Obecnie rozmawiamy o:

regularne posiłki

gorący temat

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

spanie na boku- gorsze bioderko

23 wrz 2010 - 10:04:18

byłam dzisiaj z moją dzidzią na usg bioderek i okazało się że prawe bioderko przez to że mała śpi w nocy na prawym boku jest gorsze. lekarka zaleciła podwójne pieluchowanie na noc. nie wiem jak ją nauczyć spać również na lewem boku?! mała jak na prawy bok się nie przekręci to nie uśnie i marudzi lub krzyczy a jak jej pozwolę to usypia i nawet nie kwęknie

czy miałyście takie problemy? w sumie to żaden problem ale jeżeli tak będzie nadal to malutka jak zacznie wstawać i wyjdą złe wyniki rtg to nie będzie mogła wstawać na nóżki a ja sobie nie wyobrażam jak można takiemu dziecku zabronić wstawać

spanie na boku- gorsze bioderko

23 wrz 2010 - 10:05:57

moge polecic ci gotowa pielusze do szerokiegi pieluszkowania moja szwagierka szyje mozesz znales na allegro

spanie na boku- gorsze bioderko

23 wrz 2010 - 10:09:30

przede wszystkim dziecko MUSI spać na obu stronach, bo malutkie dzieci mają tendencje do asymetrii. Ja moją od początku kładłam na zmianę raz na jednym raz na drugim boku, więc generalnie problemu nie było. Choć przyszedł czas że zasypiając kładła główkę na jedną stronę, ale jak zasnęła to jej tą główkę obracałam i problem zniknął.

spanie na boku- gorsze bioderko

23 wrz 2010 - 10:13:06

Cytat
awerawe3
moge polecic ci gotowa pielusze do szerokiegi pieluszkowania moja szwagierka szyje mozesz znales na allegro

a jak ta pielucha sie nazywa?
Cytat
camika
przede wszystkim dziecko MUSI spać na obu stronach, bo malutkie dzieci mają tendencje do asymetrii. Ja moją od początku kładłam na zmianę raz na jednym raz na drugim boku, więc generalnie problemu nie było. Choć przyszedł czas że zasypiając kładła główkę na jedną stronę, ale jak zasnęła to jej tą główkę obracałam i problem zniknął.

ja też ją przekładam na lewy bok jak uśnie na prawym ale ona z powrotem na prawy się obkręci albo obudzi i krzyczy w niebogłosy



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-09-23 10:14 przez dania_czar.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

cały czas spi