość grania w gry bezpieczne i przygotowane specjalnie dla najmłodszych użytkowników. Dostępne są na stronie: http://szafka.pl/gry.html

Na początek wprowadzamy 6 gier i jeśli Wasze pociechy będą się dobrze bawiły, pojawi się ich więcej :)





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-16 14:30 przez Magda.

Gry dla pociech

21 lip 2012 - 16:53:34

Fajne gry, mój szkrab już jedną zobaczył i chce w nią grać chyba już nie popiszę tutaj, bo będę musiała dać pograć:)

niezweryfikowana
Posty: 223
Ostrzeżenia: 5/5

Gry dla pociech

21 sie 2012 - 10:58:50

Super, ja też sobie troszkę pograłam w znaki :)

Gry dla pociech

08 paź 2012 - 12:46:28

nooo, mojemu dziecku też się podoba:) muszę przyznać, że nawet ja się skusiłem na 5 minut gry :)

Gry dla pociech

10 paź 2012 - 09:46:22

Ja teraz będę musiała odciągać mojego małego smyka od komputera :P Tak mu się spodobały, że teraz nie chce się od tych gier oderwać :P

------------------
converse

Gry dla pociech

25 paź 2012 - 15:57:26

Witam wszystkich forumowiczów,

Jesteśmy w trakcie tworzenia darmowego portalu dla najmłodszych użtkowników z kolorowankami, zabawami, grami itp dla dzieci. Bardzo zależy nam na opinii rodziców co ich dzieci lubią robić w wolnym czasie i jakich zabaw najczęściej szukają.
Jeśli masz chwilkę wolnego czasu wypełnij dla nas ankietę, która znajduje się pod adresem www.e-urwis.pl. To tylko chwilka, a dla nas Twoja opinia jest bardzo ważna.
Dziękujemy i wkrótce zapraszamy na naszą stronę.
Wszelki uwagi mile widziane

Gry dla pociech

22 sty 2013 - 10:41:12

Bardzo fajne gry ;)

Gry dla pociech

23 sty 2013 - 09:13:42

swietne te gry!:)

Gry dla pociech

06 mar 2013 - 14:51:31

Nie jestem fanką zbyt wczesnego zaznajamiania dzieci z komputerem. Będą na to miały dość czasu. Lepiej pograć w jakieś gry edukacyjne ale z rodzicami na dywanie albo przy wspólnym stole. A od ekranu najdalej. Już zabawki i cicha zabawa samotnie są lepsze od gier komputerowych.

Gry dla pociech

21 maj 2013 - 15:42:43

Cytat
Spectacle
Nie jestem fanką zbyt wczesnego zaznajamiania dzieci z komputerem. Będą na to miały dość czasu. Lepiej pograć w jakieś gry edukacyjne ale z rodzicami na dywanie albo przy wspólnym stole. A od ekranu najdalej. Już zabawki i cicha zabawa samotnie są lepsze od gier komputerowych.

Dziecko i komputer to wzajemnie wykluczające się słowa. Popieram gry edukacyjne, spacery, wycieczki. Na siedzenie przy laptopie przyjdzie czas.

niezweryfikowana
Posty: 273
Ostrzeżenia: 4/5

Gry dla pociech

24 cze 2013 - 18:18:27

o, to jak mówicie, że fajne, to ja sobie dzisiaj też załaczą, tfu tfu tzn dzieciom:D:D

Gry dla pociech

06 gru 2013 - 10:28:27

Dzięki za pomysł na świąteczny prezent! Mała na Mikołajki dostała książeczki z zagadkami http://bambinoluk.pl/ i bardzo jej się podobają więc gry to właściwy trop :)

Gry dla pociech

25 sty 2014 - 20:03:40

Mam prawie trzyletnią chrześnicę. Chciałabym jej kupić coś, czym będzie się bawić, ale też coś, co ją czegoś nauczy. Jakieś gry edukacyjne, lub coś w tym stylu. Czym lubią się bawić wasze trzylatki?

niezweryfikowana
Posty: 227
Ostrzeżenia: 5/5

Gry dla pociech

13 lut 2014 - 17:04:01

Moja 3-latka uwielbia gry edukacyjne odpowiednie do jej wieku i puzzle:)
Wejdź sobie na http://www.pomocnicymamy.pl/Gry-i-zabawy-1593.html może coś ci się spodoba. Ja osobiście jestem zachwycona ofertą tego sklepu.

Gry dla pociech

12 mar 2014 - 05:18:11

Gry edukacyjne, właściwie to wszystkie gry i zabawki powinny być po trochu edukacyjne. My czasami bierzemy udział w jakimś konkursie, np. z wiązanym z czytaniem. Konkursy bardzo motywują dzieci do pracy. Dla zainteresowanych podaję link do portalu Konkursidla.pl na którym są m. in. ciekawe konkursy dla dzieci: http://konkursidla.pl/dladzieci/?home

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

OSTRZEGAM PRZED BAJKĄ ŚWINKA PEPPA