Obecnie rozmawiamy o:

hala magazynowa

gorący temat

operacja oczu

43 minut temu

Zapalenie pęcherza

godzinę temu

transportery taśmowe

dzisiaj o 9:45

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 27
Ostrzeżenia: 2/5

Internetowa rozrywka dla dzieci

01 kwi 2014 - 21:53:54

Ja uważam, że kontakt dziecka z internetem powinien byc mały. Co innego jeśli oglądamy bajki itp,. razem z dzieckiem, co innego jeśli większe dziecko siada przed komputerem samo. Warto wtedy mieć program do monitorowania poczynań pociech, np. coś takiego http://eyesity.com/pl

Internetowa rozrywka dla dzieci

30 maj 2014 - 09:47:23

Super stronki dziewczyny! Szukam też czegoś 2 w 1 - rozrywkowego ale i edukacyjnego, zna któraś takie stronki? Dokładniej np coś z ciekawymi artykułami lub z quizami.

niezweryfikowana
Posty: 255
Ostrzeżenia: 5/5

Internetowa rozrywka dla dzieci

31 maj 2014 - 15:36:28

U mnie internetowo raczej nie zajmuje dziecku czasu, ale multimedialnie mi się zdarza. Kupiłam synkowi kursy językowe supermemo i ma na komputerze i na tablecie. To mi się wydaje lepsze niż same gierki. Bawi się i uczy jednocześnie.

Internetowa rozrywka dla dzieci

03 cze 2014 - 23:12:45

Cytat
Jessa77
Super stronki dziewczyny! Szukam też czegoś 2 w 1 - rozrywkowego ale i edukacyjnego, zna któraś takie stronki? Dokładniej np coś z ciekawymi artykułami lub z quizami.

Mogę ci poleci spokojnie stronkę National Geographic "Odkrywca" to jest magazyn i dodatkowo ma aplikację (darmową na tablet) zobacz, my w domu jesteśmy oczarowani tą stronką, do tego przydaje się w szkole.

niezweryfikowana
Posty: 5
Ostrzeżenia: 1/5

Internetowa rozrywka dla dzieci

08 lip 2014 - 12:51:58

całkiem fajna rozrywka ;)

niezweryfikowana
Posty: 115
Ostrzeżenia: 4/5

Internetowa rozrywka dla dzieci

17 lip 2014 - 17:37:20

Cytat
Dexa

Mogę ci poleci spokojnie stronkę National Geographic "Odkrywca" to jest magazyn i dodatkowo ma aplikację (darmową na tablet) zobacz, my w domu jesteśmy oczarowani tą stronką, do tego przydaje się w szkole.

Taka aplikacja bardzo mi się podoba. Będę musiała zainteresować nią moje dziecko, bo już zaczyna się tymi co ma trochę nudzić, a wolę by bawił się pożytecznymi aplikacjami.

niezweryfikowana
Posty: 46
Ostrzeżenia: 1/5

Internetowa rozrywka dla dzieci

13 wrz 2014 - 14:26:31

Od siebie mogę polecić tę gierkę: http://dogry.pl/garbagegarage . Dzieciaki mojej siostry ją uwielbiają. Samej też od czasu do czasu zdarza mi się z nimi grać ;) na pewno lepsze to niż te wszystkie strzelanki.

Internetowa rozrywka dla dzieci

20 maj 2015 - 13:15:04

Wraz z koleżanką stworzyłyśmy stronę z zabawami dla niemowląt i troszkę starszych dzieci http://kreatywnyrodzic.pl/
Jesteśmy teś na facebooku: https://www.facebook.com/pages/Kreatywnyrodzic/1578506735736286?ref=hl
Dopiero zaczynamy. Proszę więc o wyrozumiałość. Stronka w miarę czasu wypełni się ciekawymi artykułami, nabierze charakteru i poszerzy swój zakres.
Asia Ziernicka

http://kreatywnyrodzic.pl/?page_id=370

niezweryfikowana
Posty: 3
Ostrzeżenia: 3/5

Internetowa rozrywka dla dzieci

25 maj 2015 - 20:45:48

cześć wam, proszę o radę, o swoje dzieci ciągle  się staramy ale mamy chrześnicę lat 7, córka brata. Czy dobrym pomysłem jest zabrać takiego szkraba do laboratorium i centrum nauki kopernika w Warszawie? Ona uwielbia przyrodę i wszystko co się rusza w trawie, więc pomyśleliśmy o wystawie przyrody własnie [Moderacja - linki]  Czy nie jest za mała na to muzeum nauki? Proszę doradźcie mi bo nie chcę zrobić dziecku wypadu, które się jej nie spodoba. Zastanawiam się czy można jeszcze jakoś na 6 czerwca zamówić wstęp, bo pamiętam, że na samym początku istnienia placówki były straszne kolejki z zapisami. 



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-06-28 09:27 przez moderator.

Internetowa rozrywka dla dzieci

25 sie 2015 - 13:57:09

Jest tego mnóstwo my i Misia Bulibę przerabialiśmy i inne, puzzle w necie byly swego czasu hitem, a teraz to staram się aby więcej słuchały niż siedziały przed monitorem, puszczam im sporo muzyki z interentu.

Internetowa rozrywka dla dzieci

26 sie 2015 - 12:42:07

puzzle to najlepiej jednak analogowe ;) jest duzy wybór, fajne są takie ogromniaste :) i przy oakzji manulanie sie dziecko tez rozwija. U nas już przeszliśmy na poziom 3d, nie jest łątwo, ale jaka frajda jak się złoży całość.
A jeśli chodzi o muzykę to my najczesciej załaczamy polskie radio dzieciom, bo tam jest jej mnóstwo, no i aducyje też przez cały czas, można sobie dopasować :)

Internetowa rozrywka dla dzieci

27 wrz 2015 - 13:32:42

też uważam, że wszystko jest kwestią zdrowego rozsądku. W necie jest sporo fajnych i rozwijających gier dla dzieci, pod warunkiem że z umiarem i pod kontrolą rodzica.

niezweryfikowana
Posty: 17
Ostrzeżenia: 1/5

Internetowa rozrywka dla dzieci

24 lut 2016 - 13:45:53

oczywiście, że jest to kwestia zdrowego rozsądku! Mój Kamil ostatnio znalazł np takiego bota aztekium bot się nazywa tutaj stronka: www.aztekium.pl I kurczę fajna sprawa sama przez chwile się z nim bawiłam i zastanawiałam się czy jest on inteligentny czy też nie ;D

Internetowa rozrywka dla dzieci

04 sty 2017 - 15:33:58

Moje dziecko gra w transformice :P nowa moda :P

niezweryfikowana
Posty: 26
Ostrzeżenia: 1/5

Internetowa rozrywka dla dzieci

07 mar 2017 - 14:07:04

Ja już zaczynam z Olafem grać w minecrafta :) Sama zbudowałam fajną bazę, a Olaf zajmuje się kopaniem diamentów i walką z potworami bo mnie to nie kręci. Chce w to wkręcić Tatę, który będzie oswajał zwierzęta i szukał kotów.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Gadżety dla mam