Obecnie rozmawiamy o:

motywacja na diecie

gorący temat

dieta przy cukrzycy

dzisiaj o 19:27

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Chwile,dla których warto żyć :)

12 sie 2010 - 08:33:23

Jestem mamą 2 letniego Daniela i 5cio miesięcznej Natalii. Czuję się spełniona jako kobieta.Mam wspaniałego Męża i cudowne Dzieciaczki,które mnie rozczulają do łez. Uwielbiam patrzeć jak Mąż wygłupia się z Danielem,albo jak Daniel daje Natalii smoka kiedy ta płacze, wyciera buzę gdy uleje,buja ją w leżaczku...
Patrzę na to wszystko jakby troszkę z boku i uświadamiam sobie,że te Cuda są moje i jestem najszczęśliwszą kobietą na świecie:).
A co Was rozczula,wzrusza,kiedy Wam się pojawia łezka w oczku? Opiszcie chwile,dla których warto żyć:)

Chwile,dla których warto żyć :)

12 sie 2010 - 08:53:33

Mnie moja Liliana cały czas rozczula, ale chyba najbardziej jak przybiega do mnie, jak sobie zrobi jakieś kuku, pokazuje na to miejsce i każe się tam pocałować i mocno się wtula. No i jak się obudzi i czeka na mnie w pokoju, jak wchodzę to śmieje się, odwraca do ściany i pokazuje wszystkie kwiatuszki jakie ma namalowane na scianie.

jest mnóstwo momentów, w których świat staje się piękniejszy, bo jest moja córeczka :)

Chwile,dla których warto żyć :)

12 sie 2010 - 08:54:04

Hej :)Dla mnie najwspanialszym mimo, że bolesnym momentem , życia były narodziny syna, jak zobaczyłam jak mój mąż popłakał się ze wzruszenia jak mały się pojawił na świecie-coś nie samowi tego:)Później wspaniałe jest zaangażowanie mojego męża w wychowanie syna, jak widzę radość Alexa jak zobaczy tatę, ten uśmiech , tak samo jest gdy się obudzi i mnie zobaczy, przy zabawie :)Alex ma dopiero 5 miesięcy ale z każdym dniem nabywa nowych umiejętności, a ja z dumą mogę każdemu o nich powiedzieć:) JA również bez wahania mogę powiedzieć JESTEM NAJSZCZĘŚLIWSZĄ KOBIETĄ NA ŚWIECIE !Ii nie zmieniłabym nic w naszym życiu może troszkę więcej funduszy, ale wole mieć mało a być szczęśliwą,,

Chwile,dla których warto żyć :)

12 sie 2010 - 09:38:16

Ja mam 17sto miesięcznego synka Karolka, spodziewam się drugiego dzidzusia i okropnie wzruszającym momentem jest gdy Karol przychodzi tak sam od siebie,odsłania koszulkę z mojego brzucha i tuli się do niego( kilka razy mu tłumaczyliśmy że w brzuszku mamy jest jego brat albo siostrzyczka)

Chwile,dla których warto żyć :)

12 sie 2010 - 10:13:14

Hmm, dużo jest takich momentów, np. jak moje dzieci się do siebie tulą i śmieją się razem, jak powiedzą coś śmiesznego i jak przychodzą i mówią "Kocham Cię".
Lubię też patrzeć jak mają radochę z jakiejś zabawy, jak im się coś spodoba to się angażują na całego.
Fajne jest też to jak moja cała rodzina przeżywa każde wydarzenie w życiu moich dzieci-teraz wszyscy zastanawiają się jak to będzie w przedszkolu u mojego synka, ciocie przygotowały mu w prezencie sporo fajnych przedszkolnych sprzętów:).

Chwile,dla których warto żyć :)

12 sie 2010 - 10:17:29

Myślę, że każda tu to powie, że to właśnie DZIECI to ta chwila dla której warto zyć i oby trwała wiecznie :) Ich uśmiechy, łzy, nowe umiejętności, spokojny sen i chwile choroby, w których chyba najbardziej uświadamiamy sobie naszą miłość do nich :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

poskromić złośnika