Obecnie rozmawiamy o:

polecany dentysta

dzisiaj o 19:02

elektryka sklep

dzisiaj o 18:57

wakacje last minute

dzisiaj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

dzisiaj o 18:28

Budowa domu

dzisiaj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

syn nie zamyka oczu gdy śpi

14 maj 2010 - 15:23:57

Dziewczyny mój 2 miesieczny synek nie zamyka do końca oczu gdy śpi, czy powinnam martwić się tym faktem?dodam, że chodzi o spanie w ciągu dnia bo z tego co zauważyłam w nocy ma oczka ładnie zamkniete. Czy Wasze pociechy też tak miały? czy powinnam iść z tym do lekarza?

syn nie zamyka oczu gdy śpi

14 maj 2010 - 15:43:11

Myślałam że tylko ja mam ten problem raz o mało wypadku mój mąż nie spowodował bo patrze do tyłu a ona jedno oko otwarte drugi w pół otwarte mówię do niej ona nic szarpię nic...musieliśmy ,,stanąć'' (mąż zjechał jak szalony) i spr co jest grane okazało się że mała smacznie spała;)

syn nie zamyka oczu gdy śpi

14 maj 2010 - 15:51:23

tak nieźle się można wystraszyć:) czym to może być spowodowane?

syn nie zamyka oczu gdy śpi

14 maj 2010 - 16:00:54

moja córeczka jak była malutka też do końca nie zamykała oczek,miała podgląd na nas...wydawało mi się,że dziecko jest niespokojne,jakby musiało mieć pewność że ''mama'' jest w domu,jest blisko....to trwało kilka miesięcy , teraz ma 2 lata i od jakiegoś dłuższego już czasu śpi normalnie z zamkniętymi oczkami
poza tym miałam raz taką sytuację,w której myślałam ze dostane zawału....dziecko oglądało bajki i było wpatrzone długo,bez mrugania powiekami...przestraszyłam się strasznie...''babcia mojej córki oznajmiła że ona śpi,tylko oczy ma otwarte,do dziś nie zapomne tego,zaczełam ją szturać,byłam przestraszona,ona zareagowała na to kwaśną miną w stylu ''kto mnie budzi '' i wtedy zamknela oczka i spała...nie wiem dlaczego tak jest....



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-05-14 16:04 przez patka19841.

syn nie zamyka oczu gdy śpi

04 wrz 2010 - 16:06:52

to widocznie jakaś reakcja na światło :)
<moderacja- regulamin forum pkt 7 http://forum.szafka.pl/68/470077/regulamin-forum.html>;



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-09-04 16:37 przez moderator.

syn nie zamyka oczu gdy śpi

04 wrz 2010 - 17:26:09

moja prawie 3 latka śpi z oczami na w pół otwartymi. kiedy cos jej sie śni to gałki latają do okoła. śmiesznie to wygląda.... Nie martwie sie tym bo mysle ze to normalne jest i z czasem wyrośnie z tego.

syn nie zamyka oczu gdy śpi

04 wrz 2010 - 19:05:14

ja bym sie spytala lekarza - moze byc to npormalne ale i moze swiadczyc o problemie z dzialalnoscia miesni powiek

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Dziecko przed slubem a po;)))róznice