Obecnie rozmawiamy o:

przestrzeganie diety

gorący temat

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

IMIONA DLA DZIECI

06 mar 2010 - 01:57:41

Moja córeczka ma na imię Zosia. Chcieliśmy dać dziecku imię, które nie spotyka się co chwila. I gdzie teraz nie pójdę tam wszędzie spotykam Zosie. Pięknę imię :D Imię po prababci z resztą.
Chłopcu chcieliśmy dać na imię Staś. Byłoby po pradziadku.
Po za tym podobają mi się : Maja, Gabrysia,Bruno, Mikołaj.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-03-06 01:59 przez ulalabs.

IMIONA DLA DZIECI

06 mar 2010 - 07:32:36

Dla chłopcazłyb]Antoś[/b], Adaś, Maciuś,
Liwia, Laura, Natasza, Gaja i wiele innych dla dziewczynek :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-03-06 07:33 przez 19aga87.

IMIONA DLA DZIECI

10 mar 2010 - 11:58:54

Jestem załamana chciałam dac córce imie Amelia ale doczytałam sie ze z greki znaczy to tyle co WRODZONY BRAK KOŃCZYN................nie wiem co zrobic.

IMIONA DLA DZIECI

10 mar 2010 - 12:04:19

ja mam Ewelinke ,Damianka i teraz Kacperka moja siostra swojej coruni dała Claudia a podobaja mi sie też dla chłopczyka Eryk ,Miłosz

IMIONA DLA DZIECI

10 mar 2010 - 12:16:40

.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-03-10 12:23 przez malltus.

IMIONA DLA DZIECI

10 mar 2010 - 12:18:12

no nie! moja cora ma na imie Michalina! Gdyby był chlopiec napewno bylby Maksymilian, ale juz napewno 2 nie bedzie :)
Ach, a jezeli chodzi o inne imiona to z imion dla dziewczynki podoba mi sie tez Walentyna (moja cora ma tak na drugie)

IMIONA DLA DZIECI

10 mar 2010 - 12:18:49

moja córka ma na imię Aniela ;)

IMIONA DLA DZIECI

10 mar 2010 - 12:21:55

Cytat
Olimpia_21
Jestem załamana chciałam dac córce imie Amelia ale doczytałam sie ze z greki znaczy to tyle co WRODZONY BRAK KOŃCZYN................nie wiem co zrobic.

Moja koleżanka ma córeczkę Amelię obecnie ma półtora roku a śmiga jak szalona na swoich nóżkach, raczkować zaczęła w wieku 7 miesięcy więc wrzuć przesądy do kosza...Amelia jest bardzo ładnym imieniem...mój syn ma na imię Mieszko i niestety spotykam się z małym uznaniem dla jego pięknego staropolskiego imienia, niektórzy to nawet pytają czy takie imie istnieje czy sobie wymyśliłam, a przecież to był pierwszy księciem Polski i przyjął chrzest Polski :)

P.s był ślepy do siódmego roku życia według historii...a mi to nie przeszkodziło nazwać tak syna...na drugie ma Piotr, jak mu się nie będzie podobało pierwsze będzie używał drugiego ;p

zweryfikowana
Posty: 1.353
Ostrzeżenia: 1/5

IMIONA DLA DZIECI

10 mar 2010 - 12:38:06

mój synek ma na imię Bartosz,Bartuś ( a miał być Oliwier-przez całą ciążę byłam o tym święcie przekonana że tak Go nazwę,ale teraz jestem zadowolona że tak ma na imię,bardziej do Niego pasuje i w ogóle patrzę przyszłościowo :) )
a córka to Natalia.
jednak sentyment do Oliwiera pozostał i córcia powiedziała że tak swojego synka kiedyś nazwie ;) a córkę Nadia,bo jak nie wiedziałam co się urodzi to dla dziewczynki takie właśnie imię miałam wybrane :)

IMIONA DLA DZIECI

10 mar 2010 - 13:01:35

U mnie podczas ciąży królowały dwa imiona (nie chciałam znac płci dziecka): Marysia i Kordian.....
teraz mam Kordianka :D

IMIONA DLA DZIECI

10 mar 2010 - 13:01:48

ładne też jest Nataszka ,Łucja to można wołać Lusia :)Noemi,Estera,Jeremiasz,Korneliusz,aj dużo jesttttttttttttttt

IMIONA DLA DZIECI

10 mar 2010 - 13:05:54

a mi podoba się Gabriela i tak też ma na imię moja córcia, poza tym z imion dla dziewczynek ładne są Oliwia, Wiktoria, Hania, Aurelia. Z imion dla chłopców podobają mi się Hubert, Błażej, Szymon.

IMIONA DLA DZIECI

10 mar 2010 - 13:20:57

Mój synek ma na imię Kacper podoba mi się również Fabian,Franek ,dla dziewczynki Zuzia,

IMIONA DLA DZIECI

10 mar 2010 - 13:38:10

Cytat
Olimpia_21
Jestem załamana chciałam dac córce imie Amelia ale doczytałam sie ze z greki znaczy to tyle co WRODZONY BRAK KOŃCZYN................nie wiem co zrobic.
Ja mam Amelie :)

zweryfikowana
Posty: 391
Ostrzeżenia: 1/5

IMIONA DLA DZIECI

10 mar 2010 - 14:06:45

U mnie na podwórku są 3 Amelki w różnym wieku ale wszystkie zdrowe i ładne. Zgadzam się, że imię wpływa na charakter, ale na błędy genetyczne to nie.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Rowerek dla 3 latki;)