Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 3 4 5 ... 7 8 9 -->

5 miesieczne dziecko

26 lip 2011 - 15:29:28

na ząbkowanie mojej córeczce pomagała maść "dentinox N" (nie bardzo wiem czy dobrze napisałam ) i do tego chłodny gryzak
a jeśli kolka to na wieczór herbatka z kopru i do tego ja zawsze robiłam mojej córeczce taki "rowerek", przykurczanie( lekko oczywiście)nóżek do brzuszka no i masowanie brzuszka zgodnie ze wskazówkami zegara ;)
Oczywiście żadna z naszych rad nie zastąpi wizyty u kompetentnego pediatry , powodzenia

5 miesieczne dziecko

26 lip 2011 - 15:32:52

Cytat
kamilak86
Cytat
AgadaCzarna
trzeba czytać a nie tylko cwaniaczyć :>

Proszę o trochę wyrozumiałości dla dziewczynek, pewne z nich jeszcze nie podchodziły do testów kończących szkołę podstawową i nie mają jeszcze opanowanego czytania ze zrozumieniem :)

Obiecuję że się postaram...:> Za trudne zadanie jak dla mnie :D

5 miesieczne dziecko

26 lip 2011 - 15:33:04

wizyta u lekarza? a jak na mnie to kolka. Z moim chrześniakiem też sie tak męczyliśmy - ale wystarczyło dodawać mu kropelki do jedzenia i pilnować, by beknął. Idź do lekarza to ci doradzi. Zdrowia dziecka nie ma co bagatelizować

5 miesieczne dziecko

26 lip 2011 - 15:34:13

Cytat
urocza88
na ząbkowanie mojej córeczce pomagała maść "dentinox N" (nie bardzo wiem czy dobrze napisałam ) i do tego chłodny gryzak
a jeśli kolka to na wieczór herbatka z kopru i do tego ja zawsze robiłam mojej córeczce taki "rowerek", przykurczanie( lekko oczywiście)nóżek do brzuszka no i masowanie brzuszka zgodnie ze wskazówkami zegara ;)
Oczywiście żadna z naszych rad nie zastąpi wizyty u kompetentnego pediatry , powodzenia

No, młode mądre- PO TO DZIEWCZYNA PISZE NA FORUM- żeby przeczytać chociaż jedną normalną DOJRZAŁĄ opinię :)

5 miesieczne dziecko

26 lip 2011 - 21:23:11

Cytat
gerda1218
jaka z ciebie matka że dziecko płacze a ty piszesz na szafie?? do lekarza biegiem my tu jasnowidzami nie jesteśmy..
jak ktoś ma się tak głupio wypowiadać lepiej żeby się nie odzywał . Nie tobie oceniać jaką ona jest matką, na pewno zmartwioną i zmęczoną

5 miesieczne dziecko

27 lip 2011 - 15:30:50

Cytat
alenka85
Cytat
gerda1218
jaka z ciebie matka że dziecko płacze a ty piszesz na szafie?? do lekarza biegiem my tu jasnowidzami nie jesteśmy..
jak ktoś ma się tak głupio wypowiadać lepiej żeby się nie odzywał . Nie tobie oceniać jaką ona jest matką, na pewno zmartwioną i zmęczoną

ja bym była pewnie jeszcze sfrustrowaną :D ;)

5 miesieczne dziecko

27 lip 2011 - 15:33:22

Ja mysle że to moze być zapalenia ucha.
Moja córcia strasznie płakała i nie chciała pic z butli.
Dotknij dziecko za uszkiem i zoabczysz reakcję jak sie rozpłacze to na 100%uszko:((
Idz i tak i siak do lekarza,
Powodzenia i zdówka zyczę

5 miesieczne dziecko

27 lip 2011 - 15:33:36

jeju kochana leć do lekarza
ja bym nie potrafiła tak od kilku dni się tylko zastanawiać
tak jak ktoś pisał, to może być kolka, przełamanie, bądź milion innych rzeczy- żadna z Nas Ci tego nie powie, tylko lekarz
szkoda maleństwa zeby się tak męczyło!

5 miesieczne dziecko

27 lip 2011 - 15:34:28

PRZYCZYNY

kolka

ucho

zabki

uczulenie na mleko

zweryfikowana
Posty: 994
Ostrzeżenia: 1/5

5 miesieczne dziecko

27 lip 2011 - 15:35:13

co za pokolenie, moja pierwsza myśl byłaby "iśc do lekarza" a tu proszę " zapytam na szafie"



Żal.

5 miesieczne dziecko

27 lip 2011 - 15:36:28

Cytat
dortys
Ja mysle że to moze być zapalenia ucha.
Moja córcia strasznie płakała i nie chciała pic z butli.
Dotknij dziecko za uszkiem i zoabczysz reakcję jak sie rozpłacze to na 100%uszko:((
Idz i tak i siak do lekarza,
Powodzenia i zdówka zyczę

o właśnie to też może być to
jeśli tak to współczuję sama miałam i powiem, że ból zęba przy tym to nic
moje dziecko to przechodziło i wiem jakie to straszne :(

zweryfikowana
Posty: 490
Ostrzeżenia: 1/5

5 miesieczne dziecko

27 lip 2011 - 15:36:37

Cytat
muffin1
Denerwuje mnie to zjednoczenie sie z szafką ;/;/;/ juz coraz mniej zaglądam na forum ;/;/

Mnie też drażni. Po co tak zrobili? bez sensu...

Tylko że ja po prostu siedziałam na oby dwu forach, i przynajmniej tematy trafiały do zainteresowanych. A tak to jeden wielki bałagan...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-07-27 15:43 przez Ilo07.

5 miesieczne dziecko

27 lip 2011 - 15:37:06

mam dwu letnią córeczkę. Coś tam wiem na ten temat. leć do lekarza jak najszybciej, to może być kolka, mogłaś np źle wziąść maleństwo i przeskoczyła mu jakaś kostka, różnie może być może jest chore. Nie zastanawiaj się tylko pędź do pediatry bo taki płacz też może dzidziusia wykończyć.

5 miesieczne dziecko

27 lip 2011 - 15:37:47

Cytat
gosska333
co za pokolenie, moja pierwsza myśl byłaby "iśc do lekarza" a tu proszę " zapytam na szafie"



Żal.

No nie ładnie założe sie że nia masz dziecka i nie rozumiesz , zmęczonej wyczerpanej matki która nie przesypia nocy:
Żal to mi ciebie.. szkoda komentować......

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

12-letnie lolitki