Obecnie rozmawiamy o:

Studia online

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Akcja- mądrzy rodzice

22 wrz 2011 - 12:58:35

Witam. Chciałabym poznać Wsze opinie na temat akcji " Mądrzy rodzice".
Wczoraj oglądałam program "Uwaga" i była tam mama i dwójka dzieci.
Dzieci pomagały w domowych obowiązkach oczywiście na miarę swoich możliwości, było wyjście do sklepu bez żadnych stresujących sytuacji. Bardzo podobała mi się ta rodzinka.
Co sądzicie o tej akcji i czy Wy też podobnie wychowujecie swoje dzieci?

Akcja- mądrzy rodzice

22 wrz 2011 - 13:09:09

Niestety nie ogladalam programu, ale u nas nigdy nie bylo problemu z pojsciem do sklepu, czy to spozywczego, czy z zabawkami.Corka nigdy nie wolala i nie wola ze cos chce, a tym bardziej nie robi awantur.taka juz jest sama z siebie.Co do obowiazkow, to ma, posprzatac to co sama nabagalanila, a niestety balaganiara jest.Czasem sama tez zawola, ze chce umyc podlogi, pozamiatac, oczywiscie musze po Niej poprawiac, ale robie to tak, zeby tego nie widziala :)

Akcja- mądrzy rodzice

22 wrz 2011 - 13:11:23

moj synek w tej chwili nie daje sie wychowac;-D
przechodzi wlasnie koszmarnie bunt dwulatka
a tak na powaznie super byl ten program
oby wiecej takich ludzi to by nie bylo tych rozwrzeszcanych bachorkow w kolejkach co wyja i dra sie albo rzucaja na podloge w sklepie tylko po to by wymusic

Akcja- mądrzy rodzice

22 wrz 2011 - 13:17:15

W sklepie też nie mam problemu. Dotykają zabawki i jak powiem, że idziemy to nie robią awantur.
Ze sprzątaniem swoich zabawek to różnie bywa. Mam dwie córki miedzy nimi jest różnica 17 miesięcy i często się kłócą o zabawki. Ciężko je później pogodzić. Do prac domowych takich jak przygotowanie posiłku ich nie fatyguje a widziałam, że rodzice robią tak ze swoimi pociechami. Może to nauczyło by je pracy w zespole?

Akcja- mądrzy rodzice

22 wrz 2011 - 13:17:42

mnie też bardzo spodobała się ta rodzinka- widać, że mądra mama, super podejście :D

Akcja- mądrzy rodzice

22 wrz 2011 - 13:19:17

Cytat
madizorek
moj synek w tej chwili nie daje sie wychowac;-D
przechodzi wlasnie koszmarnie bunt dwulatka
a tak na powaznie super byl ten program
oby wiecej takich ludzi to by nie bylo tych rozwrzeszcanych bachorkow w kolejkach co wyja i dra sie albo rzucaja na podloge w sklepie tylko po to by wymusic
No mamy chyba ten sam problem. Moja młodsza córka ma dwa latka i nic do niej nie dociera. Ach te dzieci...

Akcja- mądrzy rodzice

22 wrz 2011 - 13:21:07

mozna sprobowac
moja kolezanka tez ma 2 corki
miedzy nimi jest roznica 19 miesiecy
uczyla je by razem zawsze wszystko szykowaly
teraz to one by sie pozabijaly .......
bunt 2 latka --masakra



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-22 13:22 przez madizorek.

Akcja- mądrzy rodzice

22 wrz 2011 - 13:21:59

No u nas tez corka "angazuje" sie w lepienie pierogow, robienie makaronu, pieczenie ciast itp.Ma przy tym fajna zabawe :)

Akcja- mądrzy rodzice

22 wrz 2011 - 13:48:11

U mnie panuje taka zasada -Każdy swój pokój sprzata sam ,czasami wpadam jak burza i idzie to szybko bardzo szybko ,problem sklepy tez mnie nie dotyczy ,dzieci ida na zakupy jak je poproszę bez problemu,czasami się buntuja ,że coś maja zrobić ale rzadko ,proszę o posprzątanie to idą i sprzątają ,mały jeszcze nie ale już widze ,że ma odruch sprzątania rozrzuconych zabawek .Nie oglądałam programu .A rzucanie sie na podłogę w markecie -no coż dziewczyny zdarza sie i nie patrzcie na takie mamy z pogardą ,bo jedne sa takie a inne zupełnie inne :) Mój ostatnio się rozpłakał jak Pan zabrał mu książeczkę ,którą znalazł w sklepie i chciał ja tylko skasować hehe a on stał płakał i krzyczał citać citać!Ale Pan był bardzo sympatyczny i w expresowy sposób skasował książęczkę z uśmiechem na ustach:)Bądzmy tolerancyjni tak !

Akcja- mądrzy rodzice

22 wrz 2011 - 16:00:59

Cytat
natuska35
U mnie panuje taka zasada -Każdy swój pokój sprzata sam ,czasami wpadam jak burza i idzie to szybko bardzo szybko ,problem sklepy tez mnie nie dotyczy ,dzieci ida na zakupy jak je poproszę bez problemu,czasami się buntuja ,że coś maja zrobić ale rzadko ,proszę o posprzątanie to idą i sprzątają ,mały jeszcze nie ale już widze ,że ma odruch sprzątania rozrzuconych zabawek .Nie oglądałam programu .A rzucanie sie na podłogę w markecie -no coż dziewczyny zdarza sie i nie patrzcie na takie mamy z pogardą ,bo jedne sa takie a inne zupełnie inne :) Mój ostatnio się rozpłakał jak Pan zabrał mu książeczkę ,którą znalazł w sklepie i chciał ja tylko skasować hehe a on stał płakał i krzyczał citać citać!Ale Pan był bardzo sympatyczny i w expresowy sposób skasował książęczkę z uśmiechem na ustach:)Bądzmy tolerancyjni tak !

Zgadzam się:)

Akcja- mądrzy rodzice

22 wrz 2011 - 16:15:59

nie oglądałam.

Tyle się mówi o tych leżących dzieciach na podłodze a ja szczerze mówiąc nigdy w sklepie - czy to market czy hipermarket - nie widziałam takiej sceny :/

u nas nie ma problemów z wychodzeniem :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

mama NIE!! - tata