Obecnie rozmawiamy o:

dresy na ulice

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

IMIONA DLA DZIECI

09 sty 2011 - 12:58:24

mój aniołek ma na imię Zosia co z greckiego oznacza mądrość i piękno; i taka właśnie jest. Gdybym miała chłopca to dałabym mu na imię Wiktor. Dla dziewczynki myśleliśmy też o imieniu Letycja (Ksenia) lub Hiacynta.

IMIONA DLA DZIECI

13 sty 2011 - 16:29:46

My dla dziewczynki wybraliśmy KAJA - kiedyś mi się przyśniło i tak zostało :)
A dla chłopca na razie nie możemy się zdecydować - DORIAN albo OLIWIER :)

IMIONA DLA DZIECI

13 sty 2011 - 17:28:48

Witam moje dzieciaczki mają imiona Paweł Piotr a córka Zuzanna Roksana , fajne imiona według mnie to Amelia ,Laura,Lena a dla chłopca Tymoteusz, Fabian ,olivier

IMIONA DLA DZIECI

13 sty 2011 - 18:54:13

Cytat
GreenEyess
My dla dziewczynki wybraliśmy KAJA - kiedyś mi się przyśniło i tak zostało :)
A dla chłopca na razie nie możemy się zdecydować - DORIAN albo OLIWIER :)

Hej mój synek ma na imię OLIWIER a jego ulubiony kolega z przedszkola DORIAN.... fajne chłopaki i imionka też :)

IMIONA DLA DZIECI

13 sty 2011 - 20:11:57

Cytat
asiunia2706
Cytat
GreenEyess
My dla dziewczynki wybraliśmy KAJA - kiedyś mi się przyśniło i tak zostało :)
A dla chłopca na razie nie możemy się zdecydować - DORIAN albo OLIWIER :)

Hej mój synek ma na imię OLIWIER a jego ulubiony kolega z przedszkola DORIAN.... fajne chłopaki i imionka też :)

hehe co za zbieg okoliczności :)
chociaż szczerze mówiąc ja liczę na córeczkę...ale jak się okaże chłopec to też będę szczęśliwa,gorzej z wyborem imienia :P
ważne żeby było zdrowe :)

IMIONA DLA DZIECI

04 lut 2011 - 23:16:26

może wątek wyda się banalny;))) Napiszcie jakie imiona noszą wasze dzieciaczki i dlaczego takie właśnie imię wybrałyście dla swoich maluszków???
Dziś przyjaciółka ,która za miesiąc spodziewa się maleństwa( nie wie jaka płeć) poprosiła mnie o pomoc w wyborze imienia,trudno jest komuś sugerować aby dał dziecku na imię tak a nie inaczej,wydaje mi się ,że to rodzice powinni wybierać imię sami... Ona nie ma kompletnie pomysłu na imię natomiast jej partner dał jej "wolną rękę"...

zweryfikowana
Moderator
Posty: 114

IMIONA DLA DZIECI

04 lut 2011 - 23:26:32

jest już taki wątek, swoją drogą- kopalnia pomysłów:) mój Synek Gabryś, drugi będzie też chłopiec zastanawiamy się jeszcze- Michaś albo Tymek (Tymoteusz), gdybym miała córeczkę pewnie byłaby Alicja, kiedyś myśleliśmy jeszcze o Blance albo Gabrysi, mi osobiście podoba się również Franuś, ale Mężulkowi niestety nie...

IMIONA DLA DZIECI

04 lut 2011 - 23:39:13

u mnie:adaś i piotruś,a dalej w rodzinie : franuś,julcia i wiktorka, podoba mi sie zosia :)

zweryfikowana
Posty: 379
Ostrzeżenia: 2/5

IMIONA DLA DZIECI

04 lut 2011 - 23:56:35

U Nas jest Maciuś i Emilek.
W rodzinie:Paula,Maja,Adaś.

Mnie podobaja sie Alicja,Basia Zosia,
a dla chłopców: Leonek,Tymek.

Jest wiele pięknych imion,dla każdego jest ono najpiękniejsze,a innym może wcale się nie podobać.

IMIONA DLA DZIECI

05 lut 2011 - 02:01:27

Moja córeczka ma na imię Alicja. Już zanim byłam w ciąży,rozmawialiśmy z mężem o imionach dla dzieci i już wtedy takie wybraliśmy( jakoś wszystkie inne mi się albo z kimś kojarzyły,ale czyjeś dzieci w rodzinie już tak miały na imię) Sama nie wiem do końca,czemu akurat Alicja, ale jest po prostu ładne :) Nie mówimy do niej Ala( bo to nam się jakoś mniej podoba) tylko właśnie Alicja albo Alusia
A jeśli mielibyśmy chłopca prawdopodobnie był by Tomek :)

IMIONA DLA DZIECI

05 lut 2011 - 07:37:35

córcia Wanessa- od poczatku z mężem wiedzielismy ze jesli bedzie córka to bedzie nosic to imie, a gdyby synek to byłby -Wiktor

IMIONA DLA DZIECI

05 lut 2011 - 08:05:49

U mnie chłopczyk będzie albo: Ignacy, Wiktor, Igor
A dziewczynka: Amelia, Aniela i nie wiem jeszcze:)

IMIONA DLA DZIECI

05 lut 2011 - 08:49:03

moja córcia ma na imię Karinka, inne żeńskie jakoś nam się nie podobały bo albo kojarzyły nam się z kimś albo po prostu bardzo popularne... a nasze nazwisko to Kowalscy więc chcieliśmy żeby imię było choć trochę orginalne i z tąd Karinka... uważam że wybierając imię dla dziecko powinno się zwrócić również uwagę na jego nazwisko jeśli jest długie niech imię będzie krótkie, takie jest moje zdanie...
co do chłopca jeśli kiedyś się pojawi w naszym życiu to będzie Noam, a druga dziewczynka była by Gajli...
co do dzieci w rodzinie to są to; Kuba, Adam, Eewlina, ilona, Filip, Damian, Aneta, Nel , Mieszko, no i bardzo popularne ostatnioego roku zosia , zuzia, maja i maksymilian

IMIONA DLA DZIECI

05 lut 2011 - 08:53:09

Moja mała ma na imię: Inez. Imię to spodobało mi sie jeszcze dłuuugo przed ciążą no i tak już zostało:) Rozważałam Maję ale jednak....:) A jakby był chłopczyk to byłby: Marcel;)

IMIONA DLA DZIECI

05 lut 2011 - 09:41:18

Mój Synek ma na imie Kasjan.
Wybralismy to imie naszych znajomych synek ma tak na imie i jest cudownym dzieckiem. Poza tym, jest niespotykane. A takie lubimy.
Gdyby była dziewczynak była by Bianka. :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Rowerek dla 3 latki;)