Obecnie rozmawiamy o:

wybór przedszkola

gorący temat

Budowa domu

14 minut temu

najtańsza apteka

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

IMIONA DLA DZIECI

10 lip 2010 - 20:02:28

Ja mam synka Noelka (NOEL) ale podoba mi sie rownież Dorian,dla dziewczynki Antosia i Gabrysia

IMIONA DLA DZIECI

19 lip 2010 - 13:31:30

ja nazwalam swoja corcie Laura Magdalena :)

IMIONA DLA DZIECI

19 lip 2010 - 14:02:57

nasza córcia ma na imię Michalinka, a na drugie Basia :o) Chłopiec miałby na imię Leoś.

IMIONA DLA DZIECI

19 lip 2010 - 14:02:59

Mi oczywiscie podoba sie imiona dla chłopca nr 1 MILAN dla dziewczynki nr.1 INES :)
pozananimi które sa bezkonkurencyjne dla mnie oczywiscie to
Tymon,
Rozalia,Melissa,Jowita,Nina

ja imiona sprawdzałam na stronce dzieci urodzonych w warszawie wpiszcie najpopularniejsze imiona i wyskoczy ranking imion nadawanych dziecia w Wa-wie
Jka dawalismy imie Milan było ich tylko 3 tam teraz jest duzo wiecej
No Ines nie ma żadnej ale sa za to Inez

IMIONA DLA DZIECI

19 lip 2010 - 14:15:30

Zdecydowanie za dużo tych imion:)

Na szafce poznałam pewną dziewczynę-mamusię o imieniu Ida... od tamtej pory mój Łukasz o żadnym innym imieniu nie chce słyszeć, w takim sensie że mu się spodobało jest dużo zdrobnień i ciągle mi powtarza że chce małą Idę

i by było
Ada Nela K.....
Ida K.......

cóż podejrzewam że nie wywalczę:)
przynajmniej Ciocia Ida będzie musiala przyjechać w odwiedzinki ale to jeszcze nie teraz :) 2-3-4-5lat;p


Mi się podoba Iga, Martyna, Oktawia, Nadia, Matylda, Igor, Fabian, Patryk, Oktawian

IMIONA DLA DZIECI

19 lip 2010 - 14:38:39

Iga bardzo fajnie imię :)Nam ostatnio spodobało się imię Alan, i jak kiedyś będziemy mieć drugiego bobaska to będzie Alan lub Wiktoria , Maria :)

IMIONA DLA DZIECI

19 lip 2010 - 16:48:18

My też mieliśmy problem z wyborem imienia dla naszej pociechy. To co mi sie podobało to mężowi nie i na odwrót. Wkońcu zdecydowaliśmy że nazwiemy malca tak aby to imię nie występowało w kręgu rodziny i znajomych aby się z nikim nie kojarzyło.
i został Oliwer.
A może Wojtuś i Zuzia, Zosia...

IMIONA DLA DZIECI

19 lip 2010 - 18:30:04

mnie się podobają SZYMON i MARTYNKA, takie imiona noszą moje dzieci i nie zamieniłabym ich na żadne inne. myślę, że ważne żeby imię pasowało do osoby i było dobre na każdym etapie jego życia, nie tylko wtedy, gdy jest dzieckiem ale także i nastolatkiem, dorosłym i osobą starszą...

IMIONA DLA DZIECI

19 lip 2010 - 18:45:22

Moja córka Sulika Sonia, syn młodszy Igor, a starszy Kajetan

IMIONA DLA DZIECI

19 lip 2010 - 19:18:48

mi sie podba poprostu dawid...

IMIONA DLA DZIECI

19 lip 2010 - 19:25:08

Dla dziewczynki podoba mnie się Blanka Bianka Sandra Samanta Lenka i Aleksandra a dla chłopczyka Iwo Igor, Alan

IMIONA DLA DZIECI

20 lip 2010 - 00:15:25

mój synek ma na imię Igor ,podoba mi się jeszcze Alex ,Junior,Mateusz a jak będę miała córeczkę to będzie Victoria

IMIONA DLA DZIECI

20 lip 2010 - 08:59:48

Mi osobiście podobają się nietypowe imiona dlatego córcia ma Laura Neina choć miała być Anastazja,Amanda
Dla chłopca byłby wielki problem bo żadne mi się nie podobają. W mojej rodzinie są prawie same rzadko spotykane..ja np mam Wirginia na imię:-))

IMIONA DLA DZIECI

20 lip 2010 - 11:45:28

a ja nazwałam synka Miłoszek. Teraz mały ma 4 miesiące i nie wyobrażam sobie innego imienia dla niego tak mu pasuje:):)

IMIONA DLA DZIECI

26 lip 2010 - 19:05:49

Polecam lekturę artykułu UWAGA ZŁE IMIĘ

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Rowerek dla 3 latki;)