Obecnie rozmawiamy o:

dieta przy cukrzycy

gorący temat

Meble

godzinę temu

Klimatyzacja w bloku

dzisiaj o 11:13

Jakie ogrzewanie domu

dzisiaj o 10:28

zawyzona cena za ogrzewanie

dzisiaj o 10:26

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Mamusie,

Proszę o pomoc!!

Mam 15 m-czną córeczkę, u krórej stwierdzono zeza rozbieżnego naprzemiennego. Jestem bardzo zaniepokojona..Czy są na forum Mamusie, które miały do czynienia z ta dolegliwością i podzielą się doświadczeniami?

Pozdrawiam:)

witam, prawdopodobnie córcia będzie nosić zasłonke na oczko, Hania nosiła na zmiane raz jedno raz drugie oczko zasłonięte od dłuższego czasu już nie musi nosić bo oczka ładnie się trzymają w okularkach.

Dziękuję za odpowiedź:) Mamy skierowanie do szpitala na podanie albuminy (mam nadzieję, że nie przekręcilam nazwy).Corcia zezuje najczęściej, gdy się rozluzni, zamysli..Boję sie tylko, że nie da się tego całkowicie wyleczyć...Dodam, że wady wzroku nie wykryto.

hmmm w sumie u nas jest zwykly zez, wiec to napewno troszke inaczej ale mysle ze podobnie, np. oczko ucieka w takich samych momentach skupienie, zdenerwowanie itp.
czasami tak sie zdarza ze zez jest pomimo ze nie ma wady

jesli chcesz to mam sprawdzonego lekarza ludzie dojezdzaja do niego czesto z daleka - jest w Jeleniej Górze jesli byla bys zainteresowana to pisz. naprawde swietny lekarz

Moj maluch mial jedno oczko uciekajace. Bylismy u okulisty i nie mogac go zbadac bo nie potrafil usiedziec w miejscu chcieli mu zrobic badanie podczas uspienia. Poniewaz bylo to ryzykowne dla takiego malucha zrezygnowalismy i postanowilismy poczekac. Teraz ma juz normalne oczka, ustawily sie i sa rowne a wzrok ma sokoli:-)

Wiem, że trzeba leczyć tą wadę..może z wiekiem też oczka się ustawią bardziej prawidłowo..natomiast bardzo się niepokoję zabiegiem podania albuminy pod znieczuleniem ogólnym:(

Pozdrawiam ciepło Mamusie:)
Dziękuję za propozycję:)

Troszkę daleko z Warszawy;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-02-11 12:15 przez Owieczusia.

Prosze napisac cos wiecej na ten temat. Czy jak dziecko sie nie zamysli to czy widac tego zeza? Prosze o szczegoły objawów itp.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Bobasy Maj 2009