Obecnie rozmawiamy o:

zakupy internetowe

13 minut temu

Budowa domu

18 minut temu

Projekt wnętrza

51 minut temu

usługi stomatologiczne

55 minut temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Zbieramy świetne piosenki dla dzieci

06 wrz 2011 - 12:58:52

Drogie mamusie,pozbierajmy w tym wątku świetne piosenki dla dzieci. Chodzi mi o tytuł piosenki i link do niej np. (na youtube) żeby inne mamy mogły pokazać lub pośpiewac z dziećmi. Ja wciąż poszukuję i wciąż mamy jakiegoś naszego dziecięcego hiciora, który jest uwielbiany przez córke i puszczany na okrągło do czasu aż spodoba jej się coś innego. Wspólnie rozwijajmy muzycznie nasze dzieci, zapraszam do zabawy i doklejania swoich piosenek. Ja zaczynam.

"Dziadek Lulka farmę miał"



Zbieramy świetne piosenki dla dzieci

06 wrz 2011 - 13:03:55

moje dziecko nie lubi takich "dziecinnych piosenek"

Zbieramy świetne piosenki dla dzieci

06 wrz 2011 - 13:09:24

Syn też nie za bardzo przepada za takimi piosenkami ale jedną lubi i ją śpiewa ( a raczej próbuje śpiewać). Jest to piosenka z bajki "Dorotka dinozaur".Wrzuciłabym tą piosenkę z Youtuba ale nie mogłam znależć polskiej wersji tej piosenki

Zbieramy świetne piosenki dla dzieci

06 wrz 2011 - 13:13:48

mój też nie przepada za piosenkami dla dzieci:( za to uwielbia piosenkę zespołu goo goo dolls- IRIS:) zaraz zaczyna tańczyć po swojemu, wygląda to przekomicznie

Zbieramy świetne piosenki dla dzieci

06 wrz 2011 - 13:52:24

ulubiona piosenka mojego Ysia




a tą mimo iż nie rozumiemy dlaczego kocha od czasów plenatarnych do tej pory :)




Cytat
SzufladaPati
Drogie mamusie,pozbierajmy w tym wątku świetne piosenki dla dzieci. Chodzi mi o tytuł piosenki i link do niej np. (na youtube) żeby inne mamy mogły pokazać lub pośpiewac z dziećmi. Ja wciąż poszukuję i wciąż mamy jakiegoś naszego dziecięcego hiciora, który jest uwielbiany przez córke i puszczany na okrągło do czasu aż spodoba jej się coś innego. Wspólnie rozwijajmy muzycznie nasze dzieci, zapraszam do zabawy i doklejania swoich piosenek. Ja zaczynam.

"Dziadek Lulka farmę miał"


fajna piosenka :) Mój Ysiu spiewa ją po swojemu i szaleje



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-06 13:57 przez alenka85.

Zbieramy świetne piosenki dla dzieci

06 wrz 2011 - 14:02:47

Mój na okrągło słuchałby Gummi misia.CZEKOLADA zwłaszcza.

Zbieramy świetne piosenki dla dzieci

06 wrz 2011 - 14:24:40





U nas Tik-Tak jest teraz hitem.

Zbieramy świetne piosenki dla dzieci

06 wrz 2011 - 14:27:59

Cytat
CHRUPEK
moje dziecko nie lubi takich "dziecinnych piosenek"

Mój też! Teraz ciągle śpiewa piosenkę Patrici Kazadi "Hałas", był na wsi z kuzynką i się zaraził :)

Zbieramy świetne piosenki dla dzieci

07 wrz 2011 - 12:10:52

Dzieci uwielbiają piosenki z pokazywaniem. Uczą się przez naśladownictwo, więc obecność innych dzieci w teledysku bardzo wskazana.




Ta jest śmiszna;-) To piosenka z pokazywaniem pierwszy, raz tańczyliśmy to na animacjach w hotelu, potem gdziekolwiek byliśmy nie obyło się bez "A ram zam zam". Możecie tez poszukać na youtube wersji z pokazywaniem, polecam świetna zabawa dla dużych i małych bo tempo piosenki cały czas się zwiększa i trudno nadążyć z pokazywaniem ruchów. Mój 2-latek rządzi do ostatniej minuty.





Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-07 12:26 przez SzufladaPati.

Zbieramy świetne piosenki dla dzieci

07 wrz 2011 - 12:18:29

SzufladaPati ja też znam to z wczasów z animacji :) a ten teledysk pierwszy raz widzę.... puszczę dzisiaj młodemu i "zatańczymy" :) Lubię te piosenki z animacji :P

Zbieramy świetne piosenki dla dzieci

07 wrz 2011 - 13:02:52

Cytat
moniaa43
Mój na okrągło słuchałby Gummi misia.CZEKOLADA zwłaszcza.
dla mojego siostrzeńca hitem jest Smoczek, także od Gummi misia:)

Zbieramy świetne piosenki dla dzieci

17 wrz 2011 - 10:32:37

Witam serdecznie mam bardzo wielka prosbe potzrebuje melodi do piosenki GDY BYLEM MALUSZKIEM Z MALYM NOSKIEM I OKRAGLYM BRZUSZKIEM wszedzie sa tylko slowa a nigdzie nie moge znalezc melodi jesli macie to bardzo prosze dajcie znac

Zbieramy świetne piosenki dla dzieci

17 wrz 2011 - 11:06:30











Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-17 11:09 przez Paulinusek.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Niechce jeść w przedszkolu