Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Lepsza czy gorsza?

19 sty 2010 - 11:12:13

pozatym co to za pomysł żeby półtorarocznemu dziecku dawać mleko z kartonu???
conajmniej do 3 lat dziecko powinno pic MLEKO MODYFIKOWANE!!!!!!

Lepsza czy gorsza?

19 sty 2010 - 11:44:33

Oczywiście, że Twoja córeczka nie jest w niczym gorsza. Każde dziecko rozwija się w swoim własnym tempie i nie można niczego robić na siłę ani przyspieszać. Poza tym każdy ma prawo wychowywać swoje swoje dziecko, tak jak chce. A jeśli Twoja córeczka nie robi jeszcze czegoś, co robią jej rówieśnicy, to nie myśl, że jest z tego powodu gorsza. Na wszystko przyjdzie czas.
Każdy człowiek jest inny, tak samo jak każdy dzidziuś jest inny. I każdy jest wyjątkowy na swój własny sposób :)

Lepsza czy gorsza?

19 sty 2010 - 11:50:56

A co będzie póżniej ,mamy będą przychodzić do szkoły po swoje dzieci i każda głośno będzie mówić ,że jej synek/córka to dostał piątke .... oj to się bedzie działo he he .Ale tak to już jest każde dziecko jak piszecie rozwija się w swoim tempie .Tak samo usłyszałam od mojej siostry ,że jak jej córka miała 11 mcy to ona się zaczęła odchudzać ,to się spytałam czy ja jestem nią?i że jak badyl to wyglądać nie chcę...

zweryfikowana
Moderator
Posty: 4.355

Lepsza czy gorsza?

19 sty 2010 - 11:57:42

Dla każdego rodzica jego dziecko jest najlepsze, najmądrzejsze, najładniejsze itp - to chyba normalne :D i nie ma co porównywać z innymi.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 88

Lepsza czy gorsza?

19 sty 2010 - 11:59:02

Malwina przypomniałaś mi coś haha :) jak j bat przyszedł i pyta się Adka GDZIE ROBISZ SIKU mały pokazuje na pampera a on TO TY JESZCZE W PAMPERSIE ... nasza Patrycja jak miała 9 miesięcy to już na nocnik robiła ...
Uśmiałam się jak nic...bo oczywiście ich mała zaczęła chodzić jak miała 9 miesięcy a nie sikać do nocnika...hahah ale mój brat zawsze musi czymś zabłysnąć jaka to ich córka jest mądra a nasz synio nie :) no cóż w rodzinie tak bywa :)

Lepsza czy gorsza?

19 sty 2010 - 12:00:24

Cytat
monikapatus
To nie pomysł,tylko od dawna mnie to gnębiło słuchając opowieści znajomego.Ale dziękuję za radę.
a widziałaś to dziecko czy tylko znasz go z opowieści?

Lepsza czy gorsza?

19 sty 2010 - 12:03:35

ja mam to sama siostra męża ma córkę 6 tygodni starszą od mojej i ciągle jest że a to Zosia siedzi itp ale ja mam zlane na to, odpowiadam na to ze jak Zosia stała w kolejce po kolejne sukcesy to Julka stała w kolejce po urodę i koniec tematu bo zawsze głupio jej się robi

Lepsza czy gorsza?

19 sty 2010 - 12:06:45

Cytat
malwinus221
A co będzie póżniej ,mamy będą przychodzić do szkoły po swoje dzieci i każda głośno będzie mówić ,że jej synek/córka to dostał piątke .... oj to się bedzie działo he he ...
Widzę ze nie jesteś na bieżąco :P teraz rodzice przychodzą i się pytają dlaczego tylko 5 a nie 6 poza tym teraz rodzice nie mają czasu chodzić po dzieci teraz odbierają je dziadkowie albo opiekunki

Lepsza czy gorsza?

19 sty 2010 - 12:08:32

Nie widziałam,on tylko opowiada jaką ma córeczkę.Może też dlatego,że po długich staraniach (10 lat) mają dziecko.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Trzymanie główki....