Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Chłopiec czy dziewczynka?

20 wrz 2011 - 14:57:55

Chyba nie ma na to reguły, mój syn jest bardzo grzeczny tz łobuzuje, ale nigdy nie płakał nie miała pobudek z płaczem jak robią to inne dzieci itd całą ciążę biegałam i nie miałam żadnych dolegliwości oprócz zgagi:)
więc chłopca póki co sobie chwalę:)
ale słyszałam że jak jedno dziecko takie spokojne to drugie będzie za to płaczliwe:)kto wie może się przekonam niebawem:)

Chłopiec czy dziewczynka?

20 wrz 2011 - 15:53:24

a ja mysle, że to nie zależy od płci tylko do organizmu :)

czasem mamy dobry humor, czasem nie, tak samo jest z ciązą :)
czasem jest ok, czasem nie.
ja mam syna i ogólnie nie miałam złej ciązy, ale cały czas coś sie plątało.
mdłości miałam np. wieczorem! ale nie wymiotowałam ani razu.
zgage miałam taka ze zgroza! (ale był powód! mały sie urodził z bujną czupryną)
piłam hektolitry mleka
nogi mi puchły juz od 4 m-ca! miałam je jak baloniki.
jadłam i słodkie i kwaśne
dośc długo miałam wstręt do mięsa, a jego zapach mnie denerwował (a lubie mięso!)
i przez całą ciąze miałam kłopoty z żelazem

mały ogólnie jest pogodny, mało płacze, nawet jak sie uderzy to ylko kwęknie, musi naprawde sie porządnie walnąc lub stac cos poważnego żeby płakał.
oczywiście humorki tez ma i płacze czasme bez powodu, ale nie zwykle rzadko!


wszystkie takie same objawy ciązy miała moja babcia :) wiec dna tez pewnie ma znaczenie!

znajoma ma córke, ciąze miała super! czuła sie dobrze, nie miała mdłości nie puchła tak mocno jak ja, ale mała za to jest płaczliwa, zazdrosna, nie dzieli sie niczym.. kompletna odwrotność mojego syna :)

co człowiek to opinie, co kobieta to inna ciąza :D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-20 15:57 przez magduska25.

Chłopiec czy dziewczynka?

20 wrz 2011 - 16:00:22

a ile macie w ogóle mamy lat? ;p i ile wasze dzieciaczki ;)

Chłopiec czy dziewczynka?

20 wrz 2011 - 22:09:45

ja 25 a coreczka jutro konczy 11 mce:)

Chłopiec czy dziewczynka?

20 wrz 2011 - 22:30:17

Ja mam prawie 23 latka a córcia 3,5 latka :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-20 22:30 przez Lady212.

Chłopiec czy dziewczynka?

20 wrz 2011 - 22:47:09

Cytat
anuchapoducha
Cytat
Darmoszka
Cytat
anuchapoducha
Cytat
bleki822
ja mam synka, grzeczny jak aniołek, nie miałam mdłosci nic mnie nie bolało. najpierw miałam ochote na wszystko co kwasne:ogórki, kapusta kiszona, kapusniak... na koniec ciazy ciagneło mnie do słodyczy.

Też bym wolała zeby mój był aniołkiem ;p hihi
A jesli bylyscie palące, chciało wam się palić?

zarówno przy 1 jak i 2 ciąży odrzuciło mnie od palenia momentalnie :)


a po karmieniu nadal paliłaś czy przestałas?


w 1 ciąży powróciłam do palenia gdy wróciłam na uczelnię, teraz jak na razie nie karmię i też nie palę :) ( chyba że dla towarzystwa przy piwku ale to rzadko )


ja : 26 lat
córa : 5,5 lat
syn : 2,5 msc



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-20 22:48 przez Darmoszka.

Chłopiec czy dziewczynka?

20 wrz 2011 - 23:32:12

mam synka i od samego poczatku pieknie przesypia noce, nie choruje, nie mielismy z nim zadnych problemów, ale ciaze mialam ciekawa- wymioty, mdlenie, okropna zgaga itp

Chłopiec czy dziewczynka?

21 wrz 2011 - 06:54:59

u mnie z paleniem było tak: może i mniej paliłam, jak nie wiedziałam (ciąża nie planowana ;) ) ale jak zobaczyłam dwie kreski to przestałam bez żadnych problemów, i nie ciągnęło, ale jak karmiłam ciągnęło, karmiłam tylko 3,5 miesiąca, mleko zniknęło, zaczęłam palić i palę dalej :)

mam chłopca, w ciąży miałam komplikacje ale donosiłam poród szybki choć pierwszy 3,5 godziny od od odejścia wód, 7,5 godziny od pierwszych skurczy :) i chłopak nie jest beksa, chyba że pożądnie gdzieś przygrzmoci albo jest mega śpiący albo nie wyspany :)

Chłopiec czy dziewczynka?

21 wrz 2011 - 08:26:48

ja z dziewczynka czyje sie o niebo lepiej w ciazy niz z synusiem:):):)

Chłopiec czy dziewczynka?

21 wrz 2011 - 09:30:55

hihi, no ja mam 20 lat i zamierzamy za miesiąć/dwa począć maleństwo ;p stąd moje pytania, a za miesiąc dlatego, bo studiuje zaocznie i chce zeby to wypadlo w wakacje :) a wole byc młodą mamą, skończe studia, to bede mogla zając się pracą a dzieciaczek już pojdzie do przedszkola :) rzuciłam palenie, zaczelam sie zdrowo ozywiac, biore juz kwas foliowy no i sport, ale ciezko mi bez tych fajek ;(

Chłopiec czy dziewczynka?

26 wrz 2011 - 12:18:04

wytrzymasz, jak zaczynasz myśleć o fajku pomyśl o dzidzi :)

Chłopiec czy dziewczynka?

26 wrz 2011 - 12:28:31

Moi dwaj synowie i córka nie płakali, wszyscy pogodni, zero kolki a ciąża, tez różnie to bywało, jak piszą dziewczyny- nie ma reguły.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

piosenki z bajek