Obecnie rozmawiamy o:

Wakacje w Hiszpanii.

gorący temat

najtańsza apteka

wczoraj o 20:20

Meble

wczoraj o 19:04

Sypialnia tapeta

wczoraj o 16:04

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Zgrzytanie ząbkami

06 maj 2010 - 19:48:40

Mój maluszek też zgrzyta zębami :) nie ma w tym nic niepokojącego :) Zgrzytanie jest objawem ciekawości malucha dot. zawartości jego buźki :)

Zgrzytanie ząbkami

06 maj 2010 - 19:53:06

nie gadajcie glupot o robakach u takich malych dzieci moja córka ma 11 miesiecy i 8 zębów i ciągle zgrzyta bo dziecko czuje ze to co ma w buzi to nowość i musi wypróbować swoje ząbki na wszystkie sposoby to może jak dziecko gryzie rodziców to też objaw że dziecko ma robaki??? hehe śmieszne Beata90 nie martw się to normalne naturalne zachowanie dziecka i nie słuchaj głupot o robakach jesli nie ma żadnych nie pokojących objawów i jest zdrowy to bez obaw wszystko jest ok:)

Zgrzytanie ząbkami

12 maj 2010 - 15:38:58

moj ma 8 zabkow i 11 miesiecy i tez grzyta:)ale mało

Zgrzytanie ząbkami

29 lip 2010 - 07:16:40

hej, moje dziecko ma skończone 3 lata i zdarza mu się zgrzytać zębami robi tak od ok. miesiąca tylko czasem robi to złośliwie jak mu mówię żeby tak nie robił bo mi sie coś dzieje jak on tak zgrzyta to on jeszcze bardziej, jak go oduczyć tego?? czy to może być objawem tego że ma robaki??????:o

Zgrzytanie ząbkami

29 lip 2010 - 10:14:21

moja córka (2latka) tez zgrzytała ząbkami poszłam z nią do lekarza dostała tabletki wybrala juz wszystkie ale dalej zgrzyta jak śpi jutro wybieram sie ponwnie do lekarza:(

Zgrzytanie ząbkami

29 lip 2010 - 10:58:32

z tego co wiem jak dziecko zgrzyta ząbkami to może mieć robaki.Więć dla spokoju twojego zrobiłabym badanie kału .Jeśli okaże się wszystko w porządku.Mozesz być spokojna .Widocznie sprawdza sobie co ma

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Mleko to za mało!!!!!!Pomocy:(