Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 421
Ostrzeżenia: 1/5

PIASKOWNICA

05 kwi 2011 - 20:54:25

Cytat
CHRUPEK
Będzie bawić się w każdej, nawet w dołku z piaskiem :) dziecku to bez różnicy jaka piaskownica :)

A plastik nie tylko zimą może popękać, wystarczy ze dziecko stanie na krawędzi.

Ja mam właśnie plastikowa ta niebieska muszle!i drugą zimę była na dworzu i nie popękała:)
jestem zadowolona,w jednej czesci ma piasek a do drugiej wlewam wode i jest basen:)

łatwo umyc,wyczyścic:)

PIASKOWNICA

05 kwi 2011 - 20:59:05

Nie napisałam że popęka tylko że może popękać.
Wiadomo jedni wolą drewniane inni plastikowe.

PIASKOWNICA

05 kwi 2011 - 21:03:45

Nareszcie jakieś głosy na plus za plastikową piaskownicą:P
A gdzieś czytałam, że niby właśnie ta muszla to źle się zamyka, gibie się i trzeba ją wkopać w ziemię. Czy Wy Mamy mające tą piaskownicę możecie to potwierdzić lub zaprzeczyć?

PIASKOWNICA

05 kwi 2011 - 22:32:52

ja chcialam tez kupic muszelke ale mąz zrobił sam u teściowej w ogrodzi i jest super:)

PIASKOWNICA

05 kwi 2011 - 22:33:22

U mnie piaskownica stoi na betonie i jak do tej pory Kuba z niej nie wypadł :) W zeszłym roku siedział w niej w środku bo był mniejszy, teraz bawi się w niej raczej z zewnątrz, bo potrzebuje już więcej miejsca na zabawę (w mojej galerii można zobaczyć jak to wygląda :D - zdjęcia KUBUŚ WIOSENNIE)

PIASKOWNICA

05 kwi 2011 - 23:13:16

według mnie te piaskownice są za małe,moja pierwsza córeczka miała muszelkę i powiem szczerze że jest ona na jedną ,może dwie osoby,w tym roku mój mąż robi naszym córeczką plac zabaw ,domowej roboty,ma już podest ze zjeżdżalnią ,piaskownice,teraz będzie robił chustawki a potem domek na podwyższeniu,te kupne bardzo mi się podobają,ale niestety są bardzo drogie,podoba mi się piaskownica Autko,zresztą wszystkie są fajne

zweryfikowana
Posty: 29
Ostrzeżenia: 1/5

PIASKOWNICA

05 kwi 2011 - 23:32:54

a my mamy super piaskownice za nie duże pieniądze dziadek zrobił mojemu synkowi z desek pomalował na zielono, niebiesko i żółto i jest super:) takiej plastikowej malutkiej nie kupiłabym szkoda kasy...

zweryfikowana
Posty: 1.353
Ostrzeżenia: 1/5

PIASKOWNICA

06 kwi 2011 - 09:40:35

Z tamtego roku mamy muszelkę się sprawdziła. Przeleżała na ogrodzie całą zimę i nic się z nią nie stało. Jednak teraz mam w planach drewnianą piaskownicę-poproszę teścia lub może mąż zrobi dla małego bo potrafią :))

PIASKOWNICA

06 kwi 2011 - 09:44:10

Ja też zastanawiam się nad piaskownicą muszelką ;)

zweryfikowana
Posty: 421
Ostrzeżenia: 1/5

PIASKOWNICA

06 kwi 2011 - 10:41:51

Cytat
nusia83
U mnie piaskownica stoi na betonie i jak do tej pory Kuba z niej nie wypadł :) W zeszłym roku siedział w niej w środku bo był mniejszy, teraz bawi się w niej raczej z zewnątrz, bo potrzebuje już więcej miejsca na zabawę (w mojej galerii można zobaczyć jak to wygląda :D - zdjęcia KUBUŚ WIOSENNIE)

u nas też stoi na betonie,a czasem przestawiam ja na trawe:)ale nie trzeba jej zakopywac,bo wcale sie nie rusza,zamyka sie dobrze,bynajmniej ja nie miałam z tym problemów:)
fakt jest mała,może na dwójke dzieci,ale ja mam jednego wiec jest oki:)
a poza tym wynajmujemy mieszkanko w domku jednorodzinnym z kawałkiem ogródka,wiec wole taka przenośna piaskownice,bo z drewniana byłyby problem:(
ale jak bede miec cos swojego to pewnie zrobimy drewniany plac zabaw:)

PIASKOWNICA

06 kwi 2011 - 12:57:27

Witam, moja corcia ma 17 miesiecy i wraz z mezem robimy jej mini plac zabaw w ogrodzie. tzn 2 hustawki, jedna kubelkowa, druga normalna, zjezdzalnia ( 2,5m) i piaskownica. czekam tylko na zamowione belki i zaczynamy budowe :) jak skonczymy mysle ze za jakies max 2 tyg to dodam zdjecia :)

PIASKOWNICA

03 kwi 2014 - 10:24:09

wow, jaka tu cisza:)
ja stawiam na drewniane piaskownice dla dzieic :) przyznam,z e tez na poczatku nie bylam przekonana, ale jak zobaczylam na stronie internetowej, a potem jak przyszlo... bajka!
zamowilam z Andrewexu za naprawde smieszne pieniadze i przyznam, ze nie zaluje :) od teraz czesciej robie zakupy przez internet haha:D

PIASKOWNICA

03 kwi 2014 - 12:55:33

A ja mam duzo miejsca na ogrodzie ,zrobiliśmy sami drewniana dużą piakownicę ,najlepsza rzecz dla dzieciaków ,ale z czasem przegniła ,więc stwierdziłam ,że został nam tylko jeden maluch co sie bawi w piaskownicy i kupiliśmy muszlę plastikową ,największa porażka życia ,od spodu juz jest pęknięta ,ale się nie przechyla ,do tego nie wiem czy u Was jest to samo ,ale u mnie jak pada to woda się dostaję ,nie wiem jak ,ale całe lato mieliśmy błoto w piaskownicy ,mąż wywiercił otworki ale to zupełnie nic nie dało ,nie szło przez całe lato wysuszyc piasku ,a syn nawet nie ma gdzie usiąść i bawił się w błocie ,w tym roku zlikwidowałam to dziadostwo ,kupiłam duzy domek plastikowy i w domku ma piasek zabawki krzesełko i jest super zadowolony ,a ja mam wreszcie normalny piasek ,a nie błoto :)
Jakby ktoś chciał taką pisakownice, to mam do wydania, muszla niebieska ,dwie części ,jedna od spodu pęknięta i dziurki zrobionę przez męża ,można spokojnie dalej uzytkować ,odbiór osobisty na pograniczu Poznania a kotakt na priv:)

PIASKOWNICA

03 kwi 2014 - 13:10:58

mielismy żółtego żółwia ale nie sprawdzała się - dziecko nie miało za dużo miejsca a po deszczu i tak woda wciekała do środka.

Teraz mamy zwykłą z dnem i pokrywą która po zdjęciu zamienia się w 2 ławeczki.

PIASKOWNICA

07 lip 2014 - 11:00:34

idealną piaskownicę znalazłam w Andrewex ;) piekna, kolorowa, z daszkiem - dla mojego chrześniaka raj na ziemi :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

co ile godzin karmicie?