Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 598
Ostrzeżenia: 3/5

Cytat
Szarczka
A któraś z was pobierała tam ta aplikację? Co ona daje przy problemie moczenia nocnego?
Ja na przykład musiałam mieć do nefrologa kalendarz moczenia i dziennik mikcji, czyli ile dziecko pije i ile ile siusia w ciągu dnia. Nie nosiłam przy sobie cały czas zeszytu, a telefon zawsze był pod ręką, więc w aplikajci sobie notowałam i dopiero przed wizytą przenosiłam to na papier, żeby lekarz miał w swojej dokumentacji.

niezweryfikowana
Posty: 65
Ostrzeżenia: 4/5

Dziewczyny jak z tym alarmem wybudzeniowym? Trzeba mieć na niego jakąś receptę?Czy jest trudny w stosowaniu?

Nie, żadnej recepty nie musisz mieć. Jeśli chodzi o samo stosowanie, to nie ma nic trudnego, sonda przyczepiana jest do majtek i tyle. Jak alarm "wyczuje" wilgoć, to wydaje sygnał dźwiękowy i wtedy dziecko się budzi, żeby skończyć siku w toalecie.

niezweryfikowana
Posty: 219
Ostrzeżenia: 2/5

Gdzie ten alarm kupowałyście? Stosowałyście aplikację suchego poranka? Czy te obserwacje przydały się wam u lekarza?

Ja kupowałam w sklepie medycznym, ale można też dostać w aptece i (jak wszystko) w internecie :) A jeśli chodzi o aplikację, to tak - fajna sprawa. Notowałam wszystko głównie dla siebie, tzn. własnej obserwacji, ale też przydała się przed wizytą u lekarza, który pytał dokładnie o to samo.

niezweryfikowana
Posty: 219
Ostrzeżenia: 2/5

kupiłam przez allegro, jestem pozytywnie zaskoczona jak to działa, dziecko dosyć szybko się do tego przyzwyczaiło i szybciej się budzi na siku

Moje dziecko też dosyć szybko się przyzwyczaiło. A jak długo stosujesz alarm? Używasz aplikacji suchego poranka?

zweryfikowana
Administrator
Posty: 76

Trzeba isc do psychologa

zweryfikowana
Posty: 598
Ostrzeżenia: 3/5

No niekoniecznie. Podłoże psychologiczne to ułamek wszystkich tego typu problemów. Przede wszystkim lekarz pierwszego kontaktu i podstawowe badania, potem skierowanie do specjalistów.

niezweryfikowana
Posty: 219
Ostrzeżenia: 2/5

Cytat
lemonaa
Moje dziecko też dosyć szybko się przyzwyczaiło. A jak długo stosujesz alarm? Używasz aplikacji suchego poranka?
kilka miesięcy na pewno, tak cały czas korzystam z apki suchego poranka, warto pomaga to usystematyzować swoje obserwacje, widzę czy jest poprawa

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

komputer pod gry