Obecnie rozmawiamy o:

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Angielski

wczoraj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

wczoraj o 18:57

transport i spedycja

wczoraj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

moja córcia ma trzy lata wstajemy w nocy przynajmniej raz bo pije raz mleko jeszcze a czasem to pare razy bo poprostu popłakuje i wymysla a to a tamto mam nadzieje ze juz niedługo to potrwa a pierwsza córka skonczyła 3 miesiace i przesypiała cała noc ale nie mozna miec dwóch takich samych ale ta młodsza wogóle jest taka roztrzepana tez cały czas płakała i nie siadła nawet 3 minuty było bardzo ciezko myslałam juz ze to ADHD ale to poprostu taki charakter troszke wyrosła uspokoiła sie usiadzie zabawi sie popatrzy na bajke ale załatwic cos pójsc do banku czy cos bardzo ciezko jest ruchliwa ucieka mi nie mówiac o chodzeniu za reke wyrywa sie ma ciezki charakter ale jest za to równiez bardzo bystra potrafi równiez dac tyle samo radosci co zmartwien pozdrawiam:)

Witam Wszystkie Mamy :) ja już zaliczam się do tych szczęśliwych Mam które mogą przespać noc:) od kilku dni moja Zosia śpi bez mrugnięcia okiem :). Sama nie mogłam w to uwierzyć, bo odkąd się urodziła może zdarzyło się to kilka razy. W chwili obecnej córcia ma 16 miesięcy. Mała rozrabiara, wszędzie zajrzy, wszystkiego dotknie i na każdym kroku należy jej pilnować. Szybka, głośna i roześmiana. Ale noce... budziła się długo 2x na mleko, póżniej 1x. Szczęście, że zjadła i zasypiała. To wstawanie mnie wykończyło, w dzień chodziłam jak zombie:). Oczywiście na noc dostawała zagęszczone mleko gotowymi kaszkami, kleikiem, generalnie wypróbowałam wszystko. Nie przyznawałam się nawet mojej pediatrze,że córcia je w nocy bo gdy kiedyś próbowałam podjąć wątek to usłyszałam, żeby podawać wodę... o rany !!!! spróbowałam i darcia było na pół nocy, zaznaczę, że mieszkamy w bloku o takiej akustyce, że słychać jak sąsiad nalewa zupę na talerz..;)
Ugotowałam jej w końcu zwykła kaszę mannę( oczywiście gotowana na wodzie do zgęstnienia i dolane do tego mleko modyfikowane- bo jak wiadomo nie podajemy do 3-go roku życia mleka krowiego). Od tygodnia jedziemy na kaszce mannie na noc i uwierzcie mi, że Zosia śpi jak suseł:))) Najstraszniejsze jest to, że teraz wiem, że budził ją głód... mogłam to wprowadzić wcześniej... tylko nie podpowiedział tego nikt... ani pediatra, ani Babcia, ani Prababcia...;)Gotowe kaszki o egzotycznych smakach poszły w kąt póki co. Kasza manna powinna dostać ORŁA KONSUMENTÓW!!!:)Ta Zwykła-Niezwykła kasza manna na której chowała się moja Mama, Mama mojej Mamy i ja też :) Wniosek taki... szukajcie sposobów na Wasze dzieciaczki:)ale nie zapominajcie o małych głodnych brzuszkach... :) czasem najprostsze rozwiązanie jest najlepsze:) Pozdrawiam wszystkie niewyspane Mamy:)

niezweryfikowana
Posty: 16
Ostrzeżenia: 2/5

miałam taki sam problem! bardzo trudno przyzwyczaić dziecko do tego, żeby spało samo ale udało się! poczytaj tutaj więcej [moderacja - niepłacona reklama] moj synek juz tak czesto sie nie budzi w nocy:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-03-27 09:10 przez moderator.

U nas też tak było a to pić a to siku a to smok wypadł i nie mogła go znaleźć, mleko robiłam jej czasem 3 razy w ciągu nocy a ona go nie wypijała tylko trzymała butlę i zasypiała,tak prawie do 2 lat aż pozbyliśmy się smoczka i jak ręką odjął z dnia na dzień wszystko przeszło. Zasypia o 20.30 i wstaje o 7-8 rano:D
Ze starszą za to nie było żadnego problemu odkąd pamiętam to przesypiała całe noce:)


Każde dziecko jest inne,więc nie ma się co przejmować:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Zabkowanie - pytanie