Obecnie rozmawiamy o:

informacje o żywieniu

gorący temat

dieta przy cukrzycy

dzisiaj o 19:27

motywacja na diecie

dzisiaj o 18:53

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Zimne poty u niemowlaka

01 paź 2010 - 19:27:51

Hej dziewczyny.
Miesiąc temu urodziłam synusia.Powiem od razu,że przy pierwszym dziecku nic się takiego nie działo.

Dzisiaj w nocy zauważyła,że mój maluch kiedy ciągnie pierś i w trakcie odbijania strasznie się poci i jest to zimy pot.Jak go położę do łóżeczka to mu po chwili przechodzi.I tak dzieje się od wczoraj w nocy za każdym razem kiedy go karmię.Nie ma żadnej gorączki ani obniżonej temperatury.
Moje pytanie brzmi czy wasze dzieci też tak miały?Czy może warto zgłosić się z tym do lekarza,żeby go przebadali?


Z góry dziękuje za wszystkie odpowiedzi.Pozdrawiam wszystkie mamusie i ich pociechy :)

Jeżeli dodałam w złym dziale to proszę o przeniesienie.

Zimne poty u niemowlaka

01 paź 2010 - 20:08:23

dzieci mecza sie przy ssaniu to normlane,moj mial mokra glowke zawsze ale moze miec to tez zwiazem z dawkowaniem wit D,moze za duzo?spytaj lekarza moze

Zimne poty u niemowlaka

01 paź 2010 - 20:09:34

a może Pani gdy karmi dziecko ubiera go zbyt ciepło... jedzenie z piersi jest wysiłkiem... jeśli jest przegrzewane poci się...dodatkowo przytula się do mamy i jest mu cieplutko... mam nadzieje że nie zakłada Pani mu czapeczki:) którą mamy bez zastanowienia zakładają w domu maluszkom.... czapka tylko na podwórko lub chwilowo po kąpieli...
moje dziecko jak jadło z piersi bardzo się pociło...
pozdrawiam

zweryfikowana
Posty: 1.443
Ostrzeżenia: 1/5

Zimne poty u niemowlaka

01 paź 2010 - 20:11:17

Zapytać lekarza nie zaszkodzi.

Zimne poty u niemowlaka

02 paź 2010 - 22:12:23

Cytat
anies31
a może Pani gdy karmi dziecko ubiera go zbyt ciepło... jedzenie z piersi jest wysiłkiem... jeśli jest przegrzewane poci się...dodatkowo przytula się do mamy i jest mu cieplutko... mam nadzieje że nie zakłada Pani mu czapeczki:) którą mamy bez zastanowienia zakładają w domu maluszkom.... czapka tylko na podwórko lub chwilowo po kąpieli...
moje dziecko jak jadło z piersi bardzo się pociło...
pozdrawiam

Nie przegrzewam maluszka,bo u nas i tak gorąco w domu.A czapeczkę zakładam tylko na dwór.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

co wasze 17sto miesieczne pociechy potrafia??????????