Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

uwaga na chemikalia

26 kwi 2010 - 18:39:56

Szczęście w nieszczęściu,że rodzice zauważyli,że chłopiec coś połknął. Tak by nie wiedzieli co dziecku jest i w ogóle baaaaaaardzo późno by została udzielona mu pomoc.
Rodzice też inteligentni- dać popić dziecku "kreta"- w takich wypadkach prowokuje się wymioty nic innego!
Jeśli chodzi o te "zabezpieczające" nakrętki to też kpina- mój 20miesięczny syn odkręcał witaminy z takową.

uwaga na chemikalia

26 kwi 2010 - 18:45:31

Cytat
aucha
słuchajcie mam kontakt z rodzicami tego chłopca i powiem Wam że media do końca nie piszą jak było i jak jest;

Wyobraźcie sobie że ten mały 30min czekał aż przyjedzie karetka (dość małe miasto) i co najgorsze, mały trafił do tego szpitala co ja z Bianką (gdzie nie udzielili Bianeczce pomocy - temat "problem ze szpitalem" w dziale ploteczki) i jemu TEŻ nie udzielili pomocy!!! Dali mu czopek ze środkiem przeciwbólowym i dziecko biegało po korytarzach z krzykiem z bólem a w środku go żarło i wreszcie przewieźli go do Szczecina i tam wprowadzono w śpiączkę, znieczulono i zainstalowano rurkę do żołądka przez którą go karmią... Mały dopiero w maju będzie miał badania jakie szkody wyrządziły chemikalia i czy będzie mógł normalnie funkcjonować... ale jest bardzo źle:(

Ja dostałam kontakt do nich bo będziemy obie składać doniesienie do prokuratury o nieudzieleniu pomocy i razem zgłosimy to do gazet...

bardzo im współczuję :-( najgorsze jest dla rodzica jak dziecko cierpi,a tu nie wiadomo jak to się moze skończyć.
składajcie doniesienie bo szpital jest faktycznie niepoważny i muszą ponieść konsekwencje cierpienia takiego maleństwa.Ja jak tylko pomyśle o tym to płakać mi sie chce i ma dreszcze a jak to by było moje dziecko to nie wiem co bym zrobiła!!

zweryfikowana
Posty: 391
Ostrzeżenia: 1/5

uwaga na chemikalia

06 maj 2010 - 23:19:38

aucha jaka jest diagnoza lekarzy po wybudzeniu małego?

uwaga na chemikalia

06 maj 2010 - 23:54:40

W głowie się nie mieści, jak można takie maleńkie dziecko tak puścić samopas :(

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Groźna pasja