Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

To jest na pewno skrajny i mam nadzieje, jedyny taki przypadek...

potwór

Sama jestem opiekunka i nie wyobrazam sobie jak mozna zrobic cos takiego, takiej kruszynce ;(



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-03-28 09:38 przez 19aga87.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 165

Boże co za potwór z tej baby. Sama bym nią tak porzucała, gdyby wpadła w moje ręce. Biedne maleństwo... :(

Dlatego właśnie ja wolę siedzieć w domu z moim synkiem niż iść do pracy a jego zostawić pod opieką jakiejś niani !!! To co się teraz dzieje na świecie to przechodzi ludzkie pojęcie, a najgorzej że cierpią przy tym te maleńkie Istotki :(

Potwór to mało powiedziane!!!

Wiecie co zatkalo mnie,Nie obejrze już ponownie tego filmiku z przerażenia.....

`Brak mi słów.

Ciełabym tą kobietę i sypała rany solą ,milimetr po milimetrze!!Co za K...rowa:).rany kochane to sie w ludzkiej łepertynie nie mieści ,że taka osoba ,,potwór,, oferuje swoją ,,pomoc,,jako opiekunka,jeszcze do takiego maleństwa.!No,a ta matka jak się czuje,współczuje jej.

Chyba właśnie przez takie wpadki,,opiekunek,,ja jeszcze siedze w domu(Nadia 2lata8m-cy) i czekam do września,ąz Nadia pójdzie do przedszkola.Tam przynajmniej ktoś od czasu do czasu do sali zajrzy itd.....

zweryfikowana
Moderator
Posty: 4.355

ale mi ciśnienie podniosła - jak tak można!

Cytat
nusia83
Boże co za potwór z tej baby. Sama bym nią tak porzucała, gdyby wpadła w moje ręce. Biedne maleństwo... :(

Dlatego właśnie ja wolę siedzieć w domu z moim synkiem niż iść do pracy a jego zostawić pod opieką jakiejś niani !!! To co się teraz dzieje na świecie to przechodzi ludzkie pojęcie, a najgorzej że cierpią przy tym te maleńkie Istotki :(

Jestem tego samego zdania, wole siedziec z domu z dzieckiem za 400zł albo i bez aż do momentu gdy bedzie na tyle duże zeby mogło pojść do przedszkola ,niz oddac pod opiekę takiej niani,nie miała bym zaufania do zadnej z nich nawet polecanej przez kogoś.Nie chciała bym naet zeby ktoś obcy wychowywał moje dziecko a ja miala bym zarabiac na nianię-po co za tem decydowac sie na dziecko?
Szok normalnie nie do pomyslenia po cichu licze ze to jednak fikcja jakaś a nie realia..

wariatka!!!!! skąd sie tacy ludzie biorą???? znaczy potwory nie ludzie.........
brak słów!

psycholka jakaś

Straszne to!!!!

brak mi słów... po prostu mnie zatkało

zweryfikowana
Posty: 360
Ostrzeżenia: 2/5

wiecie co dziewczyny ja to bym takiej sama kare wymierzyła, tacy jak ona to chorzy ludzie bo nic innego nie da sie o nich powiedziec, ale mimo to , ze jest chora to nie zostawilabm tak tego

a mnie się nie otwiera ten link ;(

Brak słów. Ja jestem na etapie szukania niani dla mojej małej i jestem coraz bardziej przerażona tym, co słyszę lub widzę :(((

A ja chyba zatłukłabym taka osobe. Dlatego ja jako opiekunka jestem jak najbardziej za kamerami. I dziewie sie niektorym rodzicom, ze tak bez problemu zostawiaja dziecko pod opieka obcej osoby, bez sprawdzenia. Przed praca u mojej obecnej podopiecznej, mialam podjac prace u blizniakow, umowilam sie z mama na rozmowe, jednak ona do mnie zadzwonila, ze cos jej wypadlo i ze wystarczy, ze zmienie ich obecna nianie(ktora chciala odejsc, nie miala sily). Bylam w szoku, ze ludzie sa tak bezmyslni i nawet bez zobaczenia osoby na oczy pozwalaja aby ktos zostal z dziecmi... Masakra. Oczywiscie nie podjelam tam pracy, nie lubie jak rodzice traktuja dzieci jak przedmioty. Teraz opiekuje sie 3 latnia dziewczynka (od 2 i pol roku) i jest super :) Ale... naprawde jak ja widze niektore opiekunki na placach zabaw, chociaz nie tyko nianie, takze mamy czy babcie... to mnie przeraza, siedza na lawce, nie patrza na dziecko, ale nie pozwalaja dzieciom do piaskownicy - bo sie pobrudzi, na drabinki nie bo spadnie, niech nie biega bo sie spoci/przewroci. Koszmar. Ale do czego zmierzam. W zeszlym roku zobaczylam dziewczyne, ktora szarpala dziecmi, ciagnela je siła... zwrocilam jej uwage. Pozniej okazalo sie ze to opiekunka... Dowiedzialam sie gdzie mieszkaja dzieci i poszlam do rodzicow tych malych istotek. byli mi bardzo wdzieczni :) mieli jakies podejrzenia bo dzieci wrecz "wyły" jak widzialy opiekunke. Ja rozumiem, ze rozne sa dzieci, ale te dzieci NIGDY sie do niej nie usmiechnely, jak slyszaly dzwonek, slyszaly slowo "ciocia" to płakały. Pomogłam dzieciom, ale ja dlugo mialam "pieklo" przez to. Dziewczyna ta zatruwala mi zycie, ale wszytko juz jest oki i nie załuje.

I na prawde reagujcie, i nawet nie tylko na nianie, ale i babcie i mamy, bo niektore sa nielepsze!!!

Cytat
Karolaczek
Ja jestem na etapie szukania niani dla mojej małej i jestem coraz bardziej przerażona tym, co słyszę lub widzę :(((
Ale prosze uwierzyć, że to są wyjątki. Najważniejsze, aby na poczatku pobyc z opiekunka, z tydzien, dwa, pozniej np. tata niech weznie sobie wolne na kilka dni, jakas babcia. Warto tez zainwestowac w kamery, ale poinformowac o tym nianie, bo co z tego ze sie ukryje kamerke,a pozniej obejrzy sie taki filmik jak ten?? Uraz dla malenstwa na cale zycie. Mozna oczywiscie, tez np. wracac czasem wczesniej z pracy, po wyjscu z domu, np. po 15 min. cofnac sie, np. po klucze ittp. Sasiedzi, tez moga powiedziec co nieco... ale uwaga na wscipskie sasiadki, ktore ubarwiaja jakies wydarzenia.

Prosze sie nie bac i obserwowac reakcje dziecka na nianie. Oczywiscie kazde dziecko jest inne, i jak dziecko nie chce wypuscic rodzicow z domu i placze to nie znaczy ze niania jest zla.

Powodzenia



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-03-28 12:15 przez 19aga87.

ja tez jestem za kamerami - ale najlepiej tak aby rodzic mial w nie wglad podczas pracy zeby mogl spojrzeć co jakiś czas co się dzieje. bo jak widać TAM BYŁA kamera.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Kiedy będzie mówić???