Obecnie rozmawiamy o:

Angielski

gorący temat

dieta i trening

45 minut temu

motywacja na diecie

godzinę temu

prawidłowa waga

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

IMIONA DLA DZIECI

14 sty 2010 - 22:09:38

Cytat
temptress
Cytat
nika040786
Mnie się podoba Jonathan takie chciałam jak byłam w ciąży bo miał być syn a są córki Jennifer i Ines:)

A TY W POLSCE MIESZKASZ? ZE Z TYMI JONATHANAMI I JENIFERIAMI?

Tak w Polsce mieszkamy:)

IMIONA DLA DZIECI

14 sty 2010 - 22:13:46

Cytat
kasiazarembska
wiesz jakie okrutne są dzieciory?z takim imieniem w podstawówce miałaby przes....
Dzieci się do każdego imienia przyczepią ;p Zresztą Delfina wydaje mi się dużo mniej śmiechu warta niż te wszystkie pretensjonalne imiona po zachodnich gwiazdkach popu, w dodatku pisane nie po polsku ;)

Ja mam Natalkę. Chłopiec byłby Zbyszkiem. Poza tym podobają mi się Julia, Anna, Maria, Marianna, Natasza, Nadia, Lena, Ada... i mnóstwo innych. Dla chłopca najbardziej Michał. Zbyszek to efekt kompromisu z panem mojego serca.

IMIONA DLA DZIECI

14 sty 2010 - 22:23:03

bo my ogólnie w bardzo nietolerancyjnym środowisku żyjemy,w innych krajach,gdzie społeczeństwo jest wielokulturowe,są takie imiona,że trudno je wymówić i nikt się nie czepia jak je zapisać w czy v twoja wola i nikt się nie nabija z imion i nazwisk

IMIONA DLA DZIECI

14 sty 2010 - 22:23:51

ale wymyślacie imiona:)

kaśka baśka gośka a nie jakieś anastazje :)

IMIONA DLA DZIECI

14 sty 2010 - 22:35:52

Cytat
kasiazarembska
bo my ogólnie w bardzo nietolerancyjnym środowisku żyjemy,w innych krajach,gdzie społeczeństwo jest wielokulturowe,są takie imiona,że trudno je wymówić i nikt się nie czepia jak je zapisać w czy v twoja wola i nikt się nie nabija z imion i nazwisk
No właśnie: wielokulturowe... A u nas to niestety wygląda śmiesznie, naprawdę rozumiem że osoba pochodząca z Anglii ma córkę Nicole, ale po co Polak nazywa tak dziecko nie rozumiem. To jakieś takie udawanie że jest się kimś kim się nie jest - a to zawsze wychodzi śmieszne. Tak jak "za naszych czasów" z Izaurą. Moda, która jak te dzieci dorosną będzie przeszłością... Dlatego ja bym tak w życiu dziecka nie nazwała - żeby się z niego na studiach nie śmiali tak jak dziś się śmieją z Izaur ;)

Mi się wydaje że dzieci się wszędzie nabijają z imion i nazwisk. Nieważne, czy są polskie tradycyjne, obce, śmieszne, "normalne", częste, rzadkie... Sama jak byłam mała namiętnie wynajdywałam rymy do "Karolina", a Karolina do mojego imienia ;)


Anastazja też ładnie ;p

IMIONA DLA DZIECI

14 sty 2010 - 23:00:07

Moja córcia ma na imię Briana. :-)

IMIONA DLA DZIECI

14 sty 2010 - 23:04:49

moja córcia ma na imię Dorkas - Dorcia, Dorka zdrobniale, a na drugie Lena.
Gdyby był chłopak o byłby Olgierd czyli Olo :)

dla nas przy wyborze ważne było znaczenie imienia.

IMIONA DLA DZIECI

14 sty 2010 - 23:27:04

Moja córcia ma na imię Julia Magdalena, podoba mi się Maja, Martyna, a dla chłopca Kajetan,mam bzika na punkcie tego imienia,Jula miała być Kajtkiem,każdy komu mówiłam że będzie Kajtek, wyśmiewał mnie, nie wiem dlaczego?Oprócz tego Julian też jest ładne i Oliwier, Aleksander, Bartłomiej.

IMIONA DLA DZIECI

14 sty 2010 - 23:38:46

Cytat
skarbuniek
Moja córcia ma na imię Briana. :-)
śśśśllliiicznie

IMIONA DLA DZIECI

15 sty 2010 - 01:02:13

Aucha, dziękuje ci bardzo za miły komentarz.

IMIONA DLA DZIECI

15 sty 2010 - 08:39:40

U mnie jeśli urodzi się chłopczyk to nazwiemy go Olgierd lub Igor ;))
Z dziewczynką będzie większy problem, bo podoba mi się więcej imion ;))
Bardzo podoba mi się imię Roma. Poza tym także Elwira,Anika,Wiktoria,Matylda i Olga.

[embed_image 91a6304ef13879961f864a4e4671a6d4]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-01-15 08:40 przez nunciaa.

IMIONA DLA DZIECI

15 sty 2010 - 09:03:40

imię dla córci wybraliśmy na długo przed zanim była w brzuszku:)) Laura Anna
planujemy następnego dzidziusia więc imię dla synusia to będzie : Igor bądź Krystian
dla córci to: Olimpia, Sara mi bardzo też podoba się imię Francesca ale mąż kręci nosem

IMIONA DLA DZIECI

15 sty 2010 - 10:36:31

Cytat
edyta01
Moja córcia ma na imię Julia Magdalena, podoba mi się Maja, Martyna, a dla chłopca Kajetan,mam bzika na punkcie tego imienia,Jula miała być Kajtkiem,każdy komu mówiłam że będzie Kajtek, wyśmiewał mnie, nie wiem dlaczego?Oprócz tego Julian też jest ładne i Oliwier, Aleksander, Bartłomiej.

Mój synek ma na imię Kajetan a na drugie Maciej. Imię te wybraliśmy zanim synuś się urodził i jak komuś mówiliśmy, że będzie Kajtek to tak samo wyśmiewali nas i mówili, żeby zmienic. Dla chłopca jeszcze podoba mi się Szymon, Dawid, Wiktor, a dla dziewczynki Natalia, Wiktoria, Oliwia,

IMIONA DLA DZIECI

15 sty 2010 - 10:40:32

Ja mam NATALIE I AMELKEa jak będe mieć jeszcze syna to dam mu na imie Mikołaj Miłosz to piękne imiona ale jest wiele ładnych imion

IMIONA DLA DZIECI

15 sty 2010 - 10:53:01

Cytat
kessy_3105
dla dziewczynki: Malina albo Jaśmina
dla chłopca: Aleksander albo Filip

za 6 tygodni zostane mamą i niestety żadne z tych imion nie podoba się mojemu mężowi, doszliśmy do kompromisu i jeśli będzie dziewczynka będzie Michalinka (mąż ma na imię Michał) a jeśli chłopiec to Alan (ja mam na imię Ala) :)

dobre rozwiązanie podoba mi się:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Rowerek dla 3 latki;)