Obecnie rozmawiamy o:

świetna restauracja

gorący temat

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Angielski

wczoraj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

wczoraj o 18:57

transport i spedycja

wczoraj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Moderator
Posty: 4.355

Dzień teściowej

05 mar 2010 - 14:46:34

Dzień Teściowej — coroczne święto, obchodzone w Polsce 5 marca.

Święto zostało ustanowione w 80 latach XX wieku. Pierwszy raz Dzień Teściowej był obchodzony we Francji.

Powstało na wyraz szacunku i wdzięczności synowej lub zięcia wobec teściowej lub świekry za ich obecność, zainteresowanie i pomoc w wychowaniu dzieci, utrzymaniu wspólnego gospodarstwa domowego, rozwiązywaniu problemów itp.

Składałyście życzenia już teściowym ? A może coś im sprezentujecie :D
Moja nie żyje.

Dzień teściowej

05 mar 2010 - 15:05:20

nie.Ja mojej nie nawidzę !!!!!!!!!!! a ona mnie hihi chętnie bym na forum złożyła jej "życzenia" ale nie wolno tutaj przeklinać .... także innymi słowami to jej nie obdarzę ;)

Dzień teściowej

05 mar 2010 - 16:03:55

Nie złoże jej życzeń,bo moją teściową zostanie dopiero za kilka dni ;D zresztą dla mnie tego typu święta są bezsensowne..

Dzień teściowej

05 mar 2010 - 16:57:33

Ja swojej wysłałam esemesiaka z życzeniami. Napisałam że "każdej synowej życzę takiej teściowej", bo mam naprawdę wspaniałą teściową, traktuje mnie jak córkę, a jestem jej za to wdzięczna bo moja mama już nie żyje.

Dzień teściowej

05 mar 2010 - 17:01:26

moja Teściowa na to nie zasługuje nic nam nie dała! oprócz nerwów!!

Dzień teściowej

05 mar 2010 - 17:07:09

.......................................................................



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-05-22 23:49 przez magda206.

Dzień teściowej

05 mar 2010 - 17:54:52

ja mam tesciowke fajna i staram sie zawsze jakims milym akcentem uczcic to swieto ale bez przesady:)
podobnie jak Gosia wysylam smska,czasem wpadam z malym winkiem do niej w tym dniu:)
dla mnei osobiscie to nie jest jakies wielkie swieto ale mily akcent ,wiec dlaczego nie wykorzystac go w mily sposob skoro o nim glosno:)to tak samo jak swieto pocalunku,walnetynki,dzien pracownika,dzien listonosza itp:)ale zawsze to fajnie zrobic niespodzianke tesciowej z zaskoczenia czy mezowi,ktory jest listonoszem hahaha

zweryfikowana
Moderator
Posty: 88

Dzień teściowej

05 mar 2010 - 18:15:13

A ja nie mam wcale teściowej :(

Dzień teściowej

05 mar 2010 - 18:38:53

ja nie mam tescia,a moj maz obojga tesciow...
dlatego jak w towarzystwie leca kawaly o tesciowych to moj maz mowi ze pokrzywdzony,bo nie co opowiadac :)
dlatego miedzy innymi moja tesciowka zbiera wszystkie zaszczyty :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-03-05 18:39 przez elwira151.

Dzień teściowej

05 mar 2010 - 18:53:52

Ja mam teściową ale nie dośc że okradała swojego syna i naszą córeczkę to jeszcze powiedziała że wnuczka ją nie interesuje,więc niech się cieszy że dostała prezent na dzień babci (nawet nie podziękowała)a ja nie mam powodu żeby jej składac życzenia.Mój mąż złożył życzenia mojej mamie chociaż traktuje ją jak mamę a nie jako teściową:)

zweryfikowana
Posty: 391
Ostrzeżenia: 1/5

Dzień teściowej

05 mar 2010 - 20:46:05

Ja nie składam nieszczerych życzeń, a przy dziecku nie powiem głośno czego jej życzę.

Dzień teściowej

05 mar 2010 - 20:54:02

ojej widzę,że te dowcipy o teściowych na prawdę sa zyciowe.Ja również nie skaldam życzeń anwet nie mówię do niej mamo a jak cos musze powiedziec to ogóelnikowo.mimo,iz mi jakiejs tam krzywdy nie zrobiła ja za nia poprostu nie przepadam i tyle!!niech spada na bambus

Dzień teściowej

05 mar 2010 - 22:40:40

Kurdę, jednak muszę się wypowiedzieć, nie wytrzymam.
Na dzień teściowej nie dałam swojej w ... po tym co dziś znowu wywaliła. I niech się cieszy.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-03-05 22:41 przez kinius33.

Dzień teściowej

05 mar 2010 - 22:43:26

dooobre...
ja nie mam złej ale nie ma co chwalić i rozpieszczac bo tez jakis numer wywinie....

Dzień teściowej

05 mar 2010 - 23:02:30

Mojej też życzeń nie mam zamiaru składać!!!
Nie lubię jej ... co prawda mieszka za granica, więc nie wpada do nas na ciasteczko, ale i tak potrafi żeycie umilić.
Zuzankę widziała jak miała 8 miesięcy, bo przeciez do Polski to dalego, ale w miedzy czasie to na Majorce byli trzy razy.
Teraz nauczyła sie dzwonić skypem i dzwoni co chwilę. Dziś skomentowała że balagan mam , pewnie porządki świąteczne robię ( wredna baba ), a to Zuzanka wywaliła mi ciuchy z szuflady. Normalnie strach włączyć kompa. Jak wyłączyłam skypa na parę ni to dzwoni na domowy że mam włączyć wrrrrrrrr
Teraz mają na święta przylecieć ( teść pierwszy raz ) i juz mi słabo. Ostatnio jak była to kazała mi być grzeczną dla męża, przytakiwać mu i usługiwać na każdym kroku bo to facet . Nawet mi się nie chce sprzątać, a moja rodzina też na śniadanie z obiadem Wielkanocnym sie zwali.

Szkoda gadać.... temat ciśnienie mi podnosi jak 150 !!!, ale się troche wygadałam!!!

hehehe pewnie po ich wizycie ciuchy na szafke wrzucę, bo za małe przywiezie ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Sprzątanie pokoju