Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Zbieramy świetne piosenki dla dzieci

06 wrz 2011 - 12:58:52

Drogie mamusie,pozbierajmy w tym wątku świetne piosenki dla dzieci. Chodzi mi o tytuł piosenki i link do niej np. (na youtube) żeby inne mamy mogły pokazać lub pośpiewac z dziećmi. Ja wciąż poszukuję i wciąż mamy jakiegoś naszego dziecięcego hiciora, który jest uwielbiany przez córke i puszczany na okrągło do czasu aż spodoba jej się coś innego. Wspólnie rozwijajmy muzycznie nasze dzieci, zapraszam do zabawy i doklejania swoich piosenek. Ja zaczynam.

"Dziadek Lulka farmę miał"



Zbieramy świetne piosenki dla dzieci

06 wrz 2011 - 13:03:55

moje dziecko nie lubi takich "dziecinnych piosenek"

Zbieramy świetne piosenki dla dzieci

06 wrz 2011 - 13:09:24

Syn też nie za bardzo przepada za takimi piosenkami ale jedną lubi i ją śpiewa ( a raczej próbuje śpiewać). Jest to piosenka z bajki "Dorotka dinozaur".Wrzuciłabym tą piosenkę z Youtuba ale nie mogłam znależć polskiej wersji tej piosenki

Zbieramy świetne piosenki dla dzieci

06 wrz 2011 - 13:13:48

mój też nie przepada za piosenkami dla dzieci:( za to uwielbia piosenkę zespołu goo goo dolls- IRIS:) zaraz zaczyna tańczyć po swojemu, wygląda to przekomicznie

Zbieramy świetne piosenki dla dzieci

06 wrz 2011 - 13:52:24

ulubiona piosenka mojego Ysia




a tą mimo iż nie rozumiemy dlaczego kocha od czasów plenatarnych do tej pory :)




Cytat
SzufladaPati
Drogie mamusie,pozbierajmy w tym wątku świetne piosenki dla dzieci. Chodzi mi o tytuł piosenki i link do niej np. (na youtube) żeby inne mamy mogły pokazać lub pośpiewac z dziećmi. Ja wciąż poszukuję i wciąż mamy jakiegoś naszego dziecięcego hiciora, który jest uwielbiany przez córke i puszczany na okrągło do czasu aż spodoba jej się coś innego. Wspólnie rozwijajmy muzycznie nasze dzieci, zapraszam do zabawy i doklejania swoich piosenek. Ja zaczynam.

"Dziadek Lulka farmę miał"


fajna piosenka :) Mój Ysiu spiewa ją po swojemu i szaleje



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-06 13:57 przez alenka85.

Zbieramy świetne piosenki dla dzieci

06 wrz 2011 - 14:02:47

Mój na okrągło słuchałby Gummi misia.CZEKOLADA zwłaszcza.

Zbieramy świetne piosenki dla dzieci

06 wrz 2011 - 14:24:40





U nas Tik-Tak jest teraz hitem.

Zbieramy świetne piosenki dla dzieci

06 wrz 2011 - 14:27:59

Cytat
CHRUPEK
moje dziecko nie lubi takich "dziecinnych piosenek"

Mój też! Teraz ciągle śpiewa piosenkę Patrici Kazadi "Hałas", był na wsi z kuzynką i się zaraził :)

Zbieramy świetne piosenki dla dzieci

07 wrz 2011 - 12:10:52

Dzieci uwielbiają piosenki z pokazywaniem. Uczą się przez naśladownictwo, więc obecność innych dzieci w teledysku bardzo wskazana.




Ta jest śmiszna;-) To piosenka z pokazywaniem pierwszy, raz tańczyliśmy to na animacjach w hotelu, potem gdziekolwiek byliśmy nie obyło się bez "A ram zam zam". Możecie tez poszukać na youtube wersji z pokazywaniem, polecam świetna zabawa dla dużych i małych bo tempo piosenki cały czas się zwiększa i trudno nadążyć z pokazywaniem ruchów. Mój 2-latek rządzi do ostatniej minuty.





Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-07 12:26 przez SzufladaPati.

Zbieramy świetne piosenki dla dzieci

07 wrz 2011 - 12:18:29

SzufladaPati ja też znam to z wczasów z animacji :) a ten teledysk pierwszy raz widzę.... puszczę dzisiaj młodemu i "zatańczymy" :) Lubię te piosenki z animacji :P

Zbieramy świetne piosenki dla dzieci

07 wrz 2011 - 13:02:52

Cytat
moniaa43
Mój na okrągło słuchałby Gummi misia.CZEKOLADA zwłaszcza.
dla mojego siostrzeńca hitem jest Smoczek, także od Gummi misia:)

Zbieramy świetne piosenki dla dzieci

17 wrz 2011 - 10:32:37

Witam serdecznie mam bardzo wielka prosbe potzrebuje melodi do piosenki GDY BYLEM MALUSZKIEM Z MALYM NOSKIEM I OKRAGLYM BRZUSZKIEM wszedzie sa tylko slowa a nigdzie nie moge znalezc melodi jesli macie to bardzo prosze dajcie znac

Zbieramy świetne piosenki dla dzieci

17 wrz 2011 - 11:06:30











Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-17 11:09 przez Paulinusek.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Niechce jeść w przedszkolu