Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 4 5 6 7 8 9 -->
zweryfikowana
Posty: 1.190
Ostrzeżenia: 2/5

5 miesieczne dziecko

27 lip 2011 - 15:58:44

Cytat
Zozool
Cytat

tak mam dziecko i jak tylko zapłakał dłużej niż 15 minut to już byłam w aucie w drodze do lekarza lub na pogotowie.nie musiałam się wypytywać innych co mam robić bo to jest instynkt macierzyński.
TERAZ PALIWO JEST DROGIE!
to oczywiście był żart, nie musicie mnie zjechać, chociaż po mnie to spływa jak po kaczce.
jakiś kiepski ten Twój instynkt macierzyński.

mam na gaz :))
poza tym mój instynkt jest świetny.

5 miesieczne dziecko

27 lip 2011 - 15:59:05

do lekarza idź!

5 miesieczne dziecko

27 lip 2011 - 16:00:23

Cytat
gerda1218
Cytat
Zozool
Cytat

tak mam dziecko i jak tylko zapłakał dłużej niż 15 minut to już byłam w aucie w drodze do lekarza lub na pogotowie.nie musiałam się wypytywać innych co mam robić bo to jest instynkt macierzyński.
TERAZ PALIWO JEST DROGIE!
to oczywiście był żart, nie musicie mnie zjechać, chociaż po mnie to spływa jak po kaczce.
jakiś kiepski ten Twój instynkt macierzyński.

mam na gaz :))
poza tym mój instynkt jest świetny.

Super, pozdrawiamy :]

5 miesieczne dziecko

27 lip 2011 - 16:00:46

Może po prostu napisała, że była u lekarza, bo ją na pierwszej stronie tak niektóre najechały? Nie wiem co to za lekarz, który widzi że matka przerażona a dziecko ciągle płacze, a ten mówi że nic małej nie jest? Ząbkowanie ząbkowaniem, ale może rzeczywiście ma jeszcze jakieś problemy z brzuszkiem.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-07-27 16:02 przez karina87.

zweryfikowana
Posty: 490
Ostrzeżenia: 1/5

5 miesieczne dziecko

27 lip 2011 - 16:01:11

Cytat
gerda1218
Cytat
AgadaCzarna
Cytat
gerda1218
Cytat
AgadaCzarna
Cytat
gerda1218
Cytat
alenka85
Cytat
gerda1218
jaka z ciebie matka że dziecko płacze a ty piszesz na szafie?? do lekarza biegiem my tu jasnowidzami nie jesteśmy..
jak ktoś ma się tak głupio wypowiadać lepiej żeby się nie odzywał . Nie tobie oceniać jaką ona jest matką, na pewno zmartwioną i zmęczoną

jak jest taka zmartwiona i zmęczona to niech ze sobą też idzie do lekarza.psychiatra się kłania matką które zamiast o swoje pociechy dbać to wypisują tu pierdoły.dziecko płacze nie wiadomo co mu jest a ona porady szuka na forum.zamiast tu siedzieć to niech poczyta parę książek na temat niemowlaków.
Masz dziecko? :>

Cytat
martischa


ja pitole ale niektóre dalej są tępe - sorry ale inaczej nie można tego nazwać.
Jakbym z każdym płaczem miała jak to mówicie "pędzić" do lekarza to bym chyba w przychodni musiała zamieszkać ;/ Może jeszcze powinna eskortę policji i pogotowia prosić? Najlepsze, że dziewczyna pisze że u lekarza była, a tępoty dalej swoje :D:D:D:D

hahahahah MASZ U MNIE PIWO :D
zobacz post wyżej nad Tobą- "niech poczyta książki o niemowlakach" - zabiło mnie to hahaha :D

tak mam dziecko i jak tylko zapłakał dłużej niż 15 minut to już byłam w aucie w drodze do lekarza lub na pogotowie.nie musiałam się wypytywać innych co mam robić bo to jest instynkt macierzyński.

Dopsz.. ja jakbym z każdym płaczem leciała na pogotowie, to zatrzymaliby mnie w psychiartyku :>

my tu nie piszemy o każdym płaczu tylko o tym że dziecko tu cały czas płacze więc coś jest z nim nie tak.
dziwnie że lekarz nic nie powiedział i matkę do domu z takim dzieckiem puścił.to konował musi być.

Nie no, padłam...
Wyjątkowo łatwo przychodzi ci wydawanie sądów na temat innych. Proponuję zająć się sobą, a nie o człowieku, o którym NIC nie wiesz wypisujesz, że konował.

5 miesieczne dziecko

27 lip 2011 - 16:02:03

Cytat
karina87
Może po prostu napisała, że była u lekarza, bo ją na pierwszej stronie tak niektóre najechały? Nie wiem co to za lekarz, który widzi że matka przerażona a dziecko ciągle płacze, a ten mówi że nic małemu nie jest?
Wiesz, na moje oko bardzo możliwe że nic poważnego- ząbkowanie to szatan :) mój też się wściekał, przeczekać trzeba. Skok rozwojowy to samo. Na pewno zbadał, a skoro żadna choroba, to wniosek nasuwa się sam :)

niezweryfikowana
Posty: 493
Ostrzeżenia: 2/5

5 miesieczne dziecko

27 lip 2011 - 16:02:09

Gaz też coraz droższy, chyba, że mieszkasz niedaleko miejsca, gdzie odkryto gaz łupkowy.

Mam nadzieje, że z maluszkiem będzie dobrze i, że Ty wreszcie wypoczniesz :)

5 miesieczne dziecko

27 lip 2011 - 16:03:00

Cytat
Ilo07
Cytat
gerda1218
Cytat
AgadaCzarna
Cytat
gerda1218
Cytat
AgadaCzarna
Cytat
gerda1218
Cytat
alenka85
Cytat
gerda1218
jaka z ciebie matka że dziecko płacze a ty piszesz na szafie?? do lekarza biegiem my tu jasnowidzami nie jesteśmy..
jak ktoś ma się tak głupio wypowiadać lepiej żeby się nie odzywał . Nie tobie oceniać jaką ona jest matką, na pewno zmartwioną i zmęczoną

jak jest taka zmartwiona i zmęczona to niech ze sobą też idzie do lekarza.psychiatra się kłania matką które zamiast o swoje pociechy dbać to wypisują tu pierdoły.dziecko płacze nie wiadomo co mu jest a ona porady szuka na forum.zamiast tu siedzieć to niech poczyta parę książek na temat niemowlaków.
Masz dziecko? :>

Cytat
martischa


ja pitole ale niektóre dalej są tępe - sorry ale inaczej nie można tego nazwać.
Jakbym z każdym płaczem miała jak to mówicie "pędzić" do lekarza to bym chyba w przychodni musiała zamieszkać ;/ Może jeszcze powinna eskortę policji i pogotowia prosić? Najlepsze, że dziewczyna pisze że u lekarza była, a tępoty dalej swoje :D:D:D:D

hahahahah MASZ U MNIE PIWO :D
zobacz post wyżej nad Tobą- "niech poczyta książki o niemowlakach" - zabiło mnie to hahaha :D

tak mam dziecko i jak tylko zapłakał dłużej niż 15 minut to już byłam w aucie w drodze do lekarza lub na pogotowie.nie musiałam się wypytywać innych co mam robić bo to jest instynkt macierzyński.

Dopsz.. ja jakbym z każdym płaczem leciała na pogotowie, to zatrzymaliby mnie w psychiartyku :>

my tu nie piszemy o każdym płaczu tylko o tym że dziecko tu cały czas płacze więc coś jest z nim nie tak.
dziwnie że lekarz nic nie powiedział i matkę do domu z takim dzieckiem puścił.to konował musi być.

Nie no, padłam...
Wyjątkowo łatwo przychodzi ci wydawanie sądów na temat innych. Proponuję zająć się sobą, a nie o człowieku, o którym NIC nie wiesz wypisujesz, że konował.

JEZU! JAKIM CUDEM TAKI OSIOŁ MEDYCYNĘ SKOŃCZYŁ???? A MOŻE TO PSYCHOPATA???? :-O

5 miesieczne dziecko

27 lip 2011 - 16:03:00

aha zapomniałam dodać, że współczuje dzieciom nadopiekuńczych kobiet, dzieciom chowanych pod kloszem - ło matko!!!!

5 miesieczne dziecko

27 lip 2011 - 16:03:41

to temu małemu coś jest w końcu czy nie? bo wniosek, że ząbkuje (na to faktycznie lekarz niewiele poradzi) wyciągnęły chyba szafiarki a nie lekarz, autorka wątku tego nie pisała (jeśli nie zauważyłam, to mnie poprawcie)

kiedy odpowiadałam na pytanie autorki, informacja o lekarzu jeszcze się nie pojawiła :)

5 miesieczne dziecko

27 lip 2011 - 16:04:08

Cytat
martischa
aha zapomniałam dodać, że współczuje dzieciom nadopiekuńczych kobiet, dzieciom chowanych pod kloszem - ło matko!!!!

A potem "ja nie wiem co w to dziecko wstąpiło... nie tak go wychowywałam" (i tu pauza na szloch)
Cytat
joasina
to temu małemu coś jest w końcu czy nie? bo wniosek, że ząbkuje (na to faktycznie lekarz niewiele poradzi) wyciągnęły chyba szafiarki a nie lekarz, autorka wątku tego nie pisała (jeśli nie zauważyłam, to mnie poprawcie)

kiedy odpowiadałam na pytanie autorki, informacja o lekarzu jeszcze się nie pojawiła :)

Autorka chyba zobaczyła z kim tu ma do czynienia i dała sobie spokój- nie dziwię się, zrobiłabym to samo :D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-07-27 16:05 przez AgadaCzarna.

5 miesieczne dziecko

28 lip 2011 - 14:56:11

HAHAHA ale się uśmiałam, tyle mnie ominęło :)

DO AUTORKI WĄTKUzły/b]
Co powiedział lekarz na KOLEJNEJ WIZYCIE, nadal podtrzymuję, że to ZĄBKOWANIE?

Ten kolor i pogrubienie jest ze specjalną dedykacją dla małolat, które czytają po łebkach lub czytają bez zrozumienia :)

5 miesieczne dziecko

29 lip 2011 - 14:41:00

moje 6 miesieczne dziecko ma chrostki na całym ciele i niewiem od czago

5 miesieczne dziecko

29 lip 2011 - 15:01:09

Taki maluszek pewnie ma wprowadzane jedzonko, więc bardzo możliwe, że jest uczulone na jakieś warzywko lub owoc.
A może zmieniałaś ostatnio jakąś chemię? Proszek, płyn, żel do mycia?

zweryfikowana
Posty: 961
Ostrzeżenia: 1/5

5 miesieczne dziecko

29 lip 2011 - 15:12:20

jesli ma zaparcia to dobre sa sliwki firmy HIPP bodajże od 4 miesiaca jak moja corcia miala to pomagalo jesli kolka to espumisan albo inny tanszy zamiennik i sprobuj zmienic mleko moze nie smakuje dziecku i jest glodne caly czas moja wymilotowala po kazdym mleku i nan i bebiko zadne jej nie pasowalo dopiero jak kupilismy gerbera wszytsko sie zmienilo jest lagodniejsze i ma duzo ladniejszy i mniej wyrazny zapach czyli pewnie i w smaku jest lepszy. ale radze isc do lekarza i nie eksperymentowac na dziecku na wlasna reke.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

12-letnie lolitki