Obecnie rozmawiamy o:

zakupy internetowe

gorący temat

Budowa domu

10 minut temu

Projekt wnętrza

44 minut temu

usługi stomatologiczne

47 minut temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

ząbki u maluszka pomocy!!

15 sty 2012 - 10:12:58

cześć dziewczyny, moja córka za 2 tygodnie kończy roczek i dopiero teraz wychodzą jej dwie jedynki na dole z tym, że nie wiem czy mam się martwić czy nie ale one są strasznie ostre. Moja córka ciągle gryzie wkłada coś do buzi nie wiem czy sobie nie ubiła może już tych ząbków bo normalnie jak gryzie mnie w rękę to od tych ząbków jestem cała poraniona podrapana aż tak, że mam strupy. No i nie wiem czy iść do lekarza z tym czy tak ma być... Jak próbowałam palcem wybadać ząbki to cały palec miałam porysowany. Będę wdzięczna za pomoc.

ząbki u maluszka pomocy!!

15 sty 2012 - 10:19:19

Ostre, ostre, to normalne, jak jej już wyjdą, to przestani tak gryźć. Ale jak ciebie gryzie, to jej na to nie pozwalaj, mów że boli, szybko załapie

ząbki u maluszka pomocy!!

15 sty 2012 - 11:02:03

nie masz czym się martwić, zabki są ostre :)szczegolnie ze dziecko jeszcze nie zdazylo ich stepic tak jak np my dorosli :)

ja na wychodzace zabki polecam schlodzony np w zamrazalce gryzak :)

ząbki u maluszka pomocy!!

15 sty 2012 - 15:48:27

moja też ma roczek za 2 tygodnie (26 styczen) ale ma już 3 na górze ząbki i 3 na dole dziś też mnie ugryzła do krwi w palca pierwszy raz jej to się zdarzyło ale ząbki są bardzo ostre z tym że my nie używamy smoczka nawet mała gryzaków nie chce, ząbkowanie sama traktuje jak coś naturalnego

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Złobek