Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Moi po domu chodzili w skarpetkach, na dwór emelki

niezweryfikowana
Posty: 7
Ostrzeżenia: 2/5

u mnie w domu i po podwórku córa ganiała na boso lub skarpetach. Po ulicy czy chodniku buty, ale zawsze takie nad kostkę, żeby stabilne były

Emelki roczki
Naturino
bardzo dobrze małej się chodziło, naturalne skórzane. Do tanich nie należą, szczególnie naturino, ale warto wydać

z tego co wiem , po domu najlepiej dziecku było chodzic na bosaka.
Jeśli na spacerek to zakładałam buciki wyprofilowane z cholewką , takie były najlepsze stabilne. Dziwię się jak matki mogą kupować dziecku buty na rynku help

niezweryfikowana
Posty: 82
Ostrzeżenia: 15/5

Polecam nie nakładać dziecku bucików tak szybko. Dziecko powinno na początku chodzić na gołych stópkach, dopiero jak zacznie już poruszac się stabilnie, warto jest kupić buty.Polecam najlepiej zaopatrzyć się w buty od dobrej polskiej firmy

muszą mieś stabilna podeszwę
powinny mieć szeroki nosek
jak również najlepiej jeśli są zapinane na rzepy bo dzieki temu maluszkowi jest najwygodniej.

Sama zamawiam najczęściej przez internet :)

niezweryfikowana
Posty: 265
Ostrzeżenia: 6/5

Koniecznie trzeba zwrócić uwagę na materiał z jakiego wykonane są buciki.... Przede wszystkim, materiał powinien być bezpieczny, nie podrażniać skóry i nie wywoływać reakcji alergicznych. Po drugie, niezwykle istotny jest czynnik zapewniający właściwą cyrkulację powietrza. Idealnie, kiedy materiał potrafi pochłonąć pot i wyprowadzić nadmiar pary wodnej.

No i dopasujcie rozmiar. Buty nie powinny być ani za małe ani za dużę. <moderacja>



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-07-03 22:04 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 121
Ostrzeżenia: 8/5
niezweryfikowana
Posty: 852
Ostrzeżenia: 9/5

Jak ja czytam te komentarze o chodzeniu boso to po prostu śmiać mi się chce. Może niech mamusia jedna z drugą wyjdzie na chodnik czy do sklepu boso a potem to poleca.
Wiadomo zdrowo jest boso, chodzimy tak jak najwięcej !
Ale wy popadacie w skrajność
Jeśli dziecko chce już z wózka wychodzić i iść a nie mamy własnego ogrodu. Czy okolica wokół nas to miejski chodnik czy jakies kamienie to buty muszą być !
Warto jest rozejrzeć się w tym sklepie https://ebuciki.com/ Mają tam buty dla najmłodszych.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2023-05-24 09:33 przez adelka28.

zweryfikowana
Posty: 165
Ostrzeżenia: 5/5

Podstawa to przymierzyć na nóżkę i dopasować dobrze pamiętając o odpowiednim luzie w paluszkach. Marka Befafo - https://befado.pl/ ma naprawdę fajne buciki dla maluszków. Ich obuwie dziecięce posiada znak Zdrowej Stopy co jest moim zdaniem bardzo ważne. I cenowo też spoko.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Kiedy z dzieckiem na narty?