Obecnie rozmawiamy o:

hurtownia elektryczna

gorący temat

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Angielski

wczoraj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

wczoraj o 18:57

transport i spedycja

wczoraj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 4 5 6 7 8 9

5 miesieczne dziecko

30 lip 2011 - 10:42:06

Cytat
Keeejt
może zgłoś się na szafkę?



teraz forum Szafki i Szafy jest połączone :)

5 miesieczne dziecko

31 lip 2011 - 16:54:49

moj synek tak miał,na zabki lub wzdecia

5 miesieczne dziecko

31 lip 2011 - 16:57:52

też jak byłam mała tak ponoć miałam :) to pewnie kolka, bo dziecko nałykało się powietrza przy jedzeniu. ale idź z nim do lekarza!

5 miesieczne dziecko

01 sie 2011 - 14:22:38

byłam...to ząbki:)

5 miesieczne dziecko

02 sie 2011 - 07:26:24

Co wy wogóle nagadujecie na ta biedno matke naprawde mam to samo moj 5 miesieczny synek ciagle placze w nocy i w dzien czasem nie mozna go uspokoic placze przerazliwie bylam u lekarza na badaniach bo to nigdy nic nie wiadomo i pani doktor stwierdzila ze maly to okaz zdrowia ze male dzieci czasem tak maja ze raz sa grzeczne a raz daja popalic bo nigdy nie wiadomo co im przeszkadza .Na zabkowanie powiedziala ze blisko ale to jeszcze nie to naprawde mlodej ma juz mie jest ciezko uspokoic takiego maluszka ma wszystko je normalnie wyproznia sie a placze to co moze to moja winna .Nie oskarzajcie innych bo moze ta pani byla u lekarza i jej lekarz tez powiedzial ze jest ok .Jest ciezko bedac z takim dzieckiem kiedys spacer z maluszkiem to byla przyjemnosc a teraz jest wrzask i placz ?Moze jest przestraszony nie bo juz patrzelismy slyszalam o takim czyms jak zauroczenie co wy o tym wiecie moze to to ?

5 miesieczne dziecko

22 sie 2011 - 09:52:51

na wszystkie nagadujące kobiety.....nie problem wyzwac problem doradzic....nie jestem tak wyrodna matką...mamy dwa sliczne zabeczki;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

12-letnie lolitki