Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

IMIONA DLA DZIECI

02 lis 2009 - 19:31:15

Oliwia też mi się podoba,a dla dla chlopca-Oliwier-tak jak mój synek.podoba mi się także Nataniel,Tycjan,Daniel,Dawid,Filip,Kuba.

IMIONA DLA DZIECI

02 lis 2009 - 19:50:12

Mój starszy syn ma na imię DAWID - MARIUSZ (tak było planowane ) młodszy FILIP-KAROL - imiona były zaplanowane dla chłopaków zanim się urodzili ...dziewczynka w 100% miałaby na imię OLIWIA :)


p.s. nie jestem zwolenniczką "zagranicznych" imion - nasze" rodzinne '' są piękne ...

pozdrawiam :)

IMIONA DLA DZIECI

02 lis 2009 - 20:20:31

Cytat
kasiazarembska
jak będziesz w szpitalu popytaj inne mamy jak nazwały swoje dzieci i już będziesz wiedziała jak NIE NAZYWAĆ dzieciaczka
ja całe życie byłam 6-tą Kaśką w klasie,8-mą na koloniach,5 w pracy...nie było to fajne
Twoja dzidzia jak dorośnie też nie będzie chciała nazywać się tak samo jak syn sąsiadki,pani ze sklepu i być 10tym Alankiem w przedszkolu
urodziłam 4 mce temu,wtedy królowały Nicole,Jesiki i Wanesy z męskich Oliwier i Kacperek
moje córki to Laura i Lenka
a podobają mi się:Karinka,Łucja z męskich Jan po prostu
tylko nie przeginaj z oryginalnością,moja kumpela nazwała córę Inez...


Ja też mam córeczkę która nazywa się Laura, mieszkamy teraz w hiszpanii więc postawiliśmy na imię europejskie żeby nie było problemu ani w polsce ani w hiszpanii, jeżeli chodzi o chłopca to podobał nam się Maksymilian (Maks)

IMIONA DLA DZIECI

02 lis 2009 - 20:47:40

moje imię parenaście lat temu też było niespotykane: Marlena, naszą córcie też nazwaliśmy tak, aby nie była jedną z wielu w przedszkolu czy szkole - Eliza Amelia :)

Co do chłopca, to nie mam pojęcia jak nazwalibyśmy syna, gdybyśmy go mieli. Moim zdaniem ciężej jest wybrać ładne imię dla chłopca niż dla dziewczynki.

Moje ulubione imiona dla dziewczynki to: Zuzia, Amelia, Eliza, Laura i Lena

zweryfikowana
Posty: 5.260
Ostrzeżenia: 1/5

IMIONA DLA DZIECI

02 lis 2009 - 20:48:50

Podoba mi się imię Natalia (moja córeczka ma tak na imię),a także Julia,Klaudia,Amelia,Maja,Oliwia,Laura.
Dla chłopca: Jakub,Adrian,Marcin :D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-11-02 20:49 przez Vanilia200.

IMIONA DLA DZIECI

02 lis 2009 - 21:12:38

Mój synek ma na imie Filip , podoba mi się też Tymuś, Staś, Franuś a Dla dziewczynki Nasturcja, Hania, Oliwka, Anastazja.

IMIONA DLA DZIECI

02 lis 2009 - 21:58:11

Ja ostatnio spotkałam się z imieniem Dymitr pochodzi chyba z Ukrainy ale też ciekawe..

IMIONA DLA DZIECI

02 lis 2009 - 22:23:18

Moze SAMUELE-z wloskiego z polskiego SAMUEL,tak ma na imie moj synus.choc rowniez podoba mi sie KRYSTIAN,SALVATORE

IMIONA DLA DZIECI

02 lis 2009 - 22:57:30

Cytat
skrzat27185
mój synek ma na imię Miłosz to jest fajne imię a bardzo tez podoba mi sie Natan.
mój synek ma na imie natan
córka dalia
takie nietypowe,wszędzie teraz sa wiktorie i oliwki ja lubie takie nietypowe
co nieznaczy oczywiście że są nieładne
oliwka jest słodka ale wszędzie ich już pełno

IMIONA DLA DZIECI

22 lis 2009 - 15:21:00

My myśleliśmy nad imieniem i tak stwierdziłam ze moje kochanie najlepiej dało by tego typu jak Franek czy Kaziu. Oczywiście mi się dla chłopca
podoba Marceli a dla dziewczynki Marika lub Jessica pasujące do mojego imienia i mojej starszej córki Angeliki.

Monisia

IMIONA DLA DZIECI

14 sty 2010 - 17:49:42

Moja corka ma na imię Bianka... ale podobaja mi sie imiona Gabriela, Antosia, Kenza,

IMIONA DLA DZIECI

14 sty 2010 - 18:00:09

moja córeczka ma na imię Martynka, ale teraz gdzie sie nie obejrze to same Martynki... podobało mi się Vanessa ale jakoś wybili mi z głowy, Dominika też miała być... chłopak Doooominik śliczne imię !!

IMIONA DLA DZIECI

14 sty 2010 - 18:12:58

My mamy Antoninę - Tośka, Tosia, Antosia, Antośka, Tola...

IMIONA DLA DZIECI

14 sty 2010 - 18:20:59

Ja :Milena
Córcia:Nadia(w 2007r nie spotykane,a teraz......)

Podobają mi się:
Dziewczynka:Nadia,Tosia(słodko),Lena(bardzo mi się podoba)
Chłopiec ;Alan,Natan,

IMIONA DLA DZIECI

14 sty 2010 - 18:30:05

Ja mam synka Noelka i siostrzenice Nadie ,ale tez mi sie podoba Antosia,Izabela,Daniela ,Sebastian,Dorian

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Rowerek dla 3 latki;)