Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

od kiedy danonki?

31 paź 2011 - 08:46:48

ja bym w zyciu nie dala dziecku nic z firmy danone-dla mnie to nie jedzenie, a trutki (wystarczy spojrzec na daty przydatnosci do spozycia). ja kupuje wylacznie serek homog rolmleczu-odkad corcia skonczyla 6 mcy

od kiedy danonki?

31 paź 2011 - 09:49:41

ojj ja daję od 6 mies, i jakoś nic sie dziecku nie dzieje, mały je uwielbia, do tego wciąż karmię piersią więc daję mu na zmianę z wit d.
Uważam że jeżeli dziecku nic nie dolega to warto wprowadzać coraz to nowsze dania:)

od kiedy danonki?

31 paź 2011 - 09:56:37

ja tez daje danonki chyba juz ze 2 miesiące(za 2 tyg kończy rok) i nic jej nie jest ,oczywiście daje tez inne serki i serek wiejski.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 946

od kiedy danonki?

04 lis 2011 - 15:28:03

a myślicie co się stanie dziecku po zjedzeniu danonka, przecież nie padnie rażone piorunem, ani nie zatruje się od razu. To powolne podtruwanie dzieciaczka, to tak jak z paleniem fajek. Nie każdego od razu zabiją, ale szkodzić, szkodzą każdemu. Tylko, że danonki to nie "jedyne zło" tego świata. Większość jedzenia, a bynajmniej spora część nas powolnie podtruwa, więc to czy dawać dziecku danonki czy nie jest indywidualną sprawą mamy, jak podchodzi do problemu żywienia. Moje dziecko przyznam się, że je produkty danona, najczęściej Gratkę, ale też je żelki i inne słodycze, które są naszpikowane chemią . Tylko wiadomo sporadycznie.

od kiedy danonki?

04 lis 2011 - 18:54:44

Matko, przecież to sam syf. Jak słyszę, że ja daję i dziecku nic nie jest to mnie coś bierze. Jasne coś dziecko musi jeść i trzeba rozszerzać dietę ale to głupi argument w tym przypadku bo można podać jogurt naturalny z owocami a nie tą chemię! Ja nie wiem w ogóle dlaczego wszyscy tak sa ty świnstwem szaleją...bo jest słodkie i dziecko zje?? Jak mojemu synowi ktoś przynosi danonki to od razu idą w odstawkę. Rozszerzanie diety najlepiej zacząć od warzyw, owoców, zgodnie ze schematem żywienia.

od kiedy danonki?

04 lis 2011 - 19:08:14

Danonki to najgorszy syf. Lepiej kupic dziec ku zwykly jogurcik i dodac owoce. Albo kupic jakis smakowy nawet ale nie danonki. Nie podalabym tego syfu swojemu dziecku,napewno nie. Nawet lekarz twierdzil by nie podbawac tego dzieku.

od kiedy danonki?

05 lis 2011 - 08:13:18

ja podawalam mojemu synowi serki jak mial jakos 7 miesiecy nic mu nie bylo

od kiedy danonki?

05 lis 2011 - 10:14:55

Cytat
alenka85
a myślicie co się stanie dziecku po zjedzeniu danonka, przecież nie padnie rażone piorunem, ani nie zatruje się od razu. To powolne podtruwanie dzieciaczka, to tak jak z paleniem fajek. Nie każdego od razu zabiją, ale szkodzić, szkodzą każdemu. Tylko, że danonki to nie "jedyne zło" tego świata. Większość jedzenia, a bynajmniej spora część nas powolnie podtruwa, więc to czy dawać dziecku danonki czy nie jest indywidualną sprawą mamy, jak podchodzi do problemu żywienia. Moje dziecko przyznam się, że je produkty danona, najczęściej Gratkę, ale też je żelki i inne słodycze, które są naszpikowane chemią . Tylko wiadomo sporadycznie.

BRAWO!!! Popieram tą wypowiedź :D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Nauka języków obcych