Obecnie rozmawiamy o:

sprawdzony stomatolog

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Zbieramy świetne piosenki dla dzieci

23 lut 2014 - 23:16:39

Z fajnych piosenek z mądrym tekstem i porzadna muzyką, a nie jekies kaczuchy to polecam muzalinki



albo z moich ulubionych




i pan kleks


Zbieramy świetne piosenki dla dzieci

24 lut 2014 - 08:43:39

Moja córka jak była malutka, ok roczku to uwielbiała wszystkie bebe lily, gummy bear i Arkę Noego. Później był czas, że piosenki dla dzieci jej nie interesowały (tak jak tu niektóre mamy piszą) bo słuchała tego co my puszczamy np na vivie. I nie podobało mi sie to. Pamiętałam jak ja słuchałam piosenek dla dzieci (Majkę Jeżowską, Fasolki itd) i to są fajne wspomnienia. Chciałam żeby tez takie miała. I zaczęłam puszczac piosenki dla dzieci w dzien, na głos tak jakbym ja tego słuchała. Ściągnęłam Fasolki, Natalię Kukulską i różne których sama nawet nie znałam. Teraz słucha tylko tych dla dzieci (ma prawie 5 lat) śpiewa je w swoim pokoju (wyglada to uroczo jak ją nieraz podgladam) :) Teraz hitem jest Natalia Kukulska Puszek Okruszek i mała śliczna królewna. Puszcza to w kółko do znudzenia :) Pierwszy dzien jak włączała puszka okruszka to płakała, bo ona też by chciała mieć takiego przyjaciela, który by wszędzie za nią chodził :) W koncu powiedziałam że jak bedzie płakała to usunę tą piosenkę i przestała :) hehe

Zbieramy świetne piosenki dla dzieci

24 lut 2014 - 09:54:36

Ja też uwazam, ze tak male dzieci nie powinny sluchac muzyki dla dorosłych. Choc rzeczywiscie one lubią taką muzykę, to mysle, że jest zbyt agresywna dla dzieci i tematy w nich podejmowane na pewno nie są na poziomie dziecka. A moja też lubi Natalke ;)

niezweryfikowana
Posty: 274
Ostrzeżenia: 4/5

Zbieramy świetne piosenki dla dzieci

29 cze 2015 - 20:03:50

Moja córcia uwielbia piosenki Fasolinek ( fasolinki.com.pl). Bardzo marzy w ogóle o tym by dostać się do tego zespołu, bo uwielbia śpiewać. Niedługo nabory, cóż zobaczymy

Piosenki Fasolinek:
https://www.youtube.com/results?search_query=fasolinki

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

pytanie do mam