Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 3
Ostrzeżenia: 1/5

Internetowa rozrywka dla dzieci

12 paź 2017 - 20:30:21

Dziewczyny jest okazja, żeby dziecko oderwać od komputera:) Do otrzymania 6 biletów do Multikina, pisać na priv jeśli ktoś chętny:)

Internetowa rozrywka dla dzieci

13 paź 2017 - 12:40:04

A możesz na ten temat napisać coś więcej?

niezweryfikowana
Posty: 5
Ostrzeżenia: 1/5

Internetowa rozrywka dla dzieci

19 paź 2017 - 13:47:46

Ja się kompletnie na tym nie znam... W związku z tym kompletnie nie będę w stanie pomóc...

Internetowa rozrywka dla dzieci

04 gru 2017 - 11:36:35

Ja staram się, jak mogę zachęcać dzieci do spędzania jak najmniejszej ilości czasu przed ekranem komputera :) Świetne atrakcje i wydarzenia dla dzieci znajduję na tym portalu: https://pozytywka.com/ Ostatnio odwiedziliśmy z córeczkami polecane przez Pozytywkę Muzeum Śląskie - były zachwycone:)

Internetowa rozrywka dla dzieci

04 lis 2019 - 14:25:42

Warto pokazac dziecku jakies gry oparte o logike albo cwiczenie pamieci, na internecie jest ich pelno.

niezweryfikowana
Posty: 0
Ostrzeżenia: 5/5

Internetowa rozrywka dla dzieci

15 cze 2020 - 14:29:35

Treść posta została usunięta automatycznie



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2020-06-19 13:02 przez isra.

Internetowa rozrywka dla dzieci

17 cze 2020 - 10:54:45

Teraz dzieci to lubia grac w jakis Minecraft i Fortnite z tego co wiem.

Internetowa rozrywka dla dzieci

28 lip 2023 - 13:08:09

Nie przekonują mnie żadne tego typu atrakcje ;/ Ja chcę, żeby moje dziecko jedno i drugie jak najmniej spędzało czasu w internecie. Wiem, jak dużo zła jest w sieci i chcę je uchronić. Dodatkowo chcemy z mężem, aby dzieci miały hobby, które będą je rozwijać. Wypożyczyłam im instrumenty muzyczne na http://vibe.pl/ i przez okres wakacji uczymy się na nich grać. Powiem wam, że dzieciaki mają mega frajdę. Nie sądziłam, że aż tak wielką! Ja razem z nimi bo jestem muzykalna od dziecka. Mam w planach zapisać dzieci od września na zajęcia dodatkowe z muzyki, a do tego czasu może zdecydują na jakich instrumentach chcą grać.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Bacówka Radawa SPA