Obecnie rozmawiamy o:

zalety diety pudełkowej

3 minuty temu

skuteczna dieta

25 minut temu

informacje o żywieniu

43 minut temu

produkty do domu online

godzinę temu

Prostowanie włosów

dzisiaj o 7:12

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

rowerek dla 2 latka

19 kwi 2011 - 19:24:41

Jak w temacie..jaki rowerek będzie najlepszy dla 2 latka?? przepatrzyłam allegro i wszędzie piankowe lub plastikowe koła:/ wolałabym takie gumowe może możecie mi jakiś polecić?

rowerek dla 2 latka

19 kwi 2011 - 20:58:43

Jesli dziecko miało juz stycznosc z rowerkiem ja osobiscie polecam rowerek biegowy:) super sprawa ale moze nie każdemu sie podoba.mój syn go uwielbia,wczesniej mielismy rowerek na 4 kółkach ale syn jakos nie był zainteresowany.

rowerek dla 2 latka

19 kwi 2011 - 21:25:03

ja mam tez taki problem tyle że moja 3.5 latka
tez się zastanawiam jaki jej kupić?

rowerek dla 2 latka

26 kwi 2011 - 10:10:13

podłączam się do pytania, mój synek ma 2 i pół roczku, jaki rowerek byłby najlepszy? Bo chyba taki typowy dla maluszka odpada, chciałabym taki z możliwościa regulacji siodełka i odczepianymi kólkami, aby starczył na dłużej, ale czy poradzi sobie z takim? Proszę o odpowiedź bardziej doświadczone mamy, bo nie chciałabym wydać 300zł na marne... pozdrawiam

rowerek dla 2 latka

26 kwi 2011 - 15:35:10

Dołączam się do tematu ale ja szukam rowerka na 18 miesięcy, nie musi być typowo dla maluszka ale chciałabym aby miał drążek do sterowania kierownicą.

rowerek dla 2 latka

26 kwi 2011 - 17:45:41

Dziewczyny kupcie rowerek biegowy, polecam dla maluchów od około drugiego roku życia.
Tu podstawowe informacje o rowerkach biegowych:
http://www.aktywnysmyk.pl/content/61-rowerek-biegowe-poradnik
Ja kupiłam Kettlera na piankowych kołach, Kasia coraz lepiej posuwa, choć dziadkowie byli bardzo sceptyczni co do tego pomysłu, mąż też, długo trzeba było go przekonywać, ale teraz przyznaje mi rację, że to był dobry pomysł. Dodam, że syn bardzo długo jeździł na bocznych kółkach, na początku był ciągnięty, bardzo długo przestawiał się na rower bez kółek.
Dzieci z rowerka biegowego w ciągu dwóch trzech dni załapują przesiadkę na zwykły rower, dzieci moich znajomych są tego przykładem.
Warto wpisać rowerek biegowy w youtube, dużo przykładów znajdziecie.

rowerek dla 2 latka

26 kwi 2011 - 21:24:59

oojjj nie bardzo mi się podoba pomysł z rowerkiem bez pedałów, myślę że moje dziecko odrazu by powiedziało, że jest "zepsuty". Jednak pozostanę przy tradycyjnej wersji, czyli z pedałami. nie wiem tylko na jaki się zdecydować...

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

2 latek i prawo jazdy!