Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Dzień teściowej

05 mar 2010 - 23:20:06

nie złożyłam i nie ma zamiaru ..............

Dzień teściowej

05 mar 2010 - 23:42:29

ja też nie złożyłam zapomniałam szczerze mówiąc, poza tym moja Teściowa nie przywiązuje wagi do tych spraw:)

Dzień teściowej

06 mar 2010 - 06:07:14

ja z regóły nie obchodzę takich świąt, więc nie mam problemu, ale jak tak wszystkie się wypowiadacie to nie omieszkam:

moja jest bardzo specyficzna, wiele na jej temat mówi jej "gest"- zaraz po ślubie dostałam od niej KREM NA ZMARSZCZKI.
-do dziś nie wiem jak mam to rozumieć :))))

zweryfikowana
Posty: 697
Ostrzeżenia: 1/5

Dzień teściowej

06 mar 2010 - 08:29:54

bez komentarza)

Dzień teściowej

06 mar 2010 - 10:37:24

Cytat
mamazuzi
Mojej też życzeń nie mam zamiaru składać!!!
Nie lubię jej ... co prawda mieszka za granica, więc nie wpada do nas na ciasteczko, ale i tak potrafi żeycie umilić.
Zuzankę widziała jak miała 8 miesięcy, bo przeciez do Polski to dalego, ale w miedzy czasie to na Majorce byli trzy razy.
Teraz nauczyła sie dzwonić skypem i dzwoni co chwilę. Dziś skomentowała że balagan mam , pewnie porządki świąteczne robię ( wredna baba ), a to Zuzanka wywaliła mi ciuchy z szuflady. Normalnie strach włączyć kompa. Jak wyłączyłam skypa na parę ni to dzwoni na domowy że mam włączyć wrrrrrrrr
Teraz mają na święta przylecieć ( teść pierwszy raz ) i juz mi słabo. Ostatnio jak była to kazała mi być grzeczną dla męża, przytakiwać mu i usługiwać na każdym kroku bo to facet . Nawet mi się nie chce sprzątać, a moja rodzina też na śniadanie z obiadem Wielkanocnym sie zwali.

Szkoda gadać.... temat ciśnienie mi podnosi jak 150 !!!, ale się troche wygadałam!!!

hehehe pewnie po ich wizycie ciuchy na szafke wrzucę, bo za małe przywiezie ;)


:///// moja to też gdy jeszcze z nią jako tako rozmawiałam to nakazywała mi wariatka jedna jakby wszystkie rozumy pozjadała hehe ale ja na to lałam sikiem prostopadłym bo to jest takie głupie i tępe babsko jakiego jeszcze świat nie widział :D na szczęście moja rodzina i mąż byli przy jej akcji po której wszyscy stwierdzili że jest chora psychicznie hihi i dzięki Bogu nie muszę się martwić i tłumaczyć się każdemu dlaczego z nią nie gadam i dlaczego nigdy w życiu nie zobaczy swojej wnuczki... sz***a :/

Dzień teściowej

06 mar 2010 - 10:54:17

dla mnie teściowa jest matką bo matka jest............alkoholiczką

Dzień teściowej

06 mar 2010 - 12:54:50

Aż mi ulzyło że nie tylko jak myśle o teściowej jak o czarownicy
Nie złożyłam jej życzeń bo to chodząca wiedzma.BLE nie znosze jej intrygantka jedna itd,itp :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Sprzątanie pokoju