Obecnie rozmawiamy o:

zakładanie ogrodu

gorący temat

polecany dentysta

50 minut temu

elektryka sklep

55 minut temu

wakacje last minute

godzinę temu

Budowa domu

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

ciuszki w hurcie:)

30 paź 2011 - 11:40:56

dziewczyny kto robi z Was zamówienie na ciuszki w hurcie z outletów? możecie doradzić jakieś strony takie jak hurtowniaawanti? na których mogę robić hurtowe zakupki?:)

ciuszki w hurcie:)

30 paź 2011 - 11:58:33

Też chętnie dowiedziałabym się gdzie nabyć takie ciuszki aczkolwiek wątpię że istnieją taki hurtownie dziecięce z outlet-em jak np awantii ...

ciuszki w hurcie:)

30 paź 2011 - 12:58:24

Cytat
Motylek09
Też chętnie dowiedziałabym się gdzie nabyć takie ciuszki aczkolwiek wątpię że istnieją taki hurtownie dziecięce z outlet-em jak np awantii ...

między innymi interesują mnie właśnie dziecięce oraz damskie ciuszki które można kupić pojedyńczo a nie np w całej paczce po 20sztuk:):)

ciuszki w hurcie:)

30 paź 2011 - 13:03:27

To wejdz na hurtownie awantii tam można kupić outlet np z H&M w pojedynczych sztukach ale zamówienie musi mieć min 20 szt różnych ciuchów:)

ciuszki w hurcie:)

30 paź 2011 - 13:37:33

na tej stronie są tylko damskie i męskie

ciuszki w hurcie:)

30 paź 2011 - 13:46:19

AnkaK30 autorka tematu również pytała o damskie ciuchy.

Można jeszcze zobaczyć w miracollo

ciuszki w hurcie:)

30 paź 2011 - 13:56:34

Cytat
Motylek09
AnkaK30 autorka tematu również pytała o damskie ciuchy.

Można jeszcze zobaczyć w miracollo

tak,tak pytałam również o damskie,ten avanti znam już od 3latek,kilka razy zamawiałam z rodzinką,ale teraz chciałabym co innego:)coś fajniejszego,kurcze muszą bć jakies jeszcze podobne do tej hurtowni avanti:) tylko ten minus że w innych hurtowniach to trzeba zrobić porządne zamówieniepo 20sztuk(paczka) z jednego rodzaju,a w avanti ten plus ż emożna sobie z jednej sztuki powybierać:)

a chcialabym znaleźć najbardziej dla dzieci-niemowląt,szukam szukam i nie moge znaleźć:) kurde no:)
MOTYLEK09 Dziękuję za tą stronkę miracollo:) nie wiedziałam o niej:) zawsze co s nowego:) tylko muszę zadzwonić do nich i sie dowiedzieć na jakiej zasadzie czy trezba kupić pakami czy pojedyńcze sztuki mozna nabyć:) chyba że wiesz jak to funkcjonuje? :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-10-30 14:00 przez czarna1609.

ciuszki w hurcie:)

30 paź 2011 - 15:11:25

Witam. Ciuszki w hurcie wejdz na allegro na przemysl i tam mozna kupic hurtowo ile chcesz. Tam na handel i magazynowanie. Pozdrawiam.

ciuszki w hurcie:)

30 paź 2011 - 16:17:43

Nie wiem dokładnie tylko tyle że tak jak a awanti można kupić po jednej sztuce

ciuszki w hurcie:)

30 paź 2011 - 17:08:00

dobre i to:) tak z 2 razy w roku sobie kupywać tylko ciuszki na tej stronce avanti i na tej drugiej to ile się zaoszczędzi,wychodzi 1/3ceny sklepowej:) i nawet zamówić te 20ciuszków to co to jest:),bo jak jest domówienie do zamówienia to dziewczyny sobie życzą nawet do 30% za jeden ciuszek więcej

Cytat
Gosia712345
Witam. Ciuszki w hurcie wejdz na allegro na przemysl i tam mozna kupic hurtowo ile chcesz. Tam na handel i magazynowanie. Pozdrawiam.

dziękuję za wiadomość,nie wiedziałam o tym przemyśle że tam takie fajne rzeczy są,właśnie na allegro na dziecinnym w tym przemysle dla dziecka zakupiłam multum ciuszków:) tylko ciekawe w ajkim stanie dojdą,niby wszystko w gatunku I :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-10-30 17:43 przez czarna1609.

ciuszki w hurcie:)

05 lis 2011 - 22:57:20

a mozna prosic
dokładniejsze namiary na ten przemysl na allegro ?

ciuszki w hurcie:)

06 lis 2011 - 08:07:17

a rozmiary można sobie wybrać ?

ciuszki w hurcie:)

06 lis 2011 - 08:58:58

Znalazłam coś takiego :http://www.hurtownia.mmoutlet.pl/odziez-dziecieca.html
Ceny widać po zalogowaniu .Nie korzystałam z tej stronki.

ciuszki w hurcie:)

06 lis 2011 - 19:56:46

dziewczyny dajcie nik do tego z allegro

ciuszki w hurcie:)

06 lis 2011 - 22:00:40

Dziewczyny super takie stronki. Jak ktoś coś więcej wie o takich większych ilościach to piszcie :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

od kiedy danonki?