Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

IMIONA DLA DZIECI

15 kwi 2012 - 19:36:36

mi osobiście się nie podoba nie lubię tych staromodnych imion, moja córka ma na imię Karina, a druga będzie miała na imię Noa

IMIONA DLA DZIECI

15 kwi 2012 - 19:42:02

Mi sie podoba Rozalia :), a moja córcia bedzie miała na imie Oliwia, chrześnice mam Julie :)

IMIONA DLA DZIECI

15 kwi 2012 - 21:43:50

hmm no tak niekoniecznie:P ale skoro Tobie się podoba...lubię oryginalne imiona ale niekoniecznie to, a teraz powracają stare:)))

IMIONA DLA DZIECI

15 kwi 2012 - 22:01:54

Cytat
aniolekkk777
Mi osobiście się nie podoba nie lubię tych staromodnych imion, moja córka ma na imię Karina, a druga będzie miała na imię Noa
Mi osobiście Rozalia podoba się umiarkowanie ale z całym szacunkiem aniołku i tak na pewno lepsze niż Karina ,co kojarzy się z koniem czy Noa, z kolei kojarzy się z Arką Noego ;)Nie wiem skąd pomysły rodziców na obce imiona, tyle jest ładnych ,polskich.Ale wszystko kwestia gustu

IMIONA DLA DZIECI

15 kwi 2012 - 22:03:54

Może być, choć mi się nieodłącznie kojarzy z babką Kiepską ;D
W ogóle nawiązując do tematu, to znam więcej małych Oliwierów i Filipów niż normalnych imion...Jakaś zagłada totalna ;)

IMIONA DLA DZIECI

15 kwi 2012 - 22:12:13

ja jak bede miec kiedys corcie to dam jej Sandra albo Patrycja

IMIONA DLA DZIECI

16 kwi 2012 - 09:10:08

jakie imie dla dziecka - nieodlaczny problem kazdego rodzica zwlaszcza mamy sa wybredne ;) imion jest na tyle ze naprwde jest w czym wybierac i ciezko sie na jakies zdecydowac zwlaszcza jesli kilka przypadlo nam do gustu ... my mielismy problem jak nazwac coreczke bo duzo sie nam podobalo ...
na poczatku zastanawialismy sie nad imieniem dla synka i wybralismy Oskar Dawid... ale okazalo sie ze bedzie dziewczynka wiec tu miala byc Oliwia ale kidys na targu jedna Pani zawolala coreczke tym imieniem i obrucilo sie chyba z 15 dziewczynek wiec doszlismy do wniosku ze nasza corcia ma byc wyjatkowa (jak kazde dziecko;P ) przelecielismy caly alfabet z imionami i spodobaly nam sie Vanessa ale tez dosc popularne , karolinka, Emilia,Amelka, Patrycja(ale mamy w rodzinie)Nadia,Natasza,Laura ale znajoma w miedzy czasie urdodzila dziewczynke i tak ja wlasnie nazwala ... i tak po chyba miesiacu zdecydowalismy ze nazwiemy coreczke SARA,Emilia i od razu sie zkojarzylo po jednym z USG - tak po prostu pasowalo do naszej malej ksiezniczki i tak sie niektorym te imie wlasnie kojarzy z mala ksiezniczka bo kiedys taka bajka leciala ale innym osoba (bo spotkalam sie z takimi opiniami i wyrzutami) ze nazwalam dziecko jak psa.... hehe no coz z psem Kuba np tez sie mialam do czynienia a tak ma na imie moj siostrzeniec wiec tu tylko kwestia gustu rodzicow bo zawsze znajda sie osoby ktorym jakies imie bedzie sie podobac a innym nie tak to juz jest;) Mi tez niektore imiona nie leza ale pozostawiam to juz wyborze innym ;)
Pozdrawiam i rada dla przyszlych rodzicow nie przejmujcie zbytnio opiniami innych jesli jakies imie pasuje wam do dziecka to tak nadajcie mu wlasnie to a nie inne niech bedzie wykatkowe dla nas :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-04-16 09:14 przez 8_ivvett_8.

IMIONA DLA DZIECI

16 kwi 2012 - 11:46:02

Mi się podoba imię Rozalia albo Lena...tak albo tak bym dała córce na imię ;)

IMIONA DLA DZIECI

16 kwi 2012 - 12:16:04

widze ze ostatnio moda na Blanka dużo osób z mojego otoczenia takie daje... mi się podoba Kasjana Klementyna dziwaczne ale mi sie podobają tez Koleta Junona:)
ostatnie na maksa dziwne ale w sumie orginalne:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-04-16 12:17 przez mycholka.

IMIONA DLA DZIECI

16 kwi 2012 - 12:30:44

Małgosia, Hania, Pola, Laura :)

IMIONA DLA DZIECI

16 kwi 2012 - 12:42:00

Liwia,Jagna,Iga, Alicja,Sonia

IMIONA DLA DZIECI

16 kwi 2012 - 12:51:33

Polecam Daria lub Marika

IMIONA DLA DZIECI

16 kwi 2012 - 12:55:20

Julka, Amelka :D
A dla chłopca to Franek :D

IMIONA DLA DZIECI

19 kwi 2012 - 10:08:03

Cytat
natalka1012
podoba mi sie rozalia
ja jak bede miała córke to dam jej na imie aniela albo michalina
Właśnie moja córka ma na imię Michalina Aniela ma na drugie :D

IMIONA DLA DZIECI

19 kwi 2012 - 10:31:53

dla dziewczynki- Ligia, Victoria, Liliana, Lidia, Veronica, Cornelia, Sara
dla chłopca- Leandro ";(wymowa Liiiandro), Ricardo, Roberto, Paulo, Kordian, Francisco, Jan


a tu trochę gorętsze imiona, bardziej z mojej "branży" :P a nóz komus cos wpadnie w oczko :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Ile wydajecie na dziecko?