Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Urodzinki i gry i zabawy

22 lis 2011 - 20:45:37

Witam wszystkie mamusie.Moja córka ma w sobotę 8 urodziny i zaprosiła do domu mnóstwo dzieciaków.:)Ale nie w tym rzecz chciałabym zrobić im jakies konkursy zabawy a nie mam pomysłu.Może pomożecie?Z góry dziękuje za pomysły.

Urodzinki i gry i zabawy

22 lis 2011 - 20:49:51

Można zrobić np. "Kalambury"... wybrane dziecko dostaje np. od ciebie tytuł bajki i musi narysować lub pokazać w taki sposób aby inni zgadli, można zrobić: kto zgadnie ten będzie rysował czy pokazywał.

Urodzinki i gry i zabawy

22 lis 2011 - 20:52:01

Dzięki.A jeszcze jakies pomysły?

Urodzinki i gry i zabawy

23 lis 2011 - 07:43:18

No to ja dalej....

Wyścigi w jedzeniu bitej śmietany, bez używania rąk... a po zawodach zrobić dzieciakom zdjęcia, które damy do wywołania, a córka na pamiątkę rozda dzieciakom :) Będzie zabawnie!

Taniec z balonem: łączymy dzieciaki w pary- każdej dajemy balona i musi z nim tańczyć... komu pierwszemu balon spadnie przegrywa, ta para która wygra dostaje np. medale- które własnoręcznie można przygotować wcześniej (narysować na nich balony i np. napisać "Mistrz tańca balonowego";).

Urodzinki i gry i zabawy

23 lis 2011 - 10:21:02

asiunia2706 wielkie dzięki napewno skorzystam z propozycji zabaw,heh już sie ciesze na sobote i 15dzieciaków a dotego mój 16miesięczny synuś też będzie za nimi latać:)

Urodzinki i gry i zabawy

23 lis 2011 - 10:26:31

wow 15 dzieciaków... to sporo :) życzę udanej zabawy!

Urodzinki i gry i zabawy

23 lis 2011 - 11:57:51

Wiesz ja już mam sporo takich urodzinek za sobą i fajną frajdą było tańczenie na stronie od gazety i co jakiś czas ,składa sie ją na pół i na pół ......i kto nie spadnie z gazety wygrywa,fajną zabawę dzieciaki miały z twistera ,głuchy telefon-to wiadomo ,no i ciuciubabka :)Jak sobie jeszcze cos przypomnę to napiszę :)Miłej zabawy i pamietaj ,żeby dać potem dzieciom czas wolny -niech się bawią tym czym chcą

Urodzinki i gry i zabawy

26 lis 2011 - 22:08:57

Dziewczyny jeszcze raz dzięki,impreza sie udała dzieciaki zadowolone teraz zmykam wykończona spać.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

BUNT DWULATKA