Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Mleko to za mało!!!!!!Pomocy:(

07 maj 2010 - 09:07:35

Ja mojejmu dziecku dawałam kaszkę na dobranoc z Bobovity po 6 miesiącu.Jest bardzo syta i syn spał do rana

Mleko to za mało!!!!!!Pomocy:(

07 maj 2010 - 09:27:43

WITAM SERDECZNIE! OBJAWEM BUDZENIA SIĘ DZIECKA W NOCY MOŻE BYĆ PO PROSTU ZĄBKOWANIE, DZIĄSEŁKA MOGĄ JĄ SWĘDZIEĆ DLATEGO BUDZI SIĘ W NOCY I CHCE JEŚĆ- OCIERAĆ (DZIĄSEŁKA)JE JEDZONKIEM ABY ZŁAGODZIŁY BÓL I SWĘDZENIE A CÓRECZKA WCALE NIE MUSI BYĆ GŁODNA ;)

Mleko to za mało!!!!!!Pomocy:(

07 maj 2010 - 10:02:36

A powiedzcie mi co mogę dać mojemu synkowi na noc który nie chce zadnego mleka na noc??Budzi mi sie w nocy co godzine,ratuje mnie tylko piers w ktorej juz prawie nic nie ma:( Nie chce na noc NIC jesc!! Ma 9 miesięcy.Jest to dla mnie ogromny problem:( W dzień je deserki,obiadki ze słoiczka a przyjdzie wieczór to kompletnie nic mu nie moge wcisnąć bo pluje i sie rzuca:/

Mleko to za mało!!!!!!Pomocy:(

07 maj 2010 - 10:09:07

Cytat
Olusia78
.Po 4 miesiącu zaczełam podawac kaszkę 'Samczny sen' z bananami, brzoskwiń i moreli nie trawi w zadnym posiłku więc tylko ta została, jest jeszcze wieloowocowa ale po 9, ale Ty mozesz podac i tą :) Sprawdziła się rewelacyjnie, na noc wypija 210 z 6 łyżeczek kaszki i śpi ładnie, w nocy jak się przebudzi dostaje wodę i jest ok.)
A te 210 to mleko + kaszka czy sama kaszka znaczy woda 210 + 6 łyżek kaszki?

Mleko to za mało!!!!!!Pomocy:(

07 maj 2010 - 10:10:29

hej
moja córcia ma 9 miesiecy i tez budzi sie w nocy na jedzonko.czy zje na wieczór 120 ml czy 200ml sytej kaszy to i tak jedno karmienie nocne mamy,lekarz powiedzial zeby próbowac eliminowac nocne karmienie poprzez przepajanie wodą lub herbatką. kilka pierwszych nocy moze byc cięzkich bo mala bedzie budzic się czesciej ale to podobno dziala. wczoraj na noc dalam jej kaszke nestle zdrowy brzuszek i zjadla 200ml,u neij to duzo bo ona mi tyle zazwyczaj nie jeada. obudzilam się kolo 3 i dostala cieplej herbaki którą mialam w podgrzewaczu.popila troszke. mleczko dostala dpiero kolo 6. zobaczymy jak bedzie dalej ale podobno jest tak ze dziecko w koncu przestaje sie budzic na to picie i zwiększa zapotrzebowanie na pokarm w dzien.

chcialam zauwarzyc ze u nas przy zbkowaniu mala tez budzila sie na jedzonko nawet 3 razy.ale jadla po 40ml i zasypiala.

co do tego ze synek nie chce nic na noc to moze nic na sile.nie zje wieczorem to daj mu jak zasnie przez sen.moja jak nie zje kolacji to jak usnie daje jej mleczko w butli i wciąga przez sen bo głodna.

Mleko to za mało!!!!!!Pomocy:(

07 maj 2010 - 10:11:02

u nas pediatra polecila nam zeby zapchac malego na noc jak nie najadal sie w tym wieku mlekiem samym moim zeby dac modyfikowane polaczone z sinlackiem to jest takie sycace bardzo:)pomoglo w moment hehhe:)maly rpzespyial od 20 do 6,a nawet 8 rano:)

Mleko to za mało!!!!!!Pomocy:(

07 maj 2010 - 10:30:32

zrób gęstą kaszkę ryżową na tym mleku co jej dajesz 250 ml i podaj łyzeczką. mi sie wydaje e jej nie chodzi o jedzenie tylko o possanie :) moja mała jak sie budziła na cycka w nocy to mąż do niej wstawał, podawał herbatke i tłumaczył ze cycus śpi. 2 noce i był spokój. miała jakies 15 m-cy:)

Mleko to za mało!!!!!!Pomocy:(

07 maj 2010 - 12:45:21

3 łyżeczki kaszki do 240 ml mleka- to tej kaszki nie czuć ;) zwiększ ilosć kaszki i polecam smakową np. z bobowity (bananki, wielowocowa) jest pyszna :)

Mleko to za mało!!!!!!Pomocy:(

07 maj 2010 - 20:32:37

Cytat
wiolka_m_21
A te 210 to mleko + kaszka czy sama kaszka znaczy woda 210 + 6 łyżek kaszki?

Sama woda, bo ta kaszka jest mleczno ryzowa :)

Mleko to za mało!!!!!!Pomocy:(

07 maj 2010 - 20:59:59

Twoje dziecko budzi się w nocy z przyzwyczajenia,wie że dostanie mleczko.U mnie było tak samo,karmiłam piersia synka,miał15 miesięcy i jadł wnocy co 3 godziny,było to dla mnie straszne,bo rano szłam nie wyspana do pracy.Szwagierka mi powiedziała ,że powinnam go oduczyć nocnego karmienia ,że kilka nocy się przemęczę,ale warto.Postanowiłam spróbować,na początku było ciężko,gdy mały się budził dawałam mu herbatki,ale on nie chciał,więc kładłam go spowrotem,popłakał chwilę noi zasypiał,po około 3 godz.znowu sie budził na jedzenie ja znowu mu nie dałam,popłakał chwilę i zasypiał.Uwierzcie mi,że płakać mi się chciało razem z nim.Po około3-4 dniach,mój syn przestał się w nocy budzić .Była to dla mnie wielka ulga,warto się przemęczyć te kilka nocy,naprawdę.

Mleko to za mało!!!!!!Pomocy:(

07 maj 2010 - 21:08:28

dokładnie tro samo pisałam wyzej. włąsnie testujemy tą metodę.skoro u was sie udało i u nas się uda;-) i w końcu mama sie wyspi hihihi

Mleko to za mało!!!!!!Pomocy:(

07 maj 2010 - 21:11:06

Cytat
agnieszka198725
Witam mam maly problem mam 9miesieczna coreczke problem jest w tym ze mala chodz zje 240ml mleka to za 4h obudzi sie w nocy i znowu zje;/ co mozna dawac takiemu dziecku na noc aby lepiej spalo a przede wszystkim sie najadalo...Problem jeszcze jest w tym ze mala nie ma ani jednego zabka:(Jesli chodzi o jedzenie w dzien mala dostaje obiadki deserki chlebek z maselkiem kasze manne na sniadanko...A na noc dostaje mleko z 3 lyzeczkami kaszki ....i dlalej jej to nie wystacza..Jeszcze nie dawno przesypiala cale noce czasem sie budzilaa na jedno mleko ... a teraz 2 razy musze ja karmic i jeszcze wstaje duzo wczesniej i placze
Może rzeczywiście cos jest z tymi ząbkami. Mój jak mu teraz ten ostatni ząbek się przebijał to był sajgon. Nawet co pół godz sie budził żeby pocycać cyca. Z pierwszym też tak było. Więc jak Twoja mała nie ma ząbka to będzie gorzej to przechodzić bo musi nadrobić i z tego co czytałam to jak dzieciątku później ząbki wychodzą to boli główka o dziąsłach nie wpomnę. Ja jak widziałam że "coś się szykuje" to dawałam Nurofen i spokojniej spał. Dawałam nawet jak nie miał gorączki. Tylko tej ostatniej nocy nie zdążyłam bo zasnął no i było jak było. Albo spróbuj jeśli nie dajesz żel na żąbkowanie,bo moze nie poznajesz a jej już coś kiełkuje. A moze ona rzeczywiście potrzebuje Twojej obecności.
Cytat
ewelka251
Twoje dziecko budzi się w nocy z przyzwyczajenia,wie że dostanie mleczko.U mnie było tak samo,karmiłam piersia synka,miał15 miesięcy i jadł wnocy co 3 godziny,było to dla mnie straszne,bo rano szłam nie wyspana do pracy.Szwagierka mi powiedziała ,że powinnam go oduczyć nocnego karmienia ,że kilka nocy się przemęczę,ale warto.Postanowiłam spróbować,na początku było ciężko,gdy mały się budził dawałam mu herbatki,ale on nie chciał,więc kładłam go spowrotem,popłakał chwilę noi zasypiał,po około 3 godz.znowu sie budził na jedzenie ja znowu mu nie dałam,popłakał chwilę i zasypiał.Uwierzcie mi,że płakać mi się chciało razem z nim.Po około3-4 dniach,mój syn przestał się w nocy budzić .Była to dla mnie wielka ulga,warto się przemęczyć te kilka nocy,naprawdę.
Mój też tak się budzi i właśnie widzę że po to żeby pocycać cycunia :) ale dzissiaj rano się obudził o 5.30 cyca niet no to odwróciłam się plecami (spimy razem) i powiedziałam dobranoc :) on coś tam pogaworzył i zasnął... Jak obudziłam się za dwie godzinki a on przepaezał o 180 stopni i zasnął. Właśnie wiem że jak bym mu nie dała cyca to by popłakał i zasnął sam ale mi go szkoda bo tak strasznie szuka cycusia:(( W sumie też mnie to męczy to budzenie non stop i coś muszę wymysleć. Ale jeszce czas w sumie dopiero pół roczku ma. będę się martwic jak będzie miał więcej. Pozatym czytałam że "nocne" mleko matki ma dużo związków które pobudzają rozwój mózgu. :D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-05-07 21:20 przez wiolka_m_21.

Mleko to za mało!!!!!!Pomocy:(

07 maj 2010 - 22:15:27

To co ja mam tylko tak dobrze, że moja też 9 miesięczna córeczka wogóle nie wstaje w nocy odkąd skończyła 3 miesiące? :)

Mleko to za mało!!!!!!Pomocy:(

07 maj 2010 - 23:37:22

Cytat
Motylek09
9 mc dziecko powinno już jeść dużo innych produktów niż tylko mleko nie dziwie się że jej to nie wystarcza... zupki ,kaszki,przecierki...nic nie szkodzi ze nie ma ząbków do kaszki zupki czy przecieru nie potrzeba zębów
podbijam to

Mleko to za mało!!!!!!Pomocy:(

08 maj 2010 - 08:30:16

Cytat
kaska_ka8
Cytat
Motylek09
9 mc dziecko powinno już jeść dużo innych produktów niż tylko mleko nie dziwie się że jej to nie wystarcza... zupki ,kaszki,przecierki...nic nie szkodzi ze nie ma ząbków do kaszki zupki czy przecieru nie potrzeba zębów
podbijam to


nie bardzo rozumiem co podbijasz skoro kolezanka napisała ze daje i zupki i kaszki i inne. no nie róbmy z mamy 9 miesięcznego dziecka wariatki. to chyba normalne ze w tym wieku dziecko dostaje inne rzeczy niz mleko. tyle ze zupki nie poda na NOC!!!!
Cytat
Cassabuu
To co ja mam tylko tak dobrze, że moja też 9 miesięczna córeczka wogóle nie wstaje w nocy odkąd skończyła 3 miesiące? :)

oj zazdroszcze hihi. kolezanki synek tez od dawna cale noce przesypia.
ale wydaje mi sie ze najczesciej dzieci któe karmione byly piersia budzą sie w nocy. bo wszytskioch kolezanej dzieci karmione sztucznym spia od dawna cale nocki. moja teraz je sztuczne ale do 6 miesiaca jadla cycusia w nocy nawet co ółtorej godziny



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-05-08 08:32 przez syla28.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

superkowa sentencja