Obecnie rozmawiamy o:

Biznes

gorący temat

Klimatyzacja w bloku

dzisiaj o 13:12

Dieta pudełkowa czy warto?

dzisiaj o 10:58

usługi stomatologiczne

dzisiaj o 9:25

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 3 ... 6 7 8 -->

Kolczyki u Maluszka-zbiorczy

03 wrz 2011 - 08:58:06

Cytat
anxa20
darolisek właśnie o to mi też chodzi żeby Karolina miała frajdę z tego,że ma kolczyki,na tą chwile nie rozumie co to jest,więc chyba jeszce poczekamy :)
No właśnie w tej chwili się cieszy i każdemu jak ktoś pyta mówi że Pani zrobiła cyk i już są :) nie chciałam żeby myślała że to jak ręka czy noga i ma to od urodzenia
I jeszcze jedno polecam poszukać kosmetyczki, która robi to na dwa pistolety naraz bo później przy drugim uszku dziecko może już płakać i zrazić się do kolczyków bo taki dwulatek to już jest mądry :)

Kolczyki u Maluszka-zbiorczy

03 wrz 2011 - 08:59:26

a ja do 2 latek sie wstrzymuje, gdyz dziecku rozwija sie koncowka ucha w ktorej wpina sie kolczyk, i przez kolczyk w tak wczesnym okresie moze miec uszkodzone nerwy ucha

Kolczyki u Maluszka-zbiorczy

03 wrz 2011 - 09:05:25

I jeszcze jedno znajoma co przebiła takiemu maleństwu uszko to stwierdziła że drugi raz już by tak nie zrobiła bo w tym czasie uszko szybko rośnie i okazuje się że kolczyki teraz ma bardzo wysoko a w ogóle to po co takiemu maleństwu kolczyki przecież ono i tak nic nie rozumie a jak będzie starsze to będzie miało frajdę Po miesiącu musiałąm mojej założyć kolczyki bo tylko pytała czy już się wygoiły i chciała takie większe :)

Kolczyki u Maluszka-zbiorczy

03 wrz 2011 - 09:08:41

ja przebilam jak miala 4 mce, nie plakala wogole, puzniej nic nie szarpala itp.teraz ma 1,5 i wszystko ok

Kolczyki u Maluszka-zbiorczy

07 wrz 2011 - 16:26:24

JA SWOJEJ MALEJ PRZEKULAM JAK MIALA 5 MIESIECY

Kolczyki u Maluszka-zbiorczy

07 wrz 2011 - 16:29:51

już kiedyś było kilka wątków na ten temat

Kolczyki u Maluszka-zbiorczy

07 wrz 2011 - 18:03:06

Ja swojej niuni przekułam uszka jak miała 13 miesięcy, pierwsze uszko bez bólu a drugie z płaczem :';( ale daliśmy radę, uszka goiły się super po miesiącu zmieniliśmy na złote, dostała super kolczyki od chrzestnych takie dla dzieci z specjalną blokadą że się same nie otworzą i nie ma możliwości gdziekolwiek zaczepić. Nosi kolczyki już 1,5 roku i nie miała z uszkami problemu. Ja myślę że im starsze dziecko tym gorzej , a po roczku myślę że to taki odpowiedni czas :)

Kolczyki u Maluszka-zbiorczy

07 wrz 2011 - 18:20:12

my przebiliśmy malutkiej kolczyki jak miała 2 latka skończone,chciałam wcześniej jednak się wstrzymała,
bałam się jak zareaguje powiedziałam ze będzie miała kolczyki jak mam i babcia bo była z nami babcia,
sama sobie wybrała i moment przekłucia wstrzymałam oddech a mała nawet nie zareagowała jedynie jak już dotknęła uszka widziałam po mince ze zacznie płakać ale babcia podeszła z nią do lustra i pokazała swoje i jej kolczyki,mała była zachwycona, dobrze się goiły i po miesiącu zmieniłyśmy na inne, więc teraz bardzo jestem zadowolona ze poczekałam z tymi kolczykami u maluchów ładnie to wygląda ale z drugiej strony myślę że to za wcześnie:)))) ale to jest tylko moje zdanie.

Kolczyki u Maluszka-zbiorczy

07 wrz 2011 - 19:17:36

witajcie moja córka miał 5 miesięcy gdy przebiłam jej uszy była zima uszka sie ładnie goiły, czym wcześniej tym lepiej-dziecko nie ucieka , nie trzyma za uszką jedyny minus to płacz, ale nie raczej nie z bólu tylko np moja sie wystraszyła tego wystrzału....
ale teraz ma 3 latka i ciesze sie z enie czekałam do roku czy 2 latek.

Kolczyki u Maluszka-zbiorczy

07 wrz 2011 - 20:03:50

moja tez szatan i ma juz dawno heh..nie bedzie sciagala,,bol przezyje:P to sa ulamki sekundy,a potem, woda utleniona i tribioticem smarowac:)

Kolczyki u Maluszka-zbiorczy

07 wrz 2011 - 20:59:58

Jak dla mnie kilka miesięcy to za wcześnie. Po co takiemu maluchowi kolczyki??? Dla mnie nie wygląda to ładnie, bo nie widzę sensu w obwieszaniu niemowlaka ozdobami. Takie moje zdanie:)

Kolczyki u Maluszka-zbiorczy

07 wrz 2011 - 21:13:19

Cytat
majka51
A ja mam pytanie do mam, które przekłuwają niemowlakom/dzieciom poniżej 12 roku życia uszy: mieszkacie w mieście czy na wsi? jakie jest Wasze pochodzenie społeczne? jakie macie wykształcenie i czym zajmujecie się w życiu (bezrobocie/praca w zawodzie/praca poniżej kwalifikacji)?

glupie pytanie....hehehehe

Kolczyki u Maluszka-zbiorczy

07 wrz 2011 - 21:53:42

A moje zdanie jest takie, że kolczyki u niemowlaka, to głupia fanaberia rodziców i tyle. Po co temu dziecku przebite uszy? Same maki narażają swoje ukochane dzieci na ból! Nie rozumiem i nie popieram. I uważam, że to powinno być zabronione.

Kolczyki u Maluszka-zbiorczy

07 wrz 2011 - 23:56:56

Cytat
deska22
moja tez szatan i ma juz dawno heh..nie bedzie sciagala,,bol przezyje:P to sa ulamki sekundy,a potem, woda utleniona i tribioticem smarowac:)

tribioticu nie powinno sie stosować u dzieci

informacja z ulotki

"Dzieci: Nie stosować u dzieci w wieku poniżej 12 lat, ze względu na ryzyko uszkadzającego słuch i nerki działania leku."

Kolczyki u Maluszka-zbiorczy

08 wrz 2011 - 08:27:44

a co sądzicie o kolczykach u chłopca? Moj synek ostatnio pytał czy zrobię mu dziurki w uszach

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Co myślicie o takiej lekcji anatomii w szkole?