Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 3 4 5 6 7 8

Kolczyki u Maluszka-zbiorczy

15 cze 2012 - 22:48:10

Moja córka ma niecałe 2 lata. Przebiłam Jej ostatniego dnia kwietnia mimo sprzeciwów starszych członków rodziny. Nie żałuję :)

Kolczyki u Maluszka-zbiorczy

15 cze 2012 - 23:02:13

Ja przebiłam córeczce uszka jak miała 10 miesięcy i nie żałuję, wygląda ślicznie, na początku bałam się, że będą jej przeszkadzać, będzie je szarpać czy coś w tym stylu ale nawet nie zwraca uwagi że je ma kilka razy próbowała złapać za kolczyk ale powiedziałam tylko żeby nie ruszała i jest ok. dodam jeszcze ze mamy takie wkrętki "lecznicze" czy jakoś tak, kupione u kosmetyczki, nie żadne wiszące bo jest ryzyko pociągnięcia podczas zabawy. no i jak sciągamy jakąś ciaśniejszą bluzeczkę przez głowę to uważamy.

Kolczyki u Maluszka-zbiorczy

15 cze 2012 - 23:24:25

Ja przebiłam corci jak miala pol roku i nie zaluje.miala najpierw wkrety a potem koleczka takie i jakos nie ciagala ich nigdy.

Kolczyki u Maluszka-zbiorczy

15 cze 2012 - 23:33:19

moja miała 1,5 roku, goiło się swietnie, jest bardzo dlugi watek na ten temat:)

Kolczyki u Maluszka-zbiorczy

15 cze 2012 - 23:59:44

Moja siostra córci przebiła uszka jak miała 6 miesięcy. Chwila moment i po sprawie, mała nawet mocno nie płakała i dostała nagrodę. Na moje im wcześniej tym lepiej

Kolczyki u Maluszka-zbiorczy

16 cze 2012 - 00:21:27

Jeżeli Twoja córeczka jest już dość mądra jak na swój wiek, to jak pójdziesz z nią na przebicie uszu, to może dać jedno ucho, a drugiego już nie... :)
Ja swojej córeczce przebijałam jak miała 6/7 miesięcy. Troszkę popłakała i było ok, ładnie się goiły, nie ropiały. Myślę, że lepiej jak dziecko jeszcze nie jest świadome tego co go czeka, później może być różnie... :)
Powodzenia :))))

Kolczyki u Maluszka-zbiorczy

16 cze 2012 - 10:42:28

Mojej córce przebiłam uszy jnak miała 7mc i nie płakała ,uszka szybko sie zagoiły .Z przebitek przeszłyśmy na złote kolczyki i nie zdarzyło sie ,zeby ruszała,bawiła sie kolczykami

Kolczyki u Maluszka-zbiorczy

16 cze 2012 - 12:26:30

Lepiej przebić uszka małej dziewczynce niż 2-3 latce która już rozumie i może ciągnąć za uszy.Ja sama miałam przebite uszy w wieku 6 miesięcy i nic z tego okresu życia nie pamiętam a było to 29 lat temu.Wtedy jeszcze przebijało się zwykłą igłą lekarską teraz są już specjalne pistolety do uszu.Moja mama nie jedne wtedy uszy przebiła,jest pielęgniarką i w tam tych czasach zakolczykowała wiele dzieci.Nie pamiętam żeby ktoś się kiedy skarżył.Najważniejsze żeby gabinet w którym chcemy przekuć uszka był czysty i kolczyk też był odpowiedni do wieku dziecka czyli malutki nie zaciężki i taki zeby nie haczył za ubrania.Sama za 2 miesiące mam mieć córeczkę i na pewno do roku będzie mieć kolczyki.

Kolczyki u Maluszka-zbiorczy

16 cze 2012 - 12:41:36

mam do was mamusie pytanie..
otoz moja coreczka ma 20mce i chcialabym jej zalozyc kolczyki, ale sie waham czy nie za duzo bedzie ja to bolalo, no i interesowalo... i jak jest mamy zlote, ale nie wkrety ale takie powiedzmy kolka z cyrkoniami czy od razu je zakladaja skoro sa zlote czy te niby lecznicze??

Kolczyki u Maluszka-zbiorczy

16 cze 2012 - 13:33:53

Najpierw lecznicze, to właśnie nimi przebija się uszka

Kolczyki u Maluszka-zbiorczy

25 cze 2012 - 12:31:40

Moja coreczka miała założone kolczyki, gdzy skończyła 6 miesięcy.Najpierw miała kolczyki lecznicze, ktore nosiła miesiąc.Uszka nie ropiały, ładnie się goiły teraz ma 21 miesięcy i ma juz czwarte kolczyki.

Kolczyki u Maluszka-zbiorczy

25 cze 2012 - 12:45:30

Według mnie to okropnie wygląda...

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Urodzinowe menu - Urodziny latka