Obecnie rozmawiamy o:

kredyt

gorący temat

Sypialnia tapeta

godzinę temu

Hiszpania

dzisiaj o 14:40

Wakacje w Hiszpanii.

dzisiaj o 14:37

w czym śpicie?

dzisiaj o 13:16

Roleta okienna

dzisiaj o 13:13

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

12-letnie lolitki

30 lip 2011 - 13:34:46

Postanowiłam się z wami podzielić tym co wczoraj przeżyłam, bo normalnie krew mnie zalała! Otóż, z samego rana po odpaleniu kompa otrzymałam na NK<moderacja - wulgaryzm> od koleżanki mojego syna(12lat), bo się wtrącam w jego związek i obgaduję jego dziewczyny! A oni "będą żyli długo i szczęśliwie";(cytat)! Nadmienię, że to tylko koleżanka, a nie sama zainteresowana dziewczyna mojego syna! Jak jej odpisałam, że jest zbyt smarkata, żeby mnie pouczać na temat wychowania mojego syna i nie życzę sobie takich uwag to otrzymałam kolejną! "I jak, zmieni pani postępowanie względem Damiana?" Ludzie! Zagotowałam się! Młodemu karnie odebrałam komórkę i dostęp do kompa! Jeśli myślicie, że to już koniec moich stresów to jesteście w błędzie! Po przejrzeniu sms-ów młodego(nie przyznałam mu się do tego i nie zamierzam), dowiedziałam się, że jakaś koleżanka(kolejna), pyta go czy mu staje!?ile ma cm!?czy jej wyśle zdjęcie!?PlissssChłopak jej pisze, że nie i nie planuje na razie seksu a ta dalej swoje?! Co robić? Zbierać już wyprawkę dla wnuczki? To taki mój czarny humor! Poradżci



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-08-11 17:19 przez moderator.

12-letnie lolitki

30 lip 2011 - 13:37:33

OMG, idź do jej rodziców i powiedz co ta gówniara Ci wypisuje. W głowie się nie mieści.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-07-30 13:37 przez Ms_Seniorita.

12-letnie lolitki

30 lip 2011 - 13:38:11

masakaraa!!!!!!! O rany!

12-letnie lolitki

30 lip 2011 - 13:38:22

Doznałam szoku, co za czasy, boję się pomyśleć co moje dzieci będą robiły za 20 lat... Musisz chyba porozmawiać z synem na ten temat, robi się coraz ciekawszy, lepiej żeby o pewnych sprawach dowiedział się od mamy niż z internetu czy gazet. A co do jego koleżanek? - Brak mi słów...

12-letnie lolitki

30 lip 2011 - 13:38:26

To już przechodzi ludzkie pojęcie... Tyle ode mnie na ten temat.

12-letnie lolitki

30 lip 2011 - 13:38:52

Postrasz "lolitkę" matką albo ojcem. Powinno podziałać. Powiedz, że wydrukujesz to i zjawisz się u nich w domu. Powinna zmięknąć. Oczywiście nie rób tego, bo zrobisz synowi "lipę" (mam 16letniego brata- wiem jak jest). Syn nie jest winien! Jak dziewczyny same piszą, a on przecież się broni, biedaczek. Niesłusznie dostał ten szlaban...A przede wszystkim- niech go ojciec uświadomi, porozmawia o seksie

12-letnie lolitki

30 lip 2011 - 13:39:29

nóż się w kieszeni otwiera... komputer powinien byc dozwolony od 18lat...

zweryfikowana
Posty: 1.860
Ostrzeżenia: 2/5

12-letnie lolitki

30 lip 2011 - 13:40:03

o kurcze...12 lat...to co będzie później:( Przykre...

12-letnie lolitki

30 lip 2011 - 13:40:57

Cytat
miamiu
Postrasz "lolitkę" matką albo ojcem. Powinno podziałać. Powiedz, że wydrukujesz to i zjawisz się u nich w domu. Powinna zmięknąć. Oczywiście nie rób tego, bo zrobisz synowi "lipę" (mam 16letniego brata- wiem jak jest). Syn nie jest winien! Jak dziewczyny same piszą, a on przecież się broni, biedaczek. Niesłusznie dostał ten szlaban...A przede wszystkim- niech go ojciec uświadomi, porozmawia o seksie
Młody jest uświadomiony jak cholera przeze mnie i mam z nim dobry kontakt! A szlaban dostał za roznoszenie w zębach tego co mówię w domu po mieście!

12-letnie lolitki

30 lip 2011 - 13:41:23

ja bym poszła do jej rodziców bo pewnie sami nie wiedzą co ich dziecko wyprawia....

zweryfikowana
Posty: 2.325
Ostrzeżenia: 1/5

12-letnie lolitki

30 lip 2011 - 13:41:33

OMG!!! ;O idź do rodziców tej "koleżanki" ;/ to w takim wieku już myśli się co każdy chłopak ma w spodenkach i ile cm?! Ja jestem w mega szoku!

12-letnie lolitki

30 lip 2011 - 13:41:41

padłam.

12-letnie lolitki

30 lip 2011 - 13:42:02

Cytat
miamiu
Postrasz "lolitkę" matką albo ojcem. Powinno podziałać. Powiedz, że wydrukujesz to i zjawisz się u nich w domu. Powinna zmięknąć. Oczywiście nie rób tego, bo zrobisz synowi "lipę" (mam 16letniego brata- wiem jak jest). Syn nie jest winien! Jak dziewczyny same piszą, a on przecież się broni, biedaczek. Niesłusznie dostał ten szlaban...A przede wszystkim- niech go ojciec uświadomi, porozmawia o seksie

Z tym straszeniem to zły pomysł - jeszcze się gówn..ara poskarży i nieźle bekniesz za takie coś...lepiej udaj się od razu do rodziców - ja bym się nie zawahała.

12-letnie lolitki

30 lip 2011 - 13:42:11

ehhh więcej bezstresowego wychowywania...pobłazania....mamy efekty powstania gimnazjów....

12-letnie lolitki

30 lip 2011 - 13:42:51

JEDZ DO JEJ RODZICOW I TYLE:) ZAWSZE DZIAŁA:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

14 letni chłopak