Obecnie rozmawiamy o:

dresy na ulice

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Chłopiec czy dziewczynka?

20 wrz 2011 - 11:08:29

Dziewczyny, macie może jakieś doświadczenia cy to chłopcy czy dziewczynki są bardziej marudne/płaczliwe? Czy raczej nie ma reguły? I czy to prawda, że lepiej znosi się te ciąże z chłopcem?
Nikt się nie wypowie? ;(



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-20 11:14 przez anuchapoducha.

Chłopiec czy dziewczynka?

20 wrz 2011 - 11:23:28

oj chyba na to nie ma reguly... ja ciaze donosilam tylko do 22 tyg, wiec ciaza byla tragiczna(chodzi tutaj o mdlosci, komplikacje itp)za to coreczke mam jak aniolek, grzeczna, usmiechnieta, bardzo rzadko placze, chyba ze jest powod:) pomimo, ze wiele przeszla rodzac sie jako wczesniak...

Chłopiec czy dziewczynka?

20 wrz 2011 - 11:30:53

Nie ma reguy, moja siostra bedac w ciazy z corka wymiotowala CALE 9 miesiecy, ja bedac w ciazy z corcia nie mialam torsji-wymiotow, nie bylo mi kompletnie nic, czasami tylko zawroty glowy, za to burza hormonow koszmarna (jak niektore kobiety przy porodzie).
Dzisiaj moja siostra jest z drugim dzieckiem w ciazy i jeszcze nie wiemy co bedzie bo to poczatki a tez wymiotuje i zle sie czuje.


Na to nie ma zadnej reguly.


Moja Majka non stop sie smieje i wyglupia wiadomo, ze jak cos jest nie tak to placze ale ja nie zauwazylam jakichs zachowan dziwnych.

Chłopiec czy dziewczynka?

20 wrz 2011 - 11:42:53

Czytałam własnie ze to chłopcy wiecznie płaczą :(

Chłopiec czy dziewczynka?

20 wrz 2011 - 11:59:27

z córką miałam wymioty do ok 5 msc, z synem ani razu.

Syn mi ogólnie nie płacze jakoś szczególnie - wieczorem jest drażliwy bardziej ale córka jak pamiętam bywała bardziej :)

Chłopiec czy dziewczynka?

20 wrz 2011 - 12:18:49

no to rzeczywiście różnie to bywa...

Chłopiec czy dziewczynka?

20 wrz 2011 - 12:45:21

ja mam synka, grzeczny jak aniołek, nie miałam mdłosci nic mnie nie bolało. najpierw miałam ochote na wszystko co kwasne:ogórki, kapusta kiszona, kapusniak... na koniec ciazy ciagneło mnie do słodyczy.

Chłopiec czy dziewczynka?

20 wrz 2011 - 12:58:33

Cytat
bleki822
ja mam synka, grzeczny jak aniołek, nie miałam mdłosci nic mnie nie bolało. najpierw miałam ochote na wszystko co kwasne:ogórki, kapusta kiszona, kapusniak... na koniec ciazy ciagneło mnie do słodyczy.

Też bym wolała zeby mój był aniołkiem ;p hihi
A jesli bylyscie palące, chciało wam się palić?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-20 13:05 przez anuchapoducha.

zweryfikowana
Posty: 1.568
Ostrzeżenia: 1/5

Chłopiec czy dziewczynka?

20 wrz 2011 - 13:42:57

Ja niedawno urodziłam chłopca ( 7 wrzesnia) a w ciazy di 4 miwsiaca całyczas wymiotowałam, a mały od wczoraj taki trochu marudny sie zrobił ale mysle ze dzieciaczek czasem musi sobie pomarudzic, bo na kolki mi to nie wygląda. Ponoc chlopcy maja czesciej kolki.

Chłopiec czy dziewczynka?

20 wrz 2011 - 14:11:13

Ja mam bliźnięta chłopca i dziewczynkę ciążę zniosłam tragicznie wymioty non stop zgaga po wszystkim urodziłam naturalnie 3 tygodnie przed terminem :) są zdrowe bardzo żywe

syn jest małym łobuziakiem ale bardzo kochanym
córcia to taka przylepa tatusia ale ma swoje za uszami

a co do płaczu czy marudzenia to na zmianę

Cytat
syreczka
Ja niedawno urodziłam chłopca ( 7 wrzesnia) a w ciazy di 4 miwsiaca całyczas wymiotowałam, a mały od wczoraj taki trochu marudny sie zrobił ale mysle ze dzieciaczek czasem musi sobie pomarudzic, bo na kolki mi to nie wygląda. Ponoc chlopcy maja czesciej kolki.

mój synuś w marcu skończył 3 latka i nigdy nie miał kolki :) zresztą córcia też



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-20 14:12 przez dyda27.

niezweryfikowana
Posty: 730
Ostrzeżenia: 1/5

Chłopiec czy dziewczynka?

20 wrz 2011 - 14:24:28

nie ma reguly

Chłopiec czy dziewczynka?

20 wrz 2011 - 14:24:55

Cytat
dyda27
Ja mam bliźnięta chłopca i dziewczynkę ciążę zniosłam tragicznie wymioty non stop zgaga po wszystkim urodziłam naturalnie 3 tygodnie przed terminem :) są zdrowe bardzo żywe

syn jest małym łobuziakiem ale bardzo kochanym
córcia to taka przylepa tatusia ale ma swoje za uszami

a co do płaczu czy marudzenia to na zmianę
Cytat
syreczka
Ja niedawno urodziłam chłopca ( 7 wrzesnia) a w ciazy di 4 miwsiaca całyczas wymiotowałam, a mały od wczoraj taki trochu marudny sie zrobił ale mysle ze dzieciaczek czasem musi sobie pomarudzic, bo na kolki mi to nie wygląda. Ponoc chlopcy maja czesciej kolki.

mój synuś w marcu skończył 3 latka i nigdy nie miał kolki :) zresztą córcia też


Kurcze, to musi być cięzko z dwoma niemowlakami...

Chłopiec czy dziewczynka?

20 wrz 2011 - 14:30:49

Cytat
anuchapoducha
Czytałam własnie ze to chłopcy wiecznie płaczą :(
ja mam chłopaka. Wprawdzie już jest duży ale jak był malutki to nie wiedziałam co to jest płacz. Nie chorował, nie był marudny. Jak miał miesiąc to przespał całą noc. W ciąży z tego co pamiętam czułam się dobrze tylko na początku miałam mdłości ale przeszły i ani razu nie skończyły się wymiotami.

Chłopiec czy dziewczynka?

20 wrz 2011 - 14:43:59

Cytat
anuchapoducha
Cytat
bleki822
ja mam synka, grzeczny jak aniołek, nie miałam mdłosci nic mnie nie bolało. najpierw miałam ochote na wszystko co kwasne:ogórki, kapusta kiszona, kapusniak... na koniec ciazy ciagneło mnie do słodyczy.

Też bym wolała zeby mój był aniołkiem ;p hihi
A jesli bylyscie palące, chciało wam się palić?

zarówno przy 1 jak i 2 ciąży odrzuciło mnie od palenia momentalnie :)

Chłopiec czy dziewczynka?

20 wrz 2011 - 14:46:59

Cytat
Darmoszka
Cytat
anuchapoducha
Cytat
bleki822
ja mam synka, grzeczny jak aniołek, nie miałam mdłosci nic mnie nie bolało. najpierw miałam ochote na wszystko co kwasne:ogórki, kapusta kiszona, kapusniak... na koniec ciazy ciagneło mnie do słodyczy.

Też bym wolała zeby mój był aniołkiem ;p hihi
A jesli bylyscie palące, chciało wam się palić?

zarówno przy 1 jak i 2 ciąży odrzuciło mnie od palenia momentalnie :)


a po karmieniu nadal paliłaś czy przestałas?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

piosenki z bajek