Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

gorący temat

Otwarcie własnej kawiarni

wczoraj o 15:49

Zapalenie pęcherza

wczoraj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Magnesy super zabawa !

28 sie 2010 - 21:56:29

Czy macie może dziecko, które nie bardzo interesuje się zabawkami i nawet najlepszych firm szybko im się nudzą? Moja córeczka 15 miesięczna jest typem badawczym woli nieustannie eksplorować przestrzeń zamiast np. pobawic się klockami na dywanie. Znalazłam dla niej super zabawę i nareszcie nie muszę mieć oczu wokól głowy podczas przygotowywania posiłku. Zachęcam wszystkie mamusie do kupienia magnesów (kupiłam kilka kompletów za 3,99 na allegro ze swinką peppą, motylki, kwiatki, kubusia puchatka i inne) Wychodzi tanio bo za przesyłkę placi sie raz i jest duży wybór. Magnesiki są cienkie więc maluch musi się trochę pomeczyć żeby podważyć kartonik. Przylepia na lodówke i zmywarke.... i nie ma dziecka....;-) poszukajcie na allegro, szczerze polecam to bardzo dydaktyczna zabawa.

Magnesy super zabawa !

28 sie 2010 - 22:54:07

U mnie jest to samo i córka również ma 15 mies. :) to chyba taki wiek ;) Dzięki temu również mam spokoj w kuchni a dziecko super zabawę.

Magnesy super zabawa !

29 sie 2010 - 06:39:57

U mnie to samo, gdzie bym nie poszła z Majką tam zaraz leci do lodówki i bawi się magnesami. To super zabawa dla dziecka. Myślę na tablicą magnetyczną żeby kupić Majce na 2-gie urodzinki.

Magnesy super zabawa !

29 sie 2010 - 08:13:54

mojemu mauchowi magnesy się już znudziły...a ma 16 miesięcy....czas wymyslić coś nowego

Magnesy super zabawa !

02 wrz 2010 - 17:08:29

U mnie lodówka zabudowana :( ale świetnie się sprawdzają książeczki z magnesami, moja prawie 3 latka nadal je uwielbia zarówno te w których sama układa historyjki jak i takie w których magnesy należy przyklejać w odpowiednie miejsca :) Super zabawa :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

MALUSZKI Z PAŹDZIERNIKA 2009 JEST KTOŚ????