Obecnie rozmawiamy o:

Meble

5 minut temu

Klimatyzacja w bloku

dzisiaj o 11:13

Jakie ogrzewanie domu

dzisiaj o 10:28

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 3 4 ... 7 8 9 -->

5 miesieczne dziecko

26 lip 2011 - 15:09:12

Cytat
martischa
Cytat
AgadaCzarna
Przyjdź kobieto z problemem a zrobią z Ciebie wyrodną matkę :]
Mój syn miał to samo, też ok 5 mca życia, mojemu szły ząbki.
Porównam sytuację (i krzyczcie sobie- wyżyjcie się, bo widać bardzo Wam tego trzeba :> )
Mój syn miał biegunkę. Poszłam do lekarza- wirus. Powiedziałam kumpeli- rotawirus!!!! ach och- zwykły wirus, 3 dni leczenia i po krzyku, a laska mi takie pranie dyni zrobiła że sama sr*łam ze strachu że rota rota... czytam co niektóre wypowiedzi i aż mi słabo!
"do lekarza a nie na szafie siedzisz!!" Przyszła zapytać, może pierwsze dziecko, moze młoda i nie wie- matki polki się znalazły :] wszystkie rozumy zeżarte, ha!
Cytat
elus1990
nie placze 24h na dobe...ale marudzi troche...ma czerwone dziaselka...bylam u lekarz powiedziala ze to moze byc poczatek zabkowania..poprostu chce wiedziec jak wasze dzieci to przechodzily...ide do niej znow jutro...a pisze i pytam bo sie martwie...

Bardzo podobnie :) mój jeszcze biegunki dostał. obstawiam ząbki :) i nie polecam forum- żadnego- wszędzie zrobią z Ciebie wyrodniaka :D
BTW!! Kolka? 5mcy? bez jaj...


dokładnie :):)


Też aktualnie mam 5miesięczne dziecko i też zaczyna marudzić :) Co prawda nie płacze non stop bo od początku to jest spokojne dziecko. Ale już wkłada wszystko do buzi, mocno gryzie gryzaka i ślini się - dzisiaj na szczepieniu babeczka powiedziała, że właśnie zaczyna się ząbkowanie i trzeba to po prostu przeczekać i przeżyć :)

+ maść na dziąsła, ja miałam Bobodent

5 miesieczne dziecko

26 lip 2011 - 15:09:14

Z pewnością jak przeczytasz "Pani domu" czy rady na szafie to twojemu dziecku nie pomoże. To może być kolka, może ząbkowanie bo moje dziecko przy kolkach to aż się zanosiła i robiłam masaże brzuszka ale lekarz mnie poinstruował jak to robić i potem byc spokój, ale najlepiej poradzić sie lekarza bo wkońcu oni wiedzą najlepiej

5 miesieczne dziecko

26 lip 2011 - 15:09:14

jak zabkowanie to podawaj nurofen w syropie tylko dawka taka jak na ulotce lub czopki viburcol , masuj tez dziaselka gumowa szczoteczka dla niemowlat to przynosi ulge. do tych co im sie nie chce czytac o dzieciach to po cholere wchodza jak je to podobno nie interesuje , ale nie trzeba wejsc swoje 3 grosze wrzucic zbesztac dziewczyne ze wyrodna matka itp.

5 miesieczne dziecko

26 lip 2011 - 15:09:47

moze kolki albo zabki?

a powiedz mi co ty robisz w domu, ja juz bym dawno u lekarza byla

5 miesieczne dziecko

26 lip 2011 - 15:10:26

Co z Ciebie do cholery za matka, że na szafie sie pytasz zamiast do lekarza iść ://////?!

5 miesieczne dziecko

26 lip 2011 - 15:11:11

Cytat
muffin1
Cytat
kamilak86
Przyczyn może być cała masa- bóle brzuszka, zaparcia, kolki, ząbkowanie... Najlepiej poradzić się lekarza.
Dieta takiego maluszka powinna być tylko uzupełniana kaszkami, zupkami, głównym pokarmem nadal powinno być mleko. Może spróbuj zmienić na inne, lżejsze. Lekarz powinien podpowiedzieć.

A co do małolat, które wciskają tutaj swoje 3 grosze- jak wam temat nie odpowiada to znikajcie na swoje wątki o aborcjach, hot or not , za dużych biustach, za małych biustach!
My też nie prosiłyśmy się o połączenie forum!


Cytat
joasina
nie ja nie zrozumiem fenomenu forów internetowych... ok, pytanie o modę, ciuchy, diety, nawet o facetów... ale o zdrowie!? jak my ci mamy pomóc? dzieciaka przez internet przebadać!!??

Jak nie rozumiesz na czym polega forum to odsyłam do wikipeda.pl

no my tez niestety sie nie prosiłyśmy mi np nie chce sie czytac o dzieciakach itd ;/ nie wiem kto to wymyslił ;/;/ joasina- chodziło jej po co pytac o zrowie ?? jak tu nikt lekarzem nie jest jak pytac czemu dzieciakowi cos dolega no to chyba lepiej lekarz powie niz my...

Nie masz nic do powiedzenia w temacie to nic mówić nie musisz! Skąd wiesz że tu nikkt nic nie wie o zdrowiu czy dzieciach? :>
Cytat
19BaMbOoChA90
Co z Ciebie do cholery za matka, że na szafie sie pytasz zamiast do lekarza iść ://////?!

Może szuka innych matek których dzieci przechodziły to samo?... :>
wyżyłas się? lepiej Ci? :> To teraz zmień dział i nie rób z kogoś wyrodnej matki, inaczej podlecz ego :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-07-26 15:13 przez AgadaCzarna.

5 miesieczne dziecko

26 lip 2011 - 15:13:53

Cytat
19BaMbOoChA90
Co z Ciebie do cholery za matka, że na szafie sie pytasz zamiast do lekarza iść ://////?!

A kim ty jesteś żeby to oceniać?

5 miesieczne dziecko

26 lip 2011 - 15:15:16

Cytat
kamilak86
Cytat
19BaMbOoChA90
Co z Ciebie do cholery za matka, że na szafie sie pytasz zamiast do lekarza iść ://////?!

A kim ty jesteś żeby to oceniać?

wyjROCZNIA, jedna z matek polek albo gówniar co o dzieciach wie tyle że robią kupę i płaczą :>

5 miesieczne dziecko

26 lip 2011 - 15:15:37

Migiem do lekarza, my tu nic nie poradzimy !

niezweryfikowana
Posty: 1.715
Ostrzeżenia: 1/5

5 miesieczne dziecko

26 lip 2011 - 15:16:12

o poradę zapytać można, ale w takiej sytuacji to nie ma na co czekać tylko do pediatry śmigać trzeba

5 miesieczne dziecko

26 lip 2011 - 15:18:23

Cytat
elus1990
nie placze 24h na dobe...ale marudzi troche...ma czerwone dziaselka...bylam u lekarz powiedziala ze to moze byc poczatek zabkowania..poprostu chce wiedziec jak wasze dzieci to przechodzily...ide do niej znow jutro...a pisze i pytam bo sie martwie...

nie no wkleję raz jeszcze, bo tu wszyscy chcą się wykrzyczeć na "złą matkę co na szafie siedzi gdy dziecko w agonii płacze"-
WSZEM I WOBEC- BYŁA U LEKARZA!
to forum to poligon jakiś....

5 miesieczne dziecko

26 lip 2011 - 15:20:09

Cytat
AgadaCzarna
Cytat
kamilak86
Cytat
19BaMbOoChA90
Co z Ciebie do cholery za matka, że na szafie sie pytasz zamiast do lekarza iść ://////?!

A kim ty jesteś żeby to oceniać?

wyjROCZNIA, jedna z matek polek albo gówniar co o dzieciach wie tyle że robią kupę i płaczą :>

Nie mam z wami zamiaru prowadzić jakiejkolwiek dyskusji :>> Mam swoje zdanie na temat (...), które zamiast iść do lekarza to siadają na forum i głupoty czytają :> Jakby chodziło o nią to miałabym to w D, ale to jest dziecko i przydałoby się trochę odpowiedzialności :] I mam dziecko w domu ;]

5 miesieczne dziecko

26 lip 2011 - 15:20:23

Cytat
AgadaCzarna
Cytat
martischa
Cytat
AgadaCzarna
Przyjdź kobieto z problemem a zrobią z Ciebie wyrodną matkę :]
Mój syn miał to samo, też ok 5 mca życia, mojemu szły ząbki.
Porównam sytuację (i krzyczcie sobie- wyżyjcie się, bo widać bardzo Wam tego trzeba :> )
Mój syn miał biegunkę. Poszłam do lekarza- wirus. Powiedziałam kumpeli- rotawirus!!!! ach och- zwykły wirus, 3 dni leczenia i po krzyku, a laska mi takie pranie dyni zrobiła że sama sr*łam ze strachu że rota rota... czytam co niektóre wypowiedzi i aż mi słabo!
"do lekarza a nie na szafie siedzisz!!" Przyszła zapytać, może pierwsze dziecko, moze młoda i nie wie- matki polki się znalazły :] wszystkie rozumy zeżarte, ha!
Cytat
elus1990
nie placze 24h na dobe...ale marudzi troche...ma czerwone dziaselka...bylam u lekarz powiedziala ze to moze byc poczatek zabkowania..poprostu chce wiedziec jak wasze dzieci to przechodzily...ide do niej znow jutro...a pisze i pytam bo sie martwie...

Bardzo podobnie :) mój jeszcze biegunki dostał. obstawiam ząbki :) i nie polecam forum- żadnego- wszędzie zrobią z Ciebie wyrodniaka :D
BTW!! Kolka? 5mcy? bez jaj...


dokładnie :):)


Też aktualnie mam 5miesięczne dziecko i też zaczyna marudzić :) Co prawda nie płacze non stop bo od początku to jest spokojne dziecko. Ale już wkłada wszystko do buzi, mocno gryzie gryzaka i ślini się - dzisiaj na szczepieniu babeczka powiedziała, że właśnie zaczyna się ząbkowanie i trzeba to po prostu przeczekać i przeżyć :)

+ maść na dziąsła, ja miałam Bobodent

też kupiłam właśnie ale dzisiaj mi lekarka powiedziała, żeby z tym ostrożnie bo tak naprawdę to dziecko najwięcej połknie.
Najlepiej kupić taką gumową szczoteczkę co się na palec zakłada, na to tą maść i masować ze dwa razy dziennie. No i jak już mocno małe daje popalić to wtedy Ibum albo Nurofen w syropie.

5 miesieczne dziecko

26 lip 2011 - 15:25:32

Cytat
19BaMbOoChA90
Cytat
AgadaCzarna
Cytat
kamilak86
Cytat
19BaMbOoChA90
Co z Ciebie do cholery za matka, że na szafie sie pytasz zamiast do lekarza iść ://////?!

A kim ty jesteś żeby to oceniać?

wyjROCZNIA, jedna z matek polek albo gówniar co o dzieciach wie tyle że robią kupę i płaczą :>

Nie mam z wami zamiaru prowadzić jakiejkolwiek dyskusji :>> Mam swoje zdanie na temat (...), które zamiast iść do lekarza to siadają na forum i głupoty czytają :> Jakby chodziło o nią to miałabym to w D, ale to jest dziecko i przydałoby się trochę odpowiedzialności :] I mam dziecko w domu ;]
przypuszczam że nie swoje dziecko masz w domu :) czasem dobrze się poradzić czy dopytać kogoś- może miał podobne problemy? A dziewczyna była u lekarza- trzeba czytać a nie tylko cwaniaczyć :>
Cytat
martischa
Cytat
AgadaCzarna
Cytat
martischa



też kupiłam właśnie ale dzisiaj mi lekarka powiedziała, żeby z tym ostrożnie bo tak naprawdę to dziecko najwięcej połknie.
Najlepiej kupić taką gumową szczoteczkę co się na palec zakłada, na to tą maść i masować ze dwa razy dziennie. No i jak już mocno małe daje popalić to wtedy Ibum albo Nurofen w syropie.

No u mnie bez tragedii było, raz tylko gorączka przy pierwszej górnej jedynce. taki urok ząbkowania... dziecko musi pomarudzić, postresować się i pogrymasić :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-07-26 15:26 przez AgadaCzarna.

5 miesieczne dziecko

26 lip 2011 - 15:29:16

Cytat
AgadaCzarna
trzeba czytać a nie tylko cwaniaczyć :>

Proszę o trochę wyrozumiałości dla dziewczynek, pewne z nich jeszcze nie podchodziły do testów kończących szkołę podstawową i nie mają jeszcze opanowanego czytania ze zrozumieniem :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

12-letnie lolitki